Autor Wątek: Telefonia cyfrowa  (Przeczytany 1604 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tom'ek

• Maniak Forum
Telefonia cyfrowa
« dnia: 14.01.2009 14:22 »
Czy ktoś już skorzystał z oferty telefonii cyfrowej? Niech się ktoś pochwali jakie wrażenia, czy odczuwa różnicę w porównaniu z telefonem stacjonarnym. Bo oferta wydaję się bardzo atrakcyjna np. 10 zł abonamentu, tańsze rozmowy. Mam łącze 2,4 GHz więc pewnie będę musiał zainwestować w sprzęt ale przy tych cenach koszty się zwrócą dojść szybko. Ciekawe tylko jak jest z funkcjonalnością tego rozwiązania.

Offline daniel1906

• Nowy Forumowicz
  • **
Odp: Telefonia cyfrowa
« Odpowiedź #1 dnia: 22.01.2009 12:57 »
Witam, założyłem już rok temu telefon i jestem bardzo zadowolony z niego i bez obaw moge go polecić każdemu. Dzwonie nie za wiele, ale odczułem że płace mniej za telefon. Takie małe porównanie - przegadałem około 995 minut i to mnie kosztowało 109 zł brutto a połączeń było 264 - jak dla mnie to jest bardzo korzystne. A poza tym jest naliczanie sekundowe, ładuje się jak tel. komórkowy - wygodne bo ja robie przez przelew z internetu i po chwili jest telefon naładowany bez wychodzenia z domu, ładuje się dowolną kwotą która nie przepada tak jak np. w sieci komórkowej po 3 miesiącach itp. można ja wykorzystać nawet w przeciągu 2 lat:) 
9 gr połączenia lokalne
12 gr np. do niemiec
59 lub 67 gr na komórki
za minute rozmowy
to mówi samo przez siebie:)
a i możliwość zamontowani większej ilości numerów telefonicznych, za niewielką dopłatą miesięcznie za każdy nr. ok 3 zł!
PS. trzeba jedynie dać sobie zamontować antenę 5GHz + bramke
pozdrawiam :)