Autor Wątek: Hm..  (Przeczytany 2022 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Chris

• Postopisarz [stopień 2]
Hm..
« dnia: 16.06.2007 19:04 »
Witam..
Czy ktoś z was gra w cs ? bo tak mam taki problem..
Mianowicie mam wieszowe i mam ping 100 - 200 i nie wiem ocb bo pytam sie kumpli z mojej sieci czy maja tez taki ping i oni maja stały niski a mi coś tak skacze dość troche ; oo
Czego to może być wina ? poradźcie coś...

pozdro by chris ^_^

Offline mdcx

• Znajomy z Forum
Hm..
« Odpowiedź #1 dnia: 16.06.2007 19:18 »
ja gram i jest fatalnie od jakiegos czasu nie da sie grac ;/ kiedys to jeszcze sie dalo wmiare teraz to sakcze ping strasznie i srednio 200 to standart do 12 w nocy a nawet lagy sa o 2 3 ;/

Offline Chris

• Postopisarz [stopień 2]
Hm..
« Odpowiedź #2 dnia: 16.06.2007 19:22 »
me2 , kiedyś kiedy jeszcze niebyło tylu użytkowników to sieć fajnie wyrabiała teraz jednka ma duże problemy..

Offline MieH

• Maniak Forum
Hm..
« Odpowiedź #3 dnia: 16.06.2007 20:11 »
dla Was jest nowa usluga na 5GHz hahaha

Taka lekka podpowiedz dostalem na W-BOK'u   Nie wiem czy to bylo od Marka albo Artura, bo oni chyba tak nie odpisuja :wink:

Zreszta watek chyba poleci, bo juz jest podobny temat.

No i jak macie jakies problemy i piszcie do W-BOK :)   Tym zaleniem sie na forum nic nie wskoracie

Offline artm

• Administrator
Hm..
« Odpowiedź #4 dnia: 16.06.2007 21:31 »
witam

Cytat: "Chris"
iedyś kiedy jeszcze niebyło tylu użytkowników to sieć fajnie wyrabiała teraz jednka ma duże problemy..

Szkoda ze nie zauważyłes, że kiedyś lącze do netu było 2Mbit ....... a teraz jest kilkanaście razy większe....

ping 100 - 200
Szkoda, że nie czytałeś wątku na forum w którym pisalismy .....(kolejny raz).... masz problem z pingiem ...
zgłoś....  chyba, że nie pamiętasz adresu strony... przypomne net.wieszowa.pl dział kontakt.

Cytuj (zaznaczone)
a gram i jest fatalnie od jakiegos czasu nie da sie grac ;/ kiedys to jeszcze sie dalo wmiare teraz to sakcze ping strasznie i srednio 200 to standart do 12 w nocy a nawet lagy sa o 2 3 ;/

Fajnie, że grasz....... szkoda, że nie potrafisz zgłosić, ze masz problem z pingiem..........

Przy okazji..... piszecie posty w dniu kiedy nasz operator miał problem na ruterze brzegowym, na którym rósł ping....... no i po raz kolejny szkoda, że nie zgłosiliście tego bo ten wątek by był bezużyteczny.

pozdrawiam artm

Offline Hanys

• Rozgadany Forumowicz
Re: Hm..
« Odpowiedź #5 dnia: 10.07.2007 01:55 »
Witam..
Czy ktoś z was gra w cs ? bo tak mam taki problem..
Mianowicie mam wieszowe i mam ping 100 - 200 i nie wiem ocb bo pytam sie kumpli z mojej sieci czy maja tez taki ping i oni maja stały niski a mi coś tak skacze dość troche ; oo

Mam ten sam problem. Po skontaktowaniu sie z adminami dowiedzialem sie ze problem tkwi w grze cs... a nie w polaczeniu i sieci... wiec co trzeba ustwic/zmienic w cs`sie zeby ping byl jak nalezy?? jesli ktos wie to niech napisze plzzz

PS. Jesli to wina gry...  to troche dziwne ze w nocy ping jest ok...

pozdr
Life begins at 200km/h !