Autor Wątek: Miss March / Miss marca (2009)  (Przeczytany 1201 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bloondyn

  • Post-man
  • *****
  • Wiadomości: 1183
Miss March / Miss marca (2009)
« dnia: 23.06.2009 18:16 »
„Miss marca” to prześmieszna komedia o Eugenie – chłopaku, który budzi się ze śpiączki i odkrywa, że jego ukochana z liceum została króliczkiem „Playboya”. Razem z Tuckerem (najlepszym przyjacielem i prawiczkiem pragnącym zmienić ten stan rzeczy) wybiera się w podróż, której celem jest dostanie się na przyjęcie w rezydencji Hugh Hefnera i odzyskanie byłej dziewczyny
Eugene Bell i Tucker Cleigh od małego mieli styczność z „Playboyem”. Jako dzieciaki przeglądali kolejne numery magazynu podkradane starszym braciom. Słynne rozkładówki sprawiają, że Eugene zaczyna bać się wszystkiego, co związane z seksem, a Tucker przeciwnie – staje się seksmaniakiem.
Minęło dziesięć lat i kumple są już licealistami. Euegene (Zach Cregger) spotyka się z Cindi Whitehall (Raquel Alessi). Zachowują wstrzemięźliwość i serwują kolegom pogadanki o czystości. Tymczasem Tucker (Trevor Moore) nęka każdą napotkaną dziewczynę i marzy o tym, by kiedyś zaliczyć seks-imprezę u Hugh Hefnera.
Po trzech latach związku Cindi dochodzi do wniosku, że dorosła do tego, by zrobić „następny krok”. Eugene zgadza się na to i postanawiają stracić cnotę po balu maturalnym. Niestety plan nie dojdzie do skutku – Tucker upija Eugene’a, żeby go wyluzować, a w efekcie Eugene spada ze schodów i zapada w śpiączkę.
Cztery lata później Euegene budzi się i odkrywa, że Cindi pozowała nago do „Playboya”. Razem z Tuckerem rusza w podróż do rezydencji Hugh Hefnera, żeby odzyskać Cindi. Ich śladem podąża zwariowana dziewczyna Tuckera (która przy okazji cierpi na epilepsję) i dziwni strażacy. Czy kumplom uda się dotrzeć do Los Angeles? Nawet jeśli tak, to czy ich znajomy – Horsedick MPEG, gwiazda hip-hopu – wprowadzi ich na imprezę do Hefa? No i przede wszystkim, czy Cindi będzie chciała wrócić do Eugene’a? Minęło kilka lat i z niewinnej licealistki zmieniła się w Miss Marca

TRAILER

http://www.youtube.com/watch?v=wk1_kDJhyBk
"Dramatem naszej epoki jest to, że głupota zabrała się do myślenia" Jean Cocteau