Autor Wątek: Co sadzicie o nowej poczcie?  (Przeczytany 1299 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Screamer

• Postopisarz [stopień 2]
    • http://www.screamer.site.prv.pl
Co sadzicie o nowej poczcie?
« dnia: 14.04.2009 14:59 »
No i nastal ten dzien: 14 kwiecien. Dzis, pomimo szczerych nadzieji, stara poczta (Open Webmail) przestala funkcjonowac. Byle zmuszony zalogowac sie na nowej wersji... no i tak jak sie spodziewalem osobiscie nie jestem zachwycony. Nowa wersja wydaje mi sie o wiele mniej przejzysta, a co za tym idzie mniej przyjazna w uzytkowaniu. Oczywiscie taki bajer jak dysk sieciowy odszedl w niepamiec - wielka szkoda :/ . Nawet kalendarz wydaje sie byc "surowy" w porownaniu z jego wczesniejsza wersja.

Byc moze to kwestia przyzwyczajenia i z czasem przestanie mi to przeszkadzac, jednak zastanawia sam fakt zmieniania czegos co jest dobre i sprawdzalo sie przez ten caly czas.
"Jeśli jesteś w posiadaniu młotka, wszystko przypomina gwóźdź."

Offline Bloody

• Global Moderator
Odp: Co sadzicie o nowej poczcie?
« Odpowiedź #1 dnia: 25.04.2009 18:41 »
A ja uważam ze jest bardziej przejrzysta z dwóch powodów.
1. Uległo kasacji wszystko co miałem na starej, maile, adresy i adnotacje na kalendarzu, w dodatku z połowy nie jestem w stanie odzyskać.
2. Mniej na niej jest, pomimo usilnych prób nie znalazłem opcji "dysk sieciowy", która była w sumie najcenniejszą rzeczą owej poczty.

Powiem tak, gdybym chciał "nową" pocztę to bym sobie założył np. na gmailu, a nie na Wieszowie.
Ten nasz świat to istny narreturn ;)

Offline artm

• Administrator
Odp: Co sadzicie o nowej poczcie?
« Odpowiedź #2 dnia: 25.04.2009 19:03 »
witam

jest bardziej przejrzysta to jest racja :)
Ogolnie nowa poczta ma mozliwosci rozbudowy o moduly ktore pojawia sie w miare czasu .....

Co do starej poczty jesli bloody potrzbujesz przeniesc stare maila to nie ma co narzekac tylko zglosic
markowi i on przeniesie ci korespondencje .....

pozdrawiam artm