Autor Wątek: Nowy wygląd forum  (Przeczytany 33561 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline yorg

• Pości z rana i wieczora
Odp: Nowy wygląd forum
« Odpowiedź #30 dnia: 15.12.2009 08:33 »
No i wszystko popsute :)
The Borg's frightening appearance may scare small children.

Offline Bloondyn

• Post-man
« Odpowiedź #31 dnia: 16.12.2009 16:54 »
Kolor czcionek nie jest biały . Co drugi post w temacie ma szarą czcionkę . Nawet pisząc ta wiadomść , piszę CZARNĄ CZCIONKA ! W Extreme to horror. Wszystkie czcionki powinny być białe lub bardzo jasno szare. Tyle narazie.
Pozdrawiam ;)
"Dramatem naszej epoki jest to, że głupota zabrała się do myślenia" Jean Cocteau

Offline AnHELLuS

• Administrator
« Odpowiedź #32 dnia: 20.12.2009 14:40 »

@ BLOONDYN

Poprawione. Mam nadzieję, że teraz już jest OK. Nie zrobiłem wszystkich czcionek na biało bo się zaczynały zlewać.

Offline Bloondyn

• Post-man
« Odpowiedź #33 dnia: 20.12.2009 15:37 »
Dzieki za tyle  ;) Pytanie : czy mozna by zrobić by działały animacje gif jako awatary? W  tej chwili wrzucając animacje gifa jest ona nieruchoma . Tak jak w tej chwili moja - 64kb zajmuje ;)
"Dramatem naszej epoki jest to, że głupota zabrała się do myślenia" Jean Cocteau

Offline AnHELLuS

• Administrator
« Odpowiedź #34 dnia: 21.12.2009 21:11 »
Widocznie awatar jest za duży. Skrypt automatycznie takie grafiki przerabia (jeśli zdoła) na pliki w formacie .png tak by pasowały do zadanych ustawień. Jak widać mniejsze animacje są odtwarzane poprawnie.

Offline Bloondyn

• Post-man
« Odpowiedź #35 dnia: 28.12.2009 18:54 »
Miałeś racją musi  miec mniej niż 40kb wtedy animacja rusza ;)
AnHELLus co z zegarem na pierwszej stronie forum. Ani to czas 24h , ani 12 AM/PM  ???
A i czas liczony chyba według zegara "letniego" :D

Offline Bloondyn

• Post-man
« Odpowiedź #36 dnia: 03.04.2010 15:24 »
Nie żebym się czepiał ...ale teraz to w ogóle nie wiem według jakiego czasu sa zapisywane posty i odwiedziny .... Wychodzi na to ze z czasem GMT -1 godz. tj. Wyspy Zielonego Przyladka  ;)

Offline AnHELLuS

• Administrator
« Odpowiedź #37 dnia: 10.04.2010 20:30 »
Poprawione. Serwer czasu Europa\Warszawa.

Offline Tom'ek

• Maniak Forum
« Odpowiedź #38 dnia: 18.10.2010 13:36 »
Pytanie a propos nowego wyglądu galerii:
Aktualnie dodawanie zdjęć jest niemożliwe, czy tylko ja mam problem ze wzrokiem?

Offline AnHELLuS

• Administrator
« Odpowiedź #39 dnia: 18.10.2010 19:49 »
Tom'ek - galeria ma nie tylko nowy wygląd - całkiem nowy "silnik" :D Ale mniejsza o to. Łatwiej jest teraz zarządzać userami i mam nadzieję, że dzięki temu osoby na poważnie zainteresowane galerią - tak jak np Ty - będą miały więcej swobody i większy wpływ na wygląd galerii. Dodałem Cię do grupy ze zmienionymi uprawnieniami - na razie dla katalogu Wieszowa . Sprawdź proszę czy jest już OK, czy należy wprowadzić dalsze usprawnienia. Czekam na info na PW.

Offline Bloondyn

• Post-man
« Odpowiedź #40 dnia: 11.11.2010 14:28 »
Znowu zegar na forum jest godzinę w "plecy" ;)
Można poprawić? ;)

Offline Bloondyn

• Post-man
« Odpowiedź #41 dnia: 13.11.2010 18:49 »
Ńie wiem czy inni , ale ja na moim ustawieniu forum (extreme) mam cały obraz forum pochrzaniony ... nawet na inny rodzaj zmienić nie można...

Offline AnHELLuS

• Administrator
« Odpowiedź #42 dnia: 13.11.2010 22:48 »
Witam. Dzięki za info. Poprawione.

Offline Bloondyn

• Post-man
« Odpowiedź #43 dnia: 24.12.2010 12:53 »
 AnHELLuS - zadziwiłeś mnie....  :D Pierwszy raz widzę takie fajne klimaty na forum ;) Zresztą powinny one się zmieniać co jakiś czas ... aby były aktualne  ;) Wielkanoc , wiosna , wakacje , jesień, mikołaj oraz motyw obecny  ;)
Pomyśl nad tym  ;)
Zdrowych i Wesołych  Świąt!

Offline Bloondyn

• Post-man
« Odpowiedź #44 dnia: 24.12.2010 13:16 »
Ja tutaj sobie posta strzeliłem  ;) a nie sprawdziłem wszystkiego... ;) Toż to mała rewolucja na forum :D
Chocolate Curvaceous , Blue Steel  - ekstra  8) Mógłbyś też trochę poprawić ( unowocześnić ) Extreme6 Final ,  bo teraz przy tych nowych wygląda archaicznie  ;) Chodzi mi o nowe motywy ,ikonki itp.  Pomysł przejścia do galerii na pierwszej stronie i shoutbox - Very good! 8)
Jeszcze raz podkreślę - jestem pełen uznania  ;)
Oraz ponownie życzę  - Zdrowych i Wesołych  Świąt!
« Ostatnia zmiana: 25.12.2010 12:56 wysłana przez BLOONDYN »