Autor Wątek: Czy uzytkownik neostrady może grać z nami w CS-a ??  (Przeczytany 3559 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline r.zimny

• Znajomy z Forum
    • http://www.ptakowice.go.pl
Witam,

Mam gorace pytanie, czy uzytkownicy neoatrady moga grac na lnie z nami w CS-a czy jest to możliwe jesli tak to co musza zrobić ?? Bo ja próbowałem zrobić koledze to samo co sobie instalowałem i gram sobie w Counter Strike-a a jemu nie dział ciągle mówi że ma tylko w zakładce LAN gdy szuka serwera brak jakich kolwiek dostepnych pomim że ja mam w tym samym czasie dostepne ...

Od czego to zalezy ??
Odpiszczie plis.
Pozdro,
www.ptakowice.go.pl ..:: Internetowy Serwis Informacyjny Miejscowości Ptakowice ::..

Offline -=Adamus=-

• Postopisarz [stopień 2]
Czy uzytkownik neostrady może grać z nami w CS-a ??
« Odpowiedź #1 dnia: 18.12.2006 22:25 »
Sa dwie możliwość by mógłbyś zagrać z swoim kolega. Pierwsza to zainstalowanie programu hamahi (jest to program, który tworzy wirtualnego lana)
A druga to granie na zewnętrznych serwerach (po prostu umawiacie się na jakiś ogólnodostępny serwer)
Innej możliwości raczej nie ma pozdro
Do Boju Zakon MJ

Offline Rock

• Forumowicz Wieszowa NET
« Odpowiedź #2 dnia: 06.05.2007 15:52 »
Ale jak ty stworzysz serwer a twój kolega z neostrady będzie chciał zagrać z Tobą przez hamachi musisz zrobić to przeczytaj http://hamachi.pl/index.php/topic,945.0.html

Offline Dziadek

• Rozgadany Forumowicz
« Odpowiedź #3 dnia: 06.05.2007 17:27 »
Rock cóż za refleks odpisałes na temat po 4 miesiącach. Patrz na daty zanim cos napiszesz nastepnym razem :) bo na inne tematy odpowiedziales równie szybko

Offline Rock

• Forumowicz Wieszowa NET
« Odpowiedź #4 dnia: 06.05.2007 19:10 »
Dopiero sie zarejestrowałem :lol2: i odrabiam braki.