Autor Wątek: Zakup real and low cap  (Przeczytany 3054 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bloody

• Global Moderator
Zakup real and low cap
« dnia: 27.09.2008 19:59 »
Od pewnego czasu są gadki że mamy przejść na real czy low capy. Osobiście bym preferował low cap'y przez wzgląd na większy wybór, albo w ogóle wybór. Najlepiej by było wykonać jedno większe zamówienie, bo z pewnością by się jakiś rabat wywalczyło. Zresztą nie tylko magazynki można zakupić.

Najtańsze jakie widziałem to chyba tutaj:

http://taiwangun.com/?str=category&catId=40

Jak ma ktoś jakąś lepszą ofertę lub alternatywy czy problemy to słucham.

Kto w ogóle jest chętny na zakup magazynków i w jakiej ilości.
Ja najprawdopodobniej potrzebował bym 5 low cap'ów.
Ten nasz świat to istny narreturn ;)

Offline R4inM4n

• Postopisarz [stopień 2]
Zakup real and low cap
« Odpowiedź #1 dnia: 29.09.2008 20:57 »
niestety sprawdzalem lowy ze stara boyi CA G&G i mida z G&P i ze wszytskich dobry jest tylko G&G star ujdzie ale to plastik
co to realcapow to troche przereklamowane
primo nie wystrzelisz w wiekszosci wypadkow wszystkich 30 kulek a i ladowac do pelna go nie wypada zeby sie cholerstwo nie zdechlo za predko
secundo nawet producenci PTW biora pod uwage [przelicznik 1:4 bo jakby nie patrzec latwiej trafic jednym ostrym niz 3-4'ma kompozytowymi :)

Offline Bloody

• Global Moderator
Zakup real and low cap
« Odpowiedź #2 dnia: 30.09.2008 03:16 »
Dlatego ja jestem bardziej za low cap'em.

Offline Bloondyn

• Post-man
Zakup real and low cap
« Odpowiedź #3 dnia: 30.09.2008 11:26 »
Nie chciałbym się wtrącać ale Bloody ma racje ...nie jest sztuką puścić 500 kulek lub więcej aż aku padnie z myślą "w końcu go uszczelę",   tylko każdy będzie sie liczył z ammo wiedząc że z a chwilę musi zmienić magazynek a potencjalny cel  może się w tym momencie odgryźć  . Tym bardziej że co niektórzy mają guny po tuningu i podejdź tu do gościa gdy ma większy zasięg niż twój i ponad 500 pestek  "mission impossible" . A więc Bloody TAK TRZYMAĆ . Bardzo dobra koncepcja . Trochę to kosztuje ale gra będzie jeszcze lepsza. :wink: No chyba że ktoś ma jakąś ANTYKONCEPCJĘ  :P
"Dramatem naszej epoki jest to, że głupota zabrała się do myślenia" Jean Cocteau

Offline Bloody

• Global Moderator
Zakup real and low cap
« Odpowiedź #4 dnia: 30.09.2008 12:47 »
Pomysł akurat nie był mój, aczkolwiek mamy straszny problem z przejściem od słów do czynu. 99% deklaracji i pomysłów kończy się na słowach...

Offline R4inM4n

Zakup real and low cap
« Odpowiedź #5 dnia: 01.10.2008 23:38 »
trzeba bylo od tego zaczynac
ja hi-capa wywalilem zaraz po wyjeciu z pudelka bo nie pasowal do pierwotnej koncepcji
ale komus kto sie do niekonczacych naboi przywyczail trudno bedzie sie przestawic na zmiane maga po krotkiej serii a przedewszystkim do dzwigania conajmniej kilku magow w miejsce jednego

Offline R4inM4n

Zakup real and low cap
« Odpowiedź #6 dnia: 02.10.2008 21:10 »
jakbyscie organizowali jakis grupowy zakup magow to chetnie sie podepne bo i tak mialem kupic ze 2 G&G a hurtem bedzie taniej za wysylke :P

Offline Bloody

• Global Moderator
Zakup real and low cap
« Odpowiedź #7 dnia: 03.10.2008 00:50 »
Możesz jak najbardziej, tylko że widzisz jak sie ludzie ku temu rwą :).