Autor Wątek: A może by tak nowe działy???  (Przeczytany 4523 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mścibór

• Maniak Forum
    • http://www.asg.wieszowa.pl
A może by tak nowe działy???
« dnia: 13.10.2004 21:47 »
Siadam przed kompa,włączam Wieszowa forum,zacieram klawiaturę do pisania i ...... hmmm wydaje mi się ,że przydałyby się nowe tematy.
Proponuję ,,Dział rozmyślania przy browarze(bezalkocholowym oczywiście:-)" a może macie jakieś inne propozycje?
Kwestie informacyjne, czytelnia, muzyka i życie gracza itd. są ok ,ale dajcie się wyzyc domorosłym dziennikarzom,wierszokletom,filozofom itp :D .
Pozdrowienia od Młodego futra sieciowego(tzn. od Mścibora)
Każdy adept Taekwon-do zawsze będzie uczciwy i skromny w obliczu niesprawiedliwości bez strachu i wahania stanie po stronie prawdy, niezależnie od liczby i siły przeciwnika.

Offline Elmo

• Pości jak rok długi
« Odpowiedź #1 dnia: 13.10.2004 21:59 »
No to nie ma problemu. Masz Hyde Park i tam możesz zrobić dowolny temat to jest taka wolna amerykanka ale bez przesady 8)
Jestem Elmo a reszta niech będzie milczeniem......8)

Tu znajdziesz odpowiedź na wszystkie pytania.

Offline Pajonkhin

• Forumowicz Wieszowa NET
« Odpowiedź #2 dnia: 13.10.2004 23:16 »
Świeża krew :D  No to może nowe tematy :?:  Do dzieła Mściborze.

Offline Bloody

• Global Moderator
« Odpowiedź #3 dnia: 14.10.2004 05:11 »
No cóż, ja juz ostatnio mówiłem AnHellusowi że Hyde park przydało by się rozbić na dwie części. Jedna byłaby od wklejania różncyh ciekawych linków, mniej lub bardziej śmiesznych, a druga od rozważania ciekawych tamatów. Takich jak na temat gustów muzycznych  :wink: .  Jak to Mścibór określił ,,Dział rozmyślania przy browarze(bezalkocholowym oczywiście:-)" .  A tak po za tym witamy świeżą krew  , niech net będzie z tobą   :D
Ten nasz świat to istny narreturn ;)

Offline Elmo

• Pości jak rok długi
« Odpowiedź #4 dnia: 14.10.2004 10:09 »
R@phale o gustach muzycznych można by było pogadać w dziale "MUZYKA"

Po co robić zamieszanie. Muzyka w muzyce a nie gdzieś indziej  8)

Offline Ner`zhul

• Pości z rana i wieczora
    • http://www.gwrota.com
« Odpowiedź #5 dnia: 14.10.2004 12:17 »
Cytat: "Elmo"

Cytuj (zaznaczone)
No cóż, ja juz ostatnio mówiłem AnHellusowi że Hyde park przydało by się rozbić na dwie części. Jedna byłaby od wklejania różncyh ciekawych linków, mniej lub bardziej śmiesznych, a druga od rozważania ciekawych tamatów. Takich jak na temat gustów muzycznych

W sumie to oboje macie trochę racji ;), ale nie zapominajcie, że zaczęło się od tematu, który pasował do Hyde Park potem to zostało rozdzielone ;)

Offline Bloody

• Global Moderator
« Odpowiedź #6 dnia: 14.10.2004 14:29 »
Elmo powiedział:
Cytuj (zaznaczone)

Muzyke da się podpiąć jak pod jedno, tak i pod drugie. Bo z jednej strony jest to debata jakby przy piwku , a z drugiej jest tematyka muzyczna. W każdym razie taki temat jak np. "Mówić czy godać?" gdzie można by porozmawiać na temat gwary śląskiej i tego jak ją inni postrzegają, to sie pod muze podpiąć nie da. A rozbicie Hyde parku rozdzieliły by tematy linkowe od tych debatowych :)

Offline Mścibór

• Maniak Forum
« Odpowiedź #7 dnia: 14.10.2004 23:12 »
Hmmm No tak. Nie będę konfliktowy i zgodzę się z tymi, którzy podzielają moje zdanie :D.Rozbicie tematowe pomogłoby wielu osobom odnaleźć swoja grupę krwi na forum :D A tak poważnie to jest tylko propozycja(będę was miał na celowniku) 8)
Każdy adept Taekwon-do zawsze będzie uczciwy i skromny w obliczu niesprawiedliwości bez strachu i wahania stanie po stronie prawdy, niezależnie od liczby i siły przeciwnika.

Offline Elmo

• Pości jak rok długi
« Odpowiedź #8 dnia: 15.10.2004 15:23 »
Co do gotki śląski to sie zgodza bo to by boło nawet ciekawe. Pośmioli by my sie z tych co niy umiom:) WIysz powiysz coś a inny tego niy skapuje  8)

Cza to zrobić w Hyde Park bo jak sie kaj indzi pisze po naszymu to może byś łodebrane przez kogś jako brak kultury abo co innego  :(

Offline Mścibór

• Maniak Forum
« Odpowiedź #9 dnia: 25.10.2004 15:03 »
Hmm dyskutowaliśmy z Bloodym i wnosimy postulat o utworzenie kącika dla generałów tzn. wielbicieli taktyki, strategii i  wszystkiego, co z tym związane. Oczywiście na tapetę pierwszy poszedłby RTW, który zdobywa coraz szersze rzesze fanów na naszej sieci:-). Dokładniej proponowałbym to jako poddział ,,Życia gracza" o ile jest to możliwe pod względem technicznym. Jak już pisałem wyżej myśle, że na forum jest potrzebne rozbicie zgodnie z zasadą ,,Jak coś jest do wszystkiego, to jest do ........" Mam nadzieję, że to przemyślicie(może jakaś ankieta?). :)

Offline AnHELLuS

• Administrator
« Odpowiedź #10 dnia: 26.10.2004 11:54 »
Cytat: "Mścibór"
(...) dyskutowaliśmy z Bloodym i wnosimy postulat o utworzenie kącika dla generałów tzn. wielbicieli taktyki, strategii i  wszystkiego, co z tym związane.

Jak już pisałem wyżej myśle, że na forum jest potrzebne rozbicie zgodnie z zasadą ,,Jak coś jest do wszystkiego, to jest do ........"
Postulat wzięty pod uwagę, lecz na razie nie widzę takiej potrzeby. Nic nie jest do d... - chcecie kącik stratega, a nawet nie napisaliśce, Panowie, dobrej recenzji RTW. To samo dotyczy  
(...) dajcie się wyzyc domorosłym dziennikarzom,wierszokletom,filozofom (...)
- nie widzę żadnego problemu, niestety żadnego postu w takim stylu jak wymienione przez Ciebie Mścibor - też nie.  Nikt nikomu nie broni pisać i publikować na tym forum wierszy, przemyśleń filozoficznych, czy umieszczania dziennikarskich news'ów lub reportaży. Lecz jak dotąd nie ma poprostu żadnego pisanego argumentu, żeby wyeksponować taką właśnie twórczość. :|

Kwestia zaistnienia "Kąciku Stratega" jest otwarta, ale czekam na wypasione recenzje gier strategicznych (powiedzmy 4 recenzje :twisted: )- tylko nie takich Ctrl-C i Ctrl-V z googli ;) i dokładny opis co chcecie w nim zawrzeć.

Offline Mścibór

• Maniak Forum
« Odpowiedź #11 dnia: 26.10.2004 15:02 »
Nie pisałem, bo nie było działu, lecz jeśli stawiasz tak sprawę to proszę bardzo. :D

Offline Bloody

• Global Moderator
« Odpowiedź #12 dnia: 26.10.2004 15:15 »
Po prostu nie ma jeszcze dokładnie okreslonego wzoru  :roll: . Kącik stratega nie ma sprawy, ale jak narazie tylko tylko ja, Mścibór, Ner i trochę Adamus coś tu robimy, od reszty ani słychu. No jeszcze Ewka grywa w FT :).
Co do konkretnej recenzji nie umieszczałem bo to czasochłonne, a jak mi ktoś stwierdził długich postów nie chce mu sie czytać, w szczególności recenzji  :roll: . W sumie nasz dział nazywa się "Zycie gracza" i to co robimy czy planujemy względem RTW tego się dotyczy. Zresztą chętnych do gry wciąż zapraszam ( Leo where are you  :?: ) Obecnie sa plany do rozegrania pierwszej fabularnej kampani w której to Ner'zhul miałby grać główną role  :D . Jednak historiami i scenariuszami na ten temat nie chcielibyśmy zaśmiecać bezpośrednio samego głównego działu "Zycie gracza".
A mam nadzieję że znalazły by sie osoby chętne poczytać o tym czy nawet zobaczyć replay ( do tego trzeba mieć grę). No i może to zachęciło by to kolejne osoby do grania w RTW. Co do innych strategi to obawiam się że zajmowanie się wszystkim spowodowało by że nie zajęlibyśmy się niczym konkretnie. Na chwilę obecną proponowałbym, aby w dziale "życie gracza" utworzyć "Kącik  RTW" w nim opisywało by się wszystko z nim związane.
Osobiście sądzę że troche niepotrzebne byłoby zapychanie tego wszuystkiego do głównego działu, mówię to także jako moderator, jakby na to nie spojrzeć ;).Jęsli Kącik RTW przeszedł by próbe czasu, to można by pomysleć nad kolejnymi grami ;). Ostatecznie nie tylko strategie mogą przecież być, byle tylko były pomysły i ludzie którzy chcą w to grać  :wink:
Pozdrawiam

Offline qd

• Forumowicz Wieszowa NET
« Odpowiedź #13 dnia: 26.10.2004 16:45 »
przyszedł mi do głowy pomysł utworzenia działu z linkami. nie chodzi mi o linki ze "śmiesznymi" rzeczami, a raczej o dział z linkami do ciekawych stronek (żeby było jasne dla mnie ciekawa stronka to np taka z warezami  8) ) tworzylo by się temat np dobre stronki o systemach itp i każdy mógłby wrzucić coś ciekawego

zostawiam pod rozwagę :)

Offline Roxx

• Maniak Forum
« Odpowiedź #14 dnia: 26.10.2004 16:50 »
Czemu nie może sie zawsze przydać:)
"W życiu chodzi o to, aby uczyć się tak, by inni nie spostrzegli, że się człowiek uczy." Winston Leonard Spencer Churchill   
RaMZeS -----> Roxx
www.sound-studio.pl   Nagłośnienie, oświetlenie