Autor Wątek: Zgłaszanie awarii do TP.S.A.  (Przeczytany 4368 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Elmo

• Pości jak rok długi
Zgłaszanie awarii do TP.S.A.
« dnia: 04.11.2004 21:13 »
TAki trochę dziwny temat.
Ostatnio zauważyłem że studzienka z tepsy jest otwarta a włazy leżą obok porozbijane, całe ścianki popękane tak jakby ktoś to specjalnie rozwalił. Stwierdziłem że warto by było to zgłosić bo lepiej to zgłosić niż potem dostac gigantyczny rachunek bo ktoś się mógł podpiąć.
Tu jednak zaczynają się schodki, ponieważ chcąc zgłosić cokolwiek w Tepsie trzeba podać swoje dokładne dane [Imię, nazwisko, pesel, nr telefonu, mijsce zamiszkania i takie tam pierdoły]. Chwila ja tylko chciałem im dać na maila wiadomość że tu i tu jest zniszczona studzienka. Nie ma szans żeby zrobić to "anonimowo"  :( a szkoda bo teraz to na pewno już tego nie zgłoszę bo po co im to wszystko -jeszcze będę się po sądach włóczył bo jak ja to zgłosiłem to pewnie coś widziałem jak ktoś dewastuje lub coś jeszcze głupszego.
TAk więc nie dziwię się że to wszystko tak kuleje. JAk ma działać jak nikt nie zgłasza uszkodzeń? Dlaczego nie zgłaszają chyba nie trzeba tłumaczyć.
Jestem Elmo a reszta niech będzie milczeniem......8)

Tu znajdziesz odpowiedź na wszystkie pytania.

Offline Ner`zhul

• Pości z rana i wieczora
    • http://www.gwrota.com
« Odpowiedź #1 dnia: 04.11.2004 21:16 »
Elmo mój kuzyn zgłaszał rozwalony słupek z Tepsy i wystarczył jeden telefon i podawał tylko położenie słupka (oczywiście powiedział gdzie się TERAZ znajduje a nie gdzie się powinien znajdować ;) ) było to wpradzie Zabrze ale to chyba nie miało różnicy... :?

Po za tym o której studzience mówisz?

Offline Elmo

• Pości jak rok długi
« Odpowiedź #2 dnia: 04.11.2004 21:30 »
JAk będę dzwonił to też się pewnie będą dopytywać moich danych a od tego jest net i oni mają strone żeby [między innymi] szło zgłaszać takie problemy.

Studzienka na rogu ul. H. Sienkiewicza i Swierczeńskiego.
Jestem Elmo a reszta niech będzie milczeniem......8)

Tu znajdziesz odpowiedź na wszystkie pytania.