Autor Wątek: Nights in Rodanthe (2008)  (Przeczytany 931 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bloondyn

  • Post-man
  • *****
  • Wiadomości: 1183
Nights in Rodanthe (2008)
« dnia: 09.10.2008 23:19 »
'Richard Gere i Diane Lane ponownie spotykają się na planie w romantycznym dramacie „Noce w Rodanthe” („Nights in Rodanthe”), nakręconym na podstawie bestsellerowej powieści Nicholasa Sparksa o dwojgu ludzi, którzy odkrywają, że zawsze istnieje druga szansa na to, by znaleźć miłość życia.

Adrienne (Diane Lane), kobieta wciąż cierpiąca z powodu zdrady męża i z trudem starająca się odbudować życie bez niego, właśnie dowiedziała się, że on chce wrócić do domu. Rozdarta sprzecznymi uczuciami, z radością przyjmuje szansę wyrwania się z domu, kiedy dobra przyjaciółka prosi ją, by zajęła się przez weekend jej gospodą w Rodanthe. Tam, na odludnych Outer Banks u wybrzeży Karoliny Północnej, Adrienne ma nadzieję odnaleźć spokój, którego tak potrzebuje, żeby przemyśleć swoje życie.

Jest już po sezonie i gospoda byłaby zamknięta, gdyby nie niespodziewane pojawienie się jedynego gościa, Paula (Richard Gere), lekarza z miasta. Paul, mężczyzna, który już dawno temu poświęcił rodzinę dla kariery, przyjechał do Rodanthe, żeby wypełnić trudną powinność i zmierzyć się z własnym kryzysem sumienia.

Są dwojgiem nieznajomych pod jednym dachem. Ale gdy nadciąga potężna burza, zwracają się ku sobie nawzajem, szukając pociechy, i tak zaczyna się zmieniający ich życie romans, który odciśnie piętno na reszcie ich życia.'

TRAILER
http://pl.youtube.com/watch?v=Zjzr0wd8LwY
"Dramatem naszej epoki jest to, że głupota zabrała się do myślenia" Jean Cocteau