Autor Wątek: zachod - przerwy w dostępie  (Przeczytany 2628 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline marcin

• Forumowicz Wieszowa NET
    • http://marcinbagsik.blogspot.com/
zachod - przerwy w dostępie
« dnia: 07.11.2004 21:27 »
Przez kilka ostatnich dni, przeważnie rano (chyba do godz 12) zanikała siec zachod.. podczas gdy zachód2 działała...
czy ktoś wie dlaczego?
thx i pozdrawiam
m.

Offline AnHELLuS

• Administrator
« Odpowiedź #1 dnia: 07.11.2004 22:50 »
http://net.wieszowa.pl/ i czytamy
Cytat: "artm"
Prace zakładów energetycznych

Prace zakładów energetycznych w dniach 2-5.11.2004 w godzinach od 8.00 do 14.00 uniemożliwią dostęp do internetu dla sieci Wschod,wschod2,zachod,zachod2,kamieniec oraz polnoc.
artm, 2004-11-02

Cytat: "marcin"
(...) zanikała siec zachod.. podczas gdy zachód2 działała... czy ktoś wie dlaczego?
Tak. Na 100% wiedzą admini i następnym razem najpierw sprawdź info na stronie net.wieszowa.pl, a w razie ewentualnych dalszych pytań dotyczących twoich własnych problemów z siecią kontaktuj się z Maniera Service. Najlepiej na e-mail.

Offline artm

• Administrator
« Odpowiedź #2 dnia: 07.11.2004 23:18 »
witam .................

a wiec tak jak post wyzej anhellusa,  nie bylo pradu i to na nadajnikach na wiezy czytaj na zachod , ale na dworcowej byl prad czyli na zachod2 .........................

podsumowanie ........ please read net.wieszowa.pl

pozdrawiam artm

Offline marcin

« Odpowiedź #3 dnia: 07.11.2004 23:22 »
Kiedy sprawdzalem na stronie tych wpisow nie bylo.. (prawda ze bylo to jakis czas temu i moglem zajrzec jeszcze raz, ok)
Ale z kad mam wiedziec czy to moj prywatny problem.. jesli kasujesz moje posty? a co jesli interesuje mnie opinia innych uzytkowników? Naruszyłem zasady, że wymazałeś moje drugie pytanie? I dlaczego sie tak irytujesz... ta strona ma służyc chyba informacji? chyba? bo teraz to juz nie wiem czemu...

pozdrawiam Szanowny Panie Zirytowany Anhellusie

Offline marcin

« Odpowiedź #4 dnia: 07.11.2004 23:26 »
ok ARTM, na przyszlosc sprawdze wczesniej zanim tu cokolwiek wpisze.. a teraz pytanie ktore anhellus wykasowal..nie wiem dlaczego..?

Moge sie przełaczac pomiedzy sieciami zachod/ zachod2 lub innymi dostepnymi?

(anhellusie to pytanie zamieszczam dla informacji ogolu)

Offline Bloody

• Global Moderator
« Odpowiedź #5 dnia: 07.11.2004 23:29 »
BO drogi AnHELLus jest adminem tego forum  :twisted: . W sumie nie wiem co tam było napisane dlatego ostatecznie nie oceniam, ale znam An'a na tyle że sądzę że miał ku temu powód. Na tym i poprzednim forum było tyle dziwnych sytuacji i różnych niedopowiedzeń, że czasami lepiej tego unikać.
A co do przerw to wiele razy mówiłem że najlepiej zapytać bezpośrednio dzwoniąc do Adminów niż np. robić niepotrzebny szum ;)
Ten nasz świat to istny narreturn ;)

Offline AnHELLuS

• Administrator
« Odpowiedź #6 dnia: 07.11.2004 23:36 »
Zostaw swój cynizm na inną okazję.  To czy możesz się przełączać z zachód na zachód2 jest tak naprawdę pytaniem skierownym do Maniera Service. Jeśli interesuje Cię opinia współużytkowników to zadawaj swoje pytania w takiej kategorii, w której mogą Oni dać odpowiedź.  Post skasowałem, bo jego treść spokojnie mogłeś dopisać do tego tematu od razu.

Offline marcin

« Odpowiedź #7 dnia: 07.11.2004 23:48 »
aż nasowa mi sie komentarz... ale zostawie ten temat.. po części masz racje.. a ja nie mam ochoty wokół takiego drobiazgu robić szumu..

Bywaj zdrów

Offline Elmo

• Pości jak rok długi
« Odpowiedź #8 dnia: 08.11.2004 14:34 »
Nie możesz się przełanczać pomiędzy sieciami bo twoje IP jest przydzielone do danego AP co wiąże się z nadajnikiem [np zachód2] więc jak się przełączysz na co innego to może działac a może się wszystko sypać! Osobiście kiedyś zauważyłem że można się przełączyć -działało ale od razu MrMark zaczą szykać igły w stogu siana bo cała sieć po prostu padała.
Jestem Elmo a reszta niech będzie milczeniem......8)

Tu znajdziesz odpowiedź na wszystkie pytania.

Offline MrMark

• Administrator
« Odpowiedź #9 dnia: 09.11.2004 08:33 »
sprawa prosta- nie bylo prądu w części wieszowy- tak jak pisalo w komunikacie i dlatego niektore nadajniki nie działały.
A te które działały i tak nie przekazywały informacji bo główny serwer też był bez prądu.