Autor Wątek: The Day The Earth Stood Still (2008)  (Przeczytany 1071 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bloondyn

  • Post-man
  • *****
  • Wiadomości: 1183
The Day The Earth Stood Still (2008)
« dnia: 06.07.2008 13:22 »
"Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia". Jest zwiastun!

W sieci pojawił się właśnie pierwszy zwiastun zapowiadający premierę nowej wersji słynnej produkcji fantastycznonaukowej "Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia". Gwiazdą remake'u jest Keanu Reeves.

Film zadebiutuje w amerykańskich kinach w grudniu, zaś w Polsce w styczniu. Obok Reevesa w obsadzie produkcji znaleźli się także m.in.: Jennifer Connelly, Kathy Bates, John Cleese i Jaden Smith. Reżyserem jest Scott Derrickson.

Gdy na Ziemi ląduje statek kosmiczny, ludzkość staje w obliczu pierwszego w historii kontaktu z wysłannikami pozaziemskiej cywilizacji. Czy przybywają oni na naszą planetę z misją pokojową?

Akcja oryginalnego "Dnia, w którym zatrzymała się ziemia" dzieje się w roku 1950. Na Ziemi, która nie otrząsnęła się jeszcze z okrucieństw II wojny światowej, trwa kolejny konflikt - zimna wojna. W Waszyngtonie ląduje UFO z przybyszem - Klaatu, oraz jego potężnym robotem Gortem. Klaatu postanawia przekazać Ziemianom pokojowe przesłanie... Dla Reevesa przewidziana została rola Klaatu, którą w oryginalnym filmie zagrał Michael Rennie, Connelly wcieli się w rolę Helen, członka teamu, który prowadzi śledztwo w sprawie przybycia kosmity na Ziemę, a Smith zagra jej syna.

Coś mi się zdaje że to coś dla mnie :D

TRAILER
http://www.youtube.com/watch?v=xP1NVnLY_vU
"Dramatem naszej epoki jest to, że głupota zabrała się do myślenia" Jean Cocteau