Autor Wątek: Nowy wygląd forum  (Przeczytany 33562 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bloondyn

• Post-man
Odp: Nowy wygląd forum
« Odpowiedź #15 dnia: 10.03.2009 19:39 »
Extreme6 - nareszcie . Pomysł z "Ostatnie wiadomości" - w centrum informacji - bardzo dobry pomysł .  ;)
Jednak małe poprawki kolorystyczne wskazane  . Reszta na priv ;)
"Dramatem naszej epoki jest to, że głupota zabrała się do myślenia" Jean Cocteau

Offline Bloondyn

• Post-man
« Odpowiedź #16 dnia: 22.05.2009 19:28 »
No i po tym cyrku z zainfekowaniem naszego forum ,diabli wzieli "Extreme6" - opcję wyglądu forum ( moją ulubioną)  :'(
"Dramatem naszej epoki jest to, że głupota zabrała się do myślenia" Jean Cocteau

Offline AnHELLuS

• Administrator
« Odpowiedź #17 dnia: 23.05.2009 11:05 »
No i po tym cyrku z zainfekowaniem naszego forum ,diabli wzieli "Extreme6" - opcję wyglądu forum ( moją ulubioną)  :'(
Już poprawione. Brakuje jeszcze logo ale butony są po polsku.

Offline Bloondyn

• Post-man
« Odpowiedź #18 dnia: 23.05.2009 21:38 »
Dzięki :D

Offline Bloondyn

• Post-man
« Odpowiedź #19 dnia: 16.06.2009 12:12 »
Jakoś ciągle niema naliczania odwiedzających tematy przy "wejściu na post" . Chociaż wchodząc widnieje u góry napis że jestem którymś tam odwiedzającym to jednak jeśli ktoś kliknie w przeglądarce " przejdź do poprzedniej strony" to odwiedzin nie zaliczy :? Odwiedzających  nie brakuje... - ale nie policzonych :?

Offline AnHELLuS

• Administrator
« Odpowiedź #20 dnia: 16.06.2009 16:48 »
Cytuj (zaznaczone)
Jakoś ciągle niema naliczania odwiedzających tematy przy "wejściu na post"
Niestety tak jest nawet w wersji 2.0RC1-1, czyli autorzy skryptu nie widzą w tym problemu. Nie znalazłem też żadnego moda, który by to usprawniał, tak jak to proponujesz. Zadałem pytanie na forum nieoficjalnego polskiego supportu i czekam na odpowiedź. Pogrzebię tez jeszcze trochę w plikach, ale programistą nie jestem więc wiele nie obiecuję.  Chyba, że znajdzie się programista który po dogadaniu się napisze/poprawi odpowiedni fragment kodu :)
« Ostatnia zmiana: 18.06.2009 12:11 wysłana przez AnHELLuS »

Offline Bloondyn

• Post-man
« Odpowiedź #21 dnia: 16.06.2009 22:47 »
Liczę na Ciebie jak na Zawiszę ;)

Offline AnHELLuS

• Administrator
« Odpowiedź #22 dnia: 27.06.2009 11:40 »
Niestety na razie temat "poprawnego" oznaczania postów jako przeczytane zostaje zawieszony. Polski support to iluzja. Kilku koderów którzy wolą głaskać po głowach dzieci neo, niż zająć się czymś poważnym. Cóż poczekam na finalną wersję 2.0 - może wtedy coś w tym temacie ruszy. Na otarcie łez zainstalowałem nowy theme z nagłówkiem ze starego forum :) .

Offline AnHELLuS

• Administrator
« Odpowiedź #23 dnia: 24.08.2009 17:43 »
Na wrzesień zapowiadają się większe zmiany w skrypcie forum - przejście na wersję 2.0 RC1.2 (lub nowszą). Z nowości które od razu będą się mogły rzucić w oczy to lista wiadomości wyświetlana jak normalna rozmowa na forum, a nie jak teraz, w rozbiciu na wiadomości odebrane i wysłane. Pojawi się też ShoutBox. Dziś dodałem obsługę butona BBC You Tube, myślę że się przyda w dziale z filmami.

Offline AnHELLuS

• Administrator
« Odpowiedź #24 dnia: 15.09.2009 12:01 »
Dziś rozszerzyłem możliwość cytowania - teraz jest jak na skrypcie phpbb2. Zaznaczasz tekst który chcesz skopiować i klikasz na przycisk. Oczywiście opcja cytowania całego postu jest nadal aktywna.

Jeśli macie jakieś pomysły co powinno się na forum znaleźć by Wam ułatwić/umilić korzystanie, to chętnie przeczytam i w miarę możliwości postaram się je zrealizować.

Offline AnHELLuS

• Administrator
« Odpowiedź #25 dnia: 13.12.2009 22:59 »
Na wrzesień zapowiadają się większe zmiany w skrypcie forum - przejście na wersję 2.0 RC1.2 (lub nowszą).
Cóż , zmiany wprowadzone z opóźnieniem ale warto było czekać na obecną wersję skryptu. Mam nadzieję, że będzie Wam Forumowiczom odpowiadać.

Offline MieH

• Maniak Forum
« Odpowiedź #26 dnia: 14.12.2009 13:56 »
Duzo lepiej to wyglada. Duzo czytelniejsze niz poprzedni szajs.

Gratulacje

Offline yorg

• Pości z rana i wieczora
« Odpowiedź #27 dnia: 14.12.2009 17:19 »
Tak jak MieH mówi, ładnie i czytelnie.
Emotki i inne szajsy są zbędne jak dla mnie.
Ale ja jestem inny.
The Borg's frightening appearance may scare small children.

Offline Bloondyn

• Post-man
« Odpowiedź #28 dnia: 14.12.2009 19:30 »
Za to extreme 6 się popier.... :P

Offline AnHELLuS

• Administrator
« Odpowiedź #29 dnia: 14.12.2009 20:43 »
poprzedni szajs.
Dlaczego szajs ? W profilu była i jest opcja wyboru templatki forum. Wątek o zmianach wyglądu nigdy nie był  zamknięty. Wystarczyło skorzystać z opcji albo napisać. Większość zgłoszonych uwag (dzięki BLOONDYN ;) ) poprawionych było na bieżąco.
Za to extreme 6 się popier.
poprawiłem co mi wpadło w oko. Napisz co jest nie tak. Najlepiej daj zrzut ekranu.