Autor Wątek: Serwer Gier  (Przeczytany 6192 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline artm

• Administrator
Serwer Gier
« dnia: 23.07.2008 21:43 »
Witam.... od pewnego czasu testuje rozwiązanie serwera gier.......

jak zapatrujecie się na otwarcie takiego serwera w sieci Wieszowa.NET.???

No i propozycje gier które tam by istniały.....

pozdrawiam artm

Offline rexikon

• Nowy Forumowicz
  • **
Serwer Gier
« Odpowiedź #1 dnia: 23.07.2008 23:44 »
Najlepiej Cs'a :D
I można by pomyśleć o MuOnline bo na tym można dobrze zarobić :P

Edit: Albo zrobić pierwszy serwer w Polsce gry GunZ o_O

Offline AnHELLuS

• Administrator
Serwer Gier
« Odpowiedź #2 dnia: 26.07.2008 20:48 »
Nie wiem na jakim sofcie to działa - np PvPGN to serwer gier Blizzarda. Jeden serwer kilka tytułów: W3 FT, SC BW, D2.

Offline Screamer

• Postopisarz [stopień 2]
    • http://www.screamer.site.prv.pl
Serwer Gier
« Odpowiedź #3 dnia: 27.07.2008 11:39 »
Tak wlasciwie to mowa jest o serwerze lokalnym, czy wydocznym rowniez do wiary z zewnatrz sieci ?
"Jeśli jesteś w posiadaniu młotka, wszystko przypomina gwóźdź."

Offline FIFEK

• Rozgadany Forumowicz
    • http://jfbike.prv.pl
Serwer Gier
« Odpowiedź #4 dnia: 29.07.2008 13:01 »
z zewnątrz też bo testowany już był na przykłądowym OTS'ie Tibi, i ludzie z zewątrz mogli wbijać bez problemu :D
FIFEK®©

Offline Bloondyn

• Post-man
Serwer Gier
« Odpowiedź #5 dnia: 29.07.2008 19:27 »
Z zewnątrz to ABSOLUTNIE NIE bo jak nam siądą na serwerze to będziemy mieć wielkie G... a nie granie o sieci nie wspominając. Zresztą rozmawiałem z Arturem pół roku temu odnośnie serwera WoW lub Tibia i powiedział że nie potrafią się jakoś do tego zabrać (brak czasu) ale pod uwage miał być brany tylko serwer wewnątrz sieci i to mnie cieszy :D
"Dramatem naszej epoki jest to, że głupota zabrała się do myślenia" Jean Cocteau

Offline Screamer

Serwer Gier
« Odpowiedź #6 dnia: 30.07.2008 16:57 »
Tez mi sie wydaje, ze serwer dostepny globalnie to kiepski pomysl. Zje to tylko pasmo, ktroe zasadniczo nie byloby wykorzystywane przez ludzi, ktorzy za to placa , tylko przez osoby z zewnatrz. No chyba, ze bylyby to gry w ktorych multi jest do kliku, max kilkunastu osoba na serwer.

Offline MieH

• Maniak Forum
Serwer Gier
« Odpowiedź #7 dnia: 01.08.2008 21:49 »
na pewno nie WoW --- zeby byl FUN to musialoby minimum 100 ludzi grac non stop... do tego trzeba wlozyc mnostwo pracy, zeby jako tako to chodzilo... ogolnie szkoda roboty

W3,  SC, D2 .... stare gry...teraz juz malo popularne.. watpie zeby duzo ludzi w to gralo

Najlepsze gry na taki serw to jakies strzelanki... CS 1.6 , CS:S, Unreal, Call of Duty albo moha... cos w tym stylu... moze jeszcze jakies wyscigowki ... jakis NFS albo... wlasnie TDU

Offline AnHELLuS

• Administrator
Serwer Gier
« Odpowiedź #8 dnia: 01.08.2008 23:01 »
Cytat: "MieH"
W3, SC, D2 .... stare gry...teraz juz malo popularne.. watpie zeby duzo ludzi w to gralo
ludzką rzeczą jest błądzić :) Widać Blizzard wydaje od kilku lat patche do gier tylko dla garstki fanów ... .

moze jeszcze jakies wyscigowki ... jakis NFS
Jak masz serwer dla Carbona to jestem chętny, bo niestety ale jeszcze nie udało mi się znaleźć pod to softu. Chyba że chodzi Ci o stare i mało popularne NFSU ;)

Offline MieH

• Maniak Forum
Serwer Gier
« Odpowiedź #9 dnia: 02.08.2008 09:49 »
Chodzi mi o to, ze w naszej sieci IMO bardzo malo gra ludzi w takie gry... chociaz dobrym pomyslem byloby utworzenie serwera czysto PVP dla D2... gdzie kazdy mialby chara na 99lvl i wybieralby sobie sprzet

Jesli chodzi o W3, SC to jesli postawienie takie czegos nie zajmuje duzo czasu, to tez moznaby sie o to pokusic.

W D2 gra teraz tak wyglada... ze wlaczasz bota... on chodzi non stop na mefa/baala/pindela i zbiera sprzet... a ty potem tylko tym handlujesz albo pograsz troche pvp i NARA :/

Sprawa NFSa to byl tylko taki strzal, bo sie kompletnie w tej materii nie orientuje.

Offline R4inM4n

Serwer Gier
« Odpowiedź #10 dnia: 02.08.2008 11:07 »
a co ze starym dobrym Q3A? :d
ja tam bym optowal za klasykiem szczegolnie ze serwerow Q3 nadal jest mnostwo wiec i gracze sie znajda a co do zapychania serw'a przy polaczeniach z zewnatrz to w Q3 ciezko bedzie o taki problem ze wzgledu na ograniczona ilosc osob na jeden serwer :D

Offline AnHELLuS

• Administrator
Serwer Gier
« Odpowiedź #11 dnia: 02.08.2008 19:27 »
Chodzi mi o to, ze w naszej sieci IMO bardzo malo gra ludzi w takie gry...
cóż patrząc na to od tej strony wypada mi przyznać Ci rację.
Jesli chodzi o W3, SC to jesli postawienie takie czegos nie zajmuje duzo czasu, to tez moznaby sie o to pokusic.
Myślę że uda się mi w tej sprawie coś zadziałać  :twisted:

Offline Rock

• Forumowicz Wieszowa NET
Serwer Gier
« Odpowiedź #12 dnia: 21.08.2008 13:19 »
Cytat: "rexikon"
Najlepiej Cs'a :D
I można by pomyśleć o MuOnline bo na tym można dobrze zarobić :P

Edit: Albo zrobić pierwszy serwer w Polsce gry GunZ o_O

Zgadzam się z kolegą najlepiej postawić serwer do counter-strike. Wgrać mody i tylko szpilać. Raz miałem serwer Muonline ale po tygodniu padł bo kończyło się miejsce na dysku a grało ponad 40 osób. A i żeby mieć dobrze zabezpieczony serwer trzeba mieć programy które blokują otwarte porty inaczej hakerzy będą robić sobie itemki na +13 8)

Offline Chris

Serwer Gier
« Odpowiedź #13 dnia: 18.09.2008 22:21 »
Moim zdaniem możnaby w unreala popykać i serwer postawić :P

Offline Screamer

Serwer Gier
« Odpowiedź #14 dnia: 19.09.2008 13:56 »
Tez jestem z UT-kiem (pod warunkiem ze mowimy o pierwszej czesci UT-ka, z 99 roku :P).