Autor Wątek: Maxymalny download 133kB/s czemu ???????  (Przeczytany 7807 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Screamer

• Postopisarz [stopień 2]
    • http://www.screamer.site.prv.pl
Maxymalny download 133kB/s czemu ???????
« Odpowiedź #30 dnia: 20.10.2007 15:53 »
Czytanie ze zrozumieniem to podstawa :)
To jest niesamowite, jak to mozna unikac odpowiedzi na jakiekolwiek pytanie. Ty piszesz, ze sa takie same zasady, ja widze ze jednak nie do konca. Ja sie pytalem co znaczy "na poczatku", a Ty poprostu powtarzasz, ze na poczatku ma sie wiekszy transfer. W ten sposob nie dojdziemy do konkluzji.
"Jeśli jesteś w posiadaniu młotka, wszystko przypomina gwóźdź."

Offline Morfeusz

• Forumowicz Wieszowa NET
« Odpowiedź #31 dnia: 20.10.2007 16:37 »
Cytat: "Screamer"
To jest niesamowite, jak to mozna unikac odpowiedzi na jakiekolwiek pytanie. Ty piszesz, ze sa takie same zasady, ja widze ze jednak nie do konca. Ja sie pytalem co znaczy "na poczatku", a Ty poprostu powtarzasz, ze na poczatku ma sie wiekszy transfer. W ten sposob nie dojdziemy do konkluzji.

Tu jest numer gg od Atrura
Cytat: "artm"
pozdrawiam artm ( gg: 1577697)

Napisz lub zadzwon do "Maniera Service" wszystko ci wyjasnią i na wszystko otrzymasz odpowiedzi.Czy to jest takie trudne?

Offline Screamer

« Odpowiedź #32 dnia: 20.10.2007 18:10 »
Nr gg zauwazylem (i oczywiscie skorzystalem z tej opcji, choc jak na razie brak odzewu), a na forum ciagne watek, aby Wszyscy ktorych teamt dotyczy wiedzieli co sie dzieje. TO chyba uczciwe i calkiem normalne?

Offline mdcx

• Znajomy z Forum
« Odpowiedź #33 dnia: 22.10.2007 20:13 »
ale sie temat rozkrecil :D tak patrzac z daleka to mi wyglda ze admini nie radza sobie za bardzo z tak duzo siecia,moje osobiste zdanie:Da czemu tak mysle boo wiecznie sa jakies problemy:D moze za 10 lat internet w polsce bedzie na odpowiednim poziome  hehehe pozdrawiam :)

Offline MieH

• Maniak Forum
« Odpowiedź #34 dnia: 22.10.2007 20:33 »
mdcx - jakby sie nic nie pi[CENZURA], to tacy ludzie (informatycy etc) nie mieliby w ogole pracy... raz by wszystko ustawili i by to dzialalo do usranej smierci.

Na szczescie tak nie ma i zawsze znajda sie nowe problemy, i zawsze ktos bedzie narzekal(ze wolno... w tym ja :P).

Przynajmniej sie nikt nie nudzi.

Offline Screamer

« Odpowiedź #35 dnia: 24.10.2007 19:42 »
Co do tematu:
po dluzszej rozmowie z adminem i wykladaniu mu usilnie, ze jednak jest cos nie tak udalo sie rozwiazac problem. Zostaly odswiaerzone ustawienia stacji regulujacych ruch w sieci i magicznie wszystko zaczelo dzialac tak jak powinno. Inna sprawa ,to to ze nie do konca jestem pewien, czy w tym poscie wszyscy narzekalismy na to samo ? Moj problem byl taki, ze ja mialem 120 kB/s na stale i ani kB wiecej. Teraz dziala to tak jak admini opisywali, czyli na poczatku transfer jest o wiele nizszy i po chwili stabilizuje sie na nizszym poziomie ok 1 Mbita/sek. Jesli niektorzy narzekali tutaj na to, ze ten poziom sie wlasnie stabilizuje na tym poziomie i nie chce leciec wiecej (tak jak to bylo kiedys) no to niestety, ale chyba trzeba przywyknac. Taka samowolka na laczach miala prawo jeszcze jakos funkcjonowac przy mniejszej liczbie uzytkownikow, jednak jako ze siec sie ciagle rozwija, totez taka zmaina, jak oraniczenie przepustowosci na uzytkownika byla nieunikniona. W zamian za to jest nadzieja na stabilniejsza i lepiej utrzymana w ladzie siec.

Pozdrawiam