Autor Wątek: Nowy wygląd forum  (Przeczytany 30317 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bloondyn

• Post-man
Nowy wygląd forum
« dnia: 30.12.2008 00:03 »
Nowy wygląd forum . Dziwnie sie trochę patrzy ale można się przyzwyczaić . Jest jak widzę więcej szczegółów ale przez to stało sie to trochę mało czytelne ( moje wrażenie)  no i mogło być więcej kolorów. No i co z tymi emotkami  - nie działają i teraz te teksty dziwnie się czyta np jakieś zdanie i "uśmiech". Tak więc czekam na poprawki i dajcie więcej kolorów jeśli można będzie bardziej żywo .
Jeszcze jedno bo bym zapomniał - zauważyłem jeszcze na tym starym wyglądzie że gdy ktoś czyta dany wątek i chce wrócić do poprzedniego menu klikając myszką np. (jak w chwili obecnej) " Sieć Wieszowa NET" to zostanie policzony jako odwiedzający dany wątek, ale już klikając na szczałke "przejścia do poprzedniej strony" przeglądarki - to już nie zostanie policzony jako odwiedzający. Może dałoby sie to jakoś poprawić ( przynajmniej widać czy warto pisać, czy ktos to czyta  i czy kogoś to interesuje ) ;) I co znaczą te gwiazdki. Moglibyście dać jakieś objaśnienie opcji forum bo się ludziska nie połapią
« Ostatnia zmiana: 30.12.2008 00:18 wysłana przez BLOONDYN »
"Dramatem naszej epoki jest to, że głupota zabrała się do myślenia" Jean Cocteau

Offline AnHELLuS

• Administrator
Odp: Nowy wygląd forum
« Odpowiedź #1 dnia: 30.12.2008 10:47 »
Cytuj (zaznaczone)
Nowy wygląd forum
Nie tylko nowy wygląd - całkiem nowy skrypt. Ostatecznie zakończyliśmy przygodę z phpBB2.
Cytuj (zaznaczone)
No i co z tymi emotkami  - nie działają i teraz te teksty dziwnie się czyta np jakieś zdanie i "uśmiech".
Postaram się to usprawnić jak najszybciej.
Cytuj (zaznaczone)
I co znaczą te gwiazdki. Moglibyście dać jakieś objaśnienie opcji forum bo się ludziska nie połapią
kliknij w Pomoc w głównym menu.
Cytuj (zaznaczone)
i dajcie więcej kolorów jeśli można będzie bardziej żywo .
Mam w planie dodać możliwość wyboru wyglądu forum z poziomu profilu użytkownika. Domyślny styl też z pewnością zostanie zmieniony. Konkretnych terminów nie podam, niestety.   

Offline AnHELLuS

• Administrator
« Odpowiedź #2 dnia: 01.01.2009 12:58 »
Wyświetlanie emotek poprawione.

Offline Bloondyn

• Post-man
« Odpowiedź #3 dnia: 02.01.2009 23:20 »
No nie no ... te stare były dużo bardziej wyraziste. te są po prostu niewyraźne bo raz ze zielone a nie żółte ( czarne na zielonym mniej kontrastuje - jak murzyn na trawie ;)), a dwa mogły być ciut większe.
Proszę o poprawienie.
Zegar...- co to za godzina 11:30 ... albo podajecie w formie 24h albo 12h ale z dopiskiem am lub pm . Bo juz potem nie wiadomo czy ostatni wpis miał miejsce rano czy popołudniu...
« Ostatnia zmiana: 02.01.2009 23:35 wysłana przez BLOONDYN »
"Dramatem naszej epoki jest to, że głupota zabrała się do myślenia" Jean Cocteau

Offline Bloondyn

• Post-man
« Odpowiedź #4 dnia: 02.01.2009 23:30 »
I jeszcze jedno.. powiększcie czcionkę rozwinięcia drzewa menu...
"Wieszowa.NET Forum > Sieć Wieszowa NET > Nasza sieć > Wątek: Nowy wygląd forum"
bo każdy woli nacisnąć strzałkę powrotu do poprzedniej strony a niżeli szukać tego tekstu ( nie każdy wie że takie coś istnieje...lub siedzi przy kompie z lupą przy rozdzielczości 1280x780 o większych nie wspomnę...)
« Ostatnia zmiana: 02.01.2009 23:38 wysłana przez BLOONDYN »

Offline AnHELLuS

• Administrator
« Odpowiedź #5 dnia: 03.01.2009 23:08 »
No nie no ... te stare były dużo bardziej wyraziste. te są po prostu niewyraźne bo raz ze zielone a nie żółte ( czarne na zielonym mniej kontrastuje - jak murzyn na trawie ;) ), a dwa mogły być ciut większe.
Proszę o poprawienie.
Zegar...- co to za godzina 11:30 ... albo podajecie w formie 24h albo 12h ale z dopiskiem am lub pm . Bo juz potem nie wiadomo czy ostatni wpis miał miejsce rano czy popołudniu...
Emotki ze "starego forum" i poprawiona data.

I jeszcze jedno.. powiększcie czcionkę rozwinięcia drzewa menu...
"Wieszowa.NET Forum > Sieć Wieszowa NET > Nasza sieć > Wątek: Nowy wygląd forum"
bo każdy woli nacisnąć strzałkę powrotu do poprzedniej strony a niżeli szukać tego tekstu ( nie każdy wie że takie coś istnieje...lub siedzi przy kompie z lupą przy rozdzielczości 1280x780 o większych nie wspomnę...)
+
a dwa mogły być ciut większe.
BLOONDYN, chyba pora byś poszedł na badanie wzroku ;) doraźnie za nim sprawisz sobie okulary możesz powiększyć sobie tekst za pomocą kombinacji klawiszy Ctrl++ :)

I jeszcze jedno ... nie pisz w liczbie mnogiej i formie rozkazującej :?

Offline Bloondyn

• Post-man
« Odpowiedź #6 dnia: 04.01.2009 09:22 »
Po pierwsze - skąd to ja mam wiedzieć czy zajmuje sie tym jedna osoba czy więcej? ???
W jednym miejscu piszesz...
Cytuj (zaznaczone)
Postaram się 
...w liczbie pojedyńczej
Ale już w drugim...
Cytuj (zaznaczone)
Ostatecznie zakończyliśmy
w liczbie mnogiej... :D (też potrafię cytować)
Po wtóre - chyba jesteś przewrażliwiony bo tryb rozkazujący wiąże się z wykrzyknikiem lub przynajmniej z pisownią wyrazów dużymi literami , a w moim poście tego jakoś nie widzę ;)
 A forma ? To pojęcie względne, bo niby jak ja mam komus coś rozkazać ? Zastanów się... więc z czym do ludzi...Nie ty jeden ukończyłeś szkołę. :P  Ewentualnie mogę zwrócić tylko uwagę albo mogę podpowiedzieć . No chyba że jesteś telepatą i znasz czyjeś myśli, i intencje :D
No a emotki teraz są super -" I o taką Polskę my walczyli" ;)
« Ostatnia zmiana: 04.01.2009 09:43 wysłana przez BLOONDYN »

Offline AnHELLuS

• Administrator
« Odpowiedź #7 dnia: 04.01.2009 10:03 »
Cytuj (zaznaczone)
mogę zwrócić tylko uwagę albo mogę podpowiedzieć
I na to liczę - po zastanowieniu - olewając formę wypowiedzi ;) . Byleby "problem" był sensownie opisany. Koniec OT.

Offline AnHELLuS

• Administrator
« Odpowiedź #8 dnia: 04.01.2009 13:29 »
Cytuj (zaznaczone)
powiększcie czcionkę rozwinięcia drzewa menu...
poprawione.

Offline Bloondyn

• Post-man
« Odpowiedź #9 dnia: 04.01.2009 13:37 »
Wysłałem na priva dwie wiadomości lecz cos jest nie tak , bo nie wiem czy doszły . Mimo " fajki" w "Zachowaj kopię w wysłanych" nie mam w wysłanych wiadomościach po nich śladu :?

Offline Rock

• Forumowicz Wieszowa NET
« Odpowiedź #10 dnia: 26.01.2009 15:53 »
Czemu nie idzie zobaczyć profilu użytkownika występuje taki komunikat: