Autor Wątek: Teamspeak  (Przeczytany 2010 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hanagar

• Nowy Forumowicz
  • **
Teamspeak
« dnia: 06.12.2008 10:50 »
Wielu z Was slyszalo lub nawet korzystalo z tego programu grajac w MMORPG lub inne gry online.

Chcialem dowiedziec sie co sadzicie o postawieniu w naszej sieci serwera Teamspeak do porozumiewania sie??

Jest to latwy, wygodny i szybki sposob porozumiewania sie z kilkoma osobami naraz. Jedynie co potrzeba to mikrofonu i sluchawek. Przypuszczam ze wiele osob z naszej sieci korzysta albo korzystalo z podobnych programow np skype albo ventrilo i wie o co chodzi. Korzystam juz z tego programu dobre 3-4 lat i nie narzekam ze go mam. Program jest przejzysty, mily dla oka, latwy w obsludze dla osob ktore niechca sie nim zbytnio bawic ale ma takze duzo zaawansowanych opcji dzieki czemu daje duze pole do manewrow.

Narazie to tyle czekam na wasze opinie.

Offline MieH

• Maniak Forum
Teamspeak
« Odpowiedź #1 dnia: 07.12.2008 18:16 »
jestem ZA!

szczegolnie jesli bylaby mozliwosc tworzenia stalych kanalow etc ;]

Offline Dziadek

• Rozgadany Forumowicz
Teamspeak
« Odpowiedź #2 dnia: 07.12.2008 19:20 »
też jestem jak najbardziej za tylko żeby to nie był kanał wewnątrz sieciowy, ale wydaje mi się że ten pomysł padnie jak inne z serwerami. Chciałbym żeby kiedyś powstał taki serwer dajmy CoD2, CS itp plus TS ogólno dostępny. Byłaby to świetna reklama ale troche łącza by zjadło

Offline Chris

• Postopisarz [stopień 2]
Teamspeak
« Odpowiedź #3 dnia: 07.12.2008 19:41 »
Jak już coś ma być to moim zdaniem lepsze ventrillo ; ]

Offline Hanagar

• Nowy Forumowicz
  • **
Teamspeak
« Odpowiedź #4 dnia: 08.12.2008 18:05 »
Co do lacza to nie bylo by tak zle kwesstia dobrej konfiguracji programu i sieci. Co do ustawien kanalow mozna zrobic na stale pare kanalow tylko dla naszej sieci i pare dla ludiz z zewnatrz. zwykly channel admin do tworzenia podkanalow wystarcz a global do tworzenia glownych.

Offline R4inM4n

Teamspeak
« Odpowiedź #5 dnia: 16.12.2008 22:42 »
hmmm nie chce byc zlosliwy ale teamspeak przy tej jakosci laczy to jakas dziwna utopia ja tu w Q3 pograc po necie nie moge a co dopiero z polaczeniem glosowym <lol>
zreszta problem zglaszalem juz nie raz i zawsze ta sama olewka....
pozdro

Offline Hanagar

• Nowy Forumowicz
  • **
Teamspeak
« Odpowiedź #6 dnia: 17.12.2008 09:41 »
Moze wina lezy po twojej stronie. ja uwazam ze mamy lacza dobrej jakosci ktore pociagna serwer TS bez wiekszego problemu.
Prosilbym tez o wypowiedz kogos kto ma prawo glosu w tej sprawie zeby bylo jasne czy wogole oplaca sie dyskutowac.

Offline R4inM4n

Teamspeak
« Odpowiedź #7 dnia: 19.12.2008 22:38 »
pewnie po mojej zwazywszy ze nie uzywam chyba zadnego programu ktory by mi "zapychal" lacze :/
p2p itp nie uznaje bo mi sie nie chce i juz
a w glupim i malo wymagajacym Q3 pingi na dowolnym w miare dobrym serwerze skacza co pol sekundy miedzy 100 a 999 ale to pewnie dla tego ze za szybko myszka ruszam <lol>