Autor Wątek: Prawo oraz ograniczenia wiekowe w ASG!!!  (Przeczytany 5342 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mścibór

  • Maniak Forum
  • *****
  • Wiadomości: 296
    • http://www.asg.wieszowa.pl
Prawo oraz ograniczenia wiekowe w ASG!!!
« dnia: 03.10.2006 23:31 »
Poniżej znajduje się odnośnik do zbioru praw i zasad, które każdy członek Łysych Węży musi przestrzegać:

http://wmasg.pl/artykuly.php?artykul=14

Poniżej znajduje się odnośnik opisujący ograniczenia wiekowe w ASG:

http://wmasg.pl/artykuly.php?artykul=15

Każdy członek Łysych Węży oraz osoby grające z klubem są zobowiązane przestrzegać powyższych praw i ograniczeń wiekowych :!:
Każdy adept Taekwon-do zawsze będzie uczciwy i skromny w obliczu niesprawiedliwości bez strachu i wahania stanie po stronie prawdy, niezależnie od liczby i siły przeciwnika.

Offline Mścibór

  • Maniak Forum
  • *****
  • Wiadomości: 296
    • http://www.asg.wieszowa.pl
Prawo oraz ograniczenia wiekowe w ASG!!!
« Odpowiedź #1 dnia: 03.10.2006 23:39 »
Jeśli masz skończone 16 lat i przyniesiesz oświadczenie podpisane przez twoich rodziców lub opiekunów prawnych możesz grać

                       Treść oświadczenia
Cytuj (zaznaczone)
My, niżej podpisani Anna i Jan Kowalscy, jako rodzice / opiekunowie Marty / Marka Kowalskiej/go urodzonego w dniu 1 stycznia 1988 roku, wyrażamy niniejszym zgodę, by nasz/a córka/syn (podopieczna/podopieczny) brał/a udział w spotkaniach Air Soft Gun. Jednocześnie oświadczamy, iż jest nam wiadomym, że spotkania ASG polegają na oddawaniu przez uczestników strzałów do siebie (symulacja walki) z replik broni o napędzie pneumatycznym kulkami plastikowymi o średnicy 6 mm i 8 mm oraz o masie do 0,6 g. Jest nam również wiadomym, że używane przez uczestników repliki są napędzane sprężonym powietrzem lub gazem i wyrzucają pocisk z prędkością początkową do 200 m/sek., na odległość do 100 m, także seriami. Jest nam także wiadomym, że w spotkaniach ASG udział biorą osoby pełnoletnie w różnym wieku. Oświadczamy dodatkowo, że mamy świadomość, iż uczestnictwo w grach ASG jest obarczone ryzykiem zaistnienia nieszczęśliwych wypadków, tj. potłuczeń, otarć, złamań, a także, w skrajnym przypadku, utratą oka lub oczu, a wszystkie mogące zaistnieć wypadki, mogą doprowadzić do trwałego uszkodzenia zdrowia i ciała, w tym do utraty wzroku. Oświadczamy, że wyrażamy zgodę na ponoszenie takiego ryzyka przez naszą córkę / syna / podopieczną / podopiecznego i oświadczamy, że w razie zaistnienia wypadku, gdzie ofiarą będzie nasza córka / syn / podopieczna / podopieczny, nie będziemy wnosić roszczeń odszkodowawczych, ani wnosić o zastosowanie jakichkolwiek konsekwencji prawnych wobec sprawcy wypadku bądź jakiegokolwiek innego uczestnika spotkań ASG.Osoby poniżej 16 roku życia nie mogą z nami grać!

Oczywiście osoby powyżej 18 roku życia nie muszą przynosić oświadczenia :D.
Każdy adept Taekwon-do zawsze będzie uczciwy i skromny w obliczu niesprawiedliwości bez strachu i wahania stanie po stronie prawdy, niezależnie od liczby i siły przeciwnika.