Autor Wątek: Karczma pod,,GITARĄ I PIÓREM"!!! - Komentarze  (Przeczytany 34214 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bloody

• Global Moderator
Karczma pod,,GITARĄ I PIÓREM"!!! - Komentarze
« Odpowiedź #15 dnia: 02.11.2004 22:22 »
No ja z kolei jestem zaskoczony kontynuacją opowiadania, napisanego przez Ner'a , tak trzymać ;)
Ten nasz świat to istny narreturn ;)

Offline Ner`zhul

• Pości z rana i wieczora
    • http://www.gwrota.com
« Odpowiedź #16 dnia: 02.11.2004 22:26 »
Thx, jak mnie natchnie to potrafię :D Poproszę o kontynuację kogoś bo już mam Ideę :D
Po za tym wiesz, lubię opowiadania przy PIWIE!!  :lol2:

Offline Ner`zhul

« Odpowiedź #17 dnia: 02.11.2004 22:46 »
Ohoho spodobało mi się opowiadanko Leliela, fajnie zgrane :D
Najlepszy 3 wers (to dla wtajemniczonych, czemu najlepszy) :)
Leliel PEACE MEN! :D

Offline Bloody

• Global Moderator
« Odpowiedź #18 dnia: 02.11.2004 22:47 »
Ha ha teraz czas na kogoś nowego lub też Mścibora, powinno w końcu być jak najbardziej zróźnicowane :).
Ani chyba Ner ty byś się nadawął na RPGowca  :wink: .

Co do wiersza Ramzesa to trzeba przyznać że miłość jest piekna i delikatne, nieiwele trzeba by uschła.
Jak ktoś powiedział: "Prawdziwa miłośc zdarza się dwa, trzy razy na wiek..."
No cóż jakby nie spojrzeć zawsze mamy szanse ;)

Offline Leliel

• Nowy Forumowicz
  • **
« Odpowiedź #19 dnia: 02.11.2004 22:54 »
Coś nieruchawo tutaj ostatnio  :cry:. A mi z dnia na dzień coraz bardziej podoba się ów kącik; w moim wypadku pozwala powrócić do starych "ciekawych" czasów. Niestety towarzystwo nadal się nie rozkręciło a w dziale opowiadania tylko jedno nowe, autorstwa R@phaela.... no trochę odwagi i inwencji, a z miejsca wszystkim będzie lepiej  :wink:. Cóż, wrzuciłem kolejne opowiadanko i zaraz zabieram się za tasiemnca (trafiony pomysł w 10, kiedyś robiłem coś podobnego i zabawa była przednia; pora spróbować sił znowu  :D). Ciekaw jestem interpretacji mojego nowego opowiadania. Osobie, która trafi w temat i napiszę cześć dalszą stawiam piwo (a Mścibór pewnie się dołoży i postawi drugie  :wink:); nieprzecze będzie to trudne, ale dzięki temu rozrośnie się nasza karczma i oto przecież chodzi  8). Tak więc życze powodzenia !!.

Offline Bloody

• Global Moderator
« Odpowiedź #20 dnia: 02.11.2004 23:02 »
Cytuj (zaznaczone)
Niestety towarzystwo nadal się nie rozkręciło a w dziale opowiadania tylko jedno nowe, autorstwa R@phaela....

Normalnie jakby wzgardzono moimi biednymi wypocinami  :twisted: , ale fakt ty już te opowiadanie czytałeś hehe. Z opowiadaniami jest ten problem że są trochę długie i nie zawsze ma się chęć do ich przeczytania hehe. Ale niedługo się w końcu za to zabiorę ;)

Offline Bloody

• Global Moderator
« Odpowiedź #21 dnia: 03.11.2004 15:31 »
Hehe The Yaariwa całkiem ciekawa kontynuacja ;). Swoją drogą "Krwawy" oraz "Gdy chcesz coś powiedziec, powiedz to inaczej" z czyms mi sie kojarzy, tylko nie wiem czy słusznie  :roll: . Tak ogólnie witam na naszym forum oraz pozdrawiam :D

Offline Mścibór

• Moderator
    • http://www.asg.wieszowa.pl
« Odpowiedź #22 dnia: 03.11.2004 22:51 »
Doskonale moi drodzy. Nasza karczma rośnie aż trzeszczy. Witam wszystkich nowych i pozdrawiam starych. Bardzo fajnie działacie w temacie zbiorowe opowiadanie przy piwie. Jak znajdę chwilę czasu to jeszcze tam coś skrobnę. Oddaję pokłon w stronę waszej twórczości i życzę weny pisarskiej. Oby tak dalej! :D
Każdy adept Taekwon-do zawsze będzie uczciwy i skromny w obliczu niesprawiedliwości bez strachu i wahania stanie po stronie prawdy, niezależnie od liczby i siły przeciwnika.

Offline Bloody

• Global Moderator
« Odpowiedź #23 dnia: 04.11.2004 18:43 »
Cytuj (zaznaczone)
Jad rogatego ślimaka, niewyczuwalny w napoju, zaczął błyskawicznie działać.

Niech mnie ktos ratuje  :roll:

Offline Ner`zhul

« Odpowiedź #24 dnia: 06.11.2004 20:03 »
Heh opowiadanko przy browcu robi się coraz dłuższe i ciekawsze ;) Panowie może naskrobiemy epopeje  :lol2:

medzi

• Gość
« Odpowiedź #25 dnia: 07.11.2004 14:42 »
Z opwiadania przy piwie już jest epopeja;). Ja musze się przyznać nie przebrnęłam przez nie, niestety. Ale pomysł mi się podoba. W każdym razie jeśli już się zdecyduje coś dopisać to postaram się nie zepsuć opowiadanka- obiecuje:)

Offline Bloody

• Global Moderator
« Odpowiedź #26 dnia: 07.11.2004 15:18 »
Spokojna głowa :), nawet jak ktoś cos  niezbyt trafi to reszta to prostuje. Swoją droga nie zdarzyło się chyba jeszcze za bardzo by ktoś kontynuował opowiadanie tak jak chciałby to ten który akutanie pisał ostatni  :wink: .
Zresztą nie karcimy nikogo za pisanie, a raczej za jego brak  :twisted:  pozdrawiam :)

Offline Bloody

• Global Moderator
« Odpowiedź #27 dnia: 08.11.2004 23:50 »
Co jest ludziska, opowiadanie jakby staneło w miejscu  :? . Miała być epopeja a jest ściema, ruszta sie i napiszta coś. Ja niestety sam po sobie nie mogę  :wink: .

Offline Mścibór

• Moderator
    • http://www.asg.wieszowa.pl
« Odpowiedź #28 dnia: 14.11.2004 15:15 »
Hmm rzeczywiście czyżby karczmowicze zapadli w sen zimowy? Wyjątkiem jest tu Leliel <ukłony> . No dalej ludziska do karczmy!!! :D
Każdy adept Taekwon-do zawsze będzie uczciwy i skromny w obliczu niesprawiedliwości bez strachu i wahania stanie po stronie prawdy, niezależnie od liczby i siły przeciwnika.

Offline Leliel

• Nowy Forumowicz
  • **
« Odpowiedź #29 dnia: 14.11.2004 21:10 »
Jak chwalą to tylko się cieszyć :). Może to nie sen zimowy a notoryczny brak czasu, spowodowany zbieraniem zapasów na zimę, odciągnął naszych forumowiczów od karczmy  :wink:. Tak czy inaczej, rzeczywiście przydałoby się coś niecoś ruszyć.  Osobiście, jak tylko znajde chwilę, skrobne jakieś przemyślenia ( :twisted: ), a te napewno znajdą swe miejsce w karczmie. Pozdrawiam.