Autor Wątek: Warcraft FT  (Przeczytany 14117 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Piena

• Postopisarz [stopień 2]
Warcraft FT
« Odpowiedź #30 dnia: 25.01.2006 18:55 »
hmmm..   I have a little problem....  otoż   sciagnałem sobie tego tego patcha i cracka... patch nie chce sie zainstalowac... pokazuje mi sie  okno Dosa  i nic sie nie dzieje   .... ma tak  być  czy jak  bo sam niewiem.....?
Smokin...Smokin....":_

Offline MieH

• Maniak Forum
Warcraft FT
« Odpowiedź #31 dnia: 25.01.2006 19:30 »
eee nie ma byc :P

Najlepiej zainstaluj calego wara od poczatku.

Dzisiaj w nocy bedziecie mogli zassac z DC

Offline Bloody

• Global Moderator
Warcraft FT
« Odpowiedź #32 dnia: 02.08.2006 15:24 »
Sa tutaj ejszcze jacyś chętni na Wacrafta 3? Mam jednak na mysli wersję podstawową, nie Frozen throne, kiedys grywało nas pięciu, teraz ludzi na sieci jest z pięć razy więcej, moze dało by się coś zagrać większą ilością. Są jacyś chętni?
Ten nasz świat to istny narreturn ;)

Offline Ner`zhul

• Pości z rana i wieczora
    • http://www.gwrota.com
Warcraft FT
« Odpowiedź #33 dnia: 12.08.2006 18:06 »
Heh tylko mnie nie podpuszczaj :) Chyba niechcesz, żebym się przebudził i zaczął znów grać :P

Pozatym polecał bym bardziej FT, sam Warcraft ma za mało opcji taktycznych według mnie.. :) Pożyjemy zobaczymy musiałbym odkurzyć półki z grami i znaleźć płyty, niewiem wprawdzie kiedy będę miał na to czas ale zobaczymy :P Może..........

Offline Bloody

• Global Moderator
Warcraft FT
« Odpowiedź #34 dnia: 12.08.2006 19:15 »
No gralismy parę razy z Mściborem i Janie i szło całkiem dobrze :). A co do FT, no ja nie ejstem do tego rpzekonany, wystarczą mi opcje taktyczne samego podstawowego W3 :)
Ten nasz świat to istny narreturn ;)

Offline MieH

• Maniak Forum
Warcraft FT
« Odpowiedź #35 dnia: 10.09.2006 11:45 »
RE

Ktos chetny do grania ? ;]

Offline Ner`zhul

Warcraft FT
« Odpowiedź #36 dnia: 13.09.2006 16:43 »
Ja już odpadam przerzucam się w najbliższym czasie na World Of Warcraft więc raczej rezygnuje z FT :)

Offline MieH

• Maniak Forum
Warcraft FT
« Odpowiedź #37 dnia: 13.09.2006 17:46 »
hmm Ner`zhul  nie radze ;] WoW uzależnia.. to Ci każdy powie kto grał

Ja grałem przez tydzien na piracie Ofc bugi itd ale szło spokojnie grać. Na szczęście serw padł po tygodniu bo nawalałem 16h na dobe  :roll:
Ofc wszystko zależy od człowieka :P Mnie osobiście świat Warcrafta bardzo sie podoba i naprawde trudno było się od tej gry oderwać ;]
A jak zamierzasz grać tylko 2h dziennie to imo nie opłaca sie kupować gry. Bo żeby zebrać porządny stuff + wylevelować postać to masz przynajmniej 4h dziennie z DOBRYM TEAMEM No chyba, że będziesz grał tylko 2 postaciami przez pół roku, ale to wtedy nie poznasz potencjału WoWa :P

Pozdro

Offline Ner`zhul

Warcraft FT
« Odpowiedź #38 dnia: 13.09.2006 20:38 »
Da się rade, będę bić na prywatnym serwerze :) W wolnym czasie oczywiście :P

Co do tego, że uzależnia.....hmmm... wiem..... słyszałem.... i o to mi chodzi :D