Autor Wątek: LAN-owe rozgrywki counter strike 1.6  (Przeczytany 5800 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tiger

• Kandydat na Forumowicza
  • *
LAN-owe rozgrywki counter strike 1.6
« dnia: 29.03.2007 11:30 »
Siema

Mam taka propozycje: ze wzgledu na to ze zawsze jest nam sie ciezko umowic na granie w csa na lanie, kazdy gra o innej porze co prowadzi do tego ze rzadko kiedy mozna porzadnie pograc z wieksza iloscia osob naraz, dlatego proponuje aby kazdy kto gra w csa 1.6 wypisal swoje gg dzieki czemu mozna by bylo szybciej zebrac grupke osob na szybkiego szpila.Kto jest zainteresowany prosze o wpisywanie swoich numerow gg w tym temacie.

Pozdr

Offline Hanys

• Rozgadany Forumowicz
« Odpowiedź #1 dnia: 29.03.2007 14:52 »
Nie widzisz wszystkich którzy grają na Lanie, bo nie wszyscy mają te same wersje (najnowszy patch). Ci którzy grają przez Stema mają automatycznie instalowane nowe łaty (i nie widzą serwa ze starszymi), a ci którzy nie musza ściagnąc i zainstalowac (nie mogą sie dołączyć do serwa zrobionego przez kogoś, kto ma oryginalnego CS`a). Poza tym na Lanie kiedy grają 4-5 osoby już sa mega lagi (nie mówiąc o internecie, gdzie sie wogóle nie da pograć, no ale ile razy można to zgłaszać...?)
Pomysł jest dobry, tylko wszyscy muszą mieć najnowsze łaty.
pozdro
Life begins at 200km/h !

Offline Tiger

• *
« Odpowiedź #2 dnia: 30.03.2007 13:09 »
Wiem bo sam  gram przez steama, ale i tak powinienem widziec serwery robione na nizszych patchach bo jak ma sie wyzszy pach to widac serwery na tym samym patchu i na nizszych tylko w odwrotna strone to nie dziala.
Zawsze jak wchodze na lana to z csa z patchem najwyzszym i potem jeszcze z drugiego gdzie nie mam wogole laty.Poprostu ciezko jest trafic na wiecej osob(zazwyczaj 4 gora) dlatego przez gg mozna sie szybciej zgadac wiec podawcie nicki na ktorych gracie i numery gg  :wink:

Ps. Ostatni czasy na necie prawie wogole nie mam lagow ale tez zalezy o ktorej godzinie.

Offline Hanys

• Rozgadany Forumowicz
« Odpowiedź #3 dnia: 30.03.2007 15:00 »
Ja gram przez stema i nie widze serwerów robionych na Lanie z mniejszą łata.
Cytat: "Tiger"
Ps. Ostatni czasy na necie prawie wogole nie mam lagow ale tez zalezy o ktorej godzinie.

No koło 23 na biede idzie pograć, ale to sie raczej nie chce, w dzień sa lagi i mój najlepszy komunikat o gubinych pakietach i wogóle przeciążeniu łącza CL_FLUSHENTITYPACKET... czego powodem raczej napewno nie jest mój komp...
Life begins at 200km/h !

Anonymous

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: 03.04.2007 23:55 »
czy beda lagi czy nie ja i tak bym z kimś pograł jak cos to pisac jak bede wolny to pogram 9995341

Offline -=Adamus=-

• Postopisarz [stopień 2]
« Odpowiedź #5 dnia: 04.04.2007 14:29 »
Dajce znać jak będziecie grac moj gg 3635453 (nie przyjmuje zaproszeń od amatorów, nauczcie sie najpierw podstaw CS-a :P )
Do Boju Zakon MJ

Offline MTX

• Maniak Forum
« Odpowiedź #6 dnia: 04.04.2007 18:37 »
no popatrzcie Adamus'a hehehe ...
moje gg 9432076.... 8)

Offline Rock

• Forumowicz Wieszowa NET
« Odpowiedź #7 dnia: 06.05.2007 15:47 »
To jak robimy jakoś rozgrywkę w cs :?:

Offline -=Adamus=-

« Odpowiedź #8 dnia: 04.07.2007 21:11 »
Gra jeszcze ktos wogole w CS po lanie??
Do Boju Zakon MJ

Offline Chris

« Odpowiedź #9 dnia: 04.07.2007 22:33 »
Ja gram po necie ze steamem a na lanie bym tez zagral tylko nie ma zabardzo z kim ... ;|

Offline poreb

• *
« Odpowiedź #10 dnia: 01.08.2007 23:58 »
Ja gram głownie po lanie ale rzadko ktos jest i glownie gonie sie z botami moze by tak uruchomic pare osob i jakas rozgrywke wewnatrz WN