Autor Wątek: Max Payne (2008)  (Przeczytany 941 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bloondyn

  • Post-man
  • *****
  • Wiadomości: 1183
Max Payne (2008)
« dnia: 13.07.2008 10:03 »
"Kilka dni temu pojawił się zwiastun, a dziś zdjęcia promujące "Maxa Payne'a"ekranizację gry pod tym samym tytułem. Na fotosach odtwórca głównej roli Mark Wahlberg.

Maxa Payne'a poznajemy jako nowojorskiego policjanta, który wraz ze swoją żoną i córeczką mieszka na spokojnym przedmieściu. Ich szczęście przerywa bezsensowne morderstwo - rodzina Maxa ginie niemal na jego oczach. Okazuje się, że mordercy byli pod wpływem nowego narkotyku o nazwie Valkiria. Max rzuca pracę w policji, najmuje się do służb specjalnych gdzie głęboko zakonspirowany przenika do mafijnej organizacji rozprowadzającej narkotyk. Wszystko układa się dobrze do momentu kiedy Max zostaje wrobiony w morderstwo swojego szefa. Ściga go teraz nie tylko mafia ale również policja i siły specjalne.

"Max Payne" był jedną z pierwszych gier, w których wprowadzono tryb zwolnienia czasu (tzw. bullet-time) znany z filmu "Matrix". Scenariusz filmu na podstawie gry napisał Beau Thorne,a reżyseruje John Moore twórca "Za linią wroga", "Lotu Feniksa" i nowego "Omenu"

TRAILER
http://pl.youtube.com/watch?v=Q2jAEoBz6RY
"Dramatem naszej epoki jest to, że głupota zabrała się do myślenia" Jean Cocteau