Autor Wątek: FOTORADAR - lokalizacje oraz wygląd!  (Przeczytany 21433 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bloondyn

• Post-man
FOTORADAR - lokalizacje oraz wygląd!
« dnia: 14.11.2009 15:46 »
Tutaj wpisywać miejsca gdzie stał fotoradar , jak wyglądał oraz mozliwie zamieścić fotkę ( nawet z komóry) jeśli jego model został zmieniony na inny . Mozna też napisać jakim samochodem "oni" przyjechali ;)
"Dramatem naszej epoki jest to, że głupota zabrała się do myślenia" Jean Cocteau

Offline Bloondyn

• Post-man
Odp: FOTORADAR - lokalizacje oraz wygląd!
« Odpowiedź #1 dnia: 21.11.2009 16:47 »
Tak więc naszej straży pozostało jeszcze 5 akcji z fotoradarem do końca roku ;) ( razem było pozwolenie na 8 sesji )
Na tyle dostali pozwolenie od komendanta Powiatowego Policji Tarn-Góry ;)
PO pierwszych trzech akcjach zarobili 33 tyś zł , ale zeby nie było tak rózowo to wypożyczenie fotoradaru kosztuje 2-3tyś  za sesję :P
"Dramatem naszej epoki jest to, że głupota zabrała się do myślenia" Jean Cocteau

Offline cudik

• Rozpisany Forumowicz
« Odpowiedź #2 dnia: 23.11.2009 11:08 »
To z wypożyczeniem to i tak do przodu na samochód już sobie nazbierali :)
All rights reserved

Offline Bloondyn

• Post-man
« Odpowiedź #3 dnia: 23.11.2009 12:10 »
Chyba używany  :P Bo żeby ten śmietnik pomieścić to potrzebne kombi. A 33 tyś - 9 tyś ( 3 sesje po 3 tyś) = 24 tys ... i to pod warunkiem ze wszyscy zapłacą ;) rzeba pamiętać o tym, że grzywna nałożona przez sąd stanowi dochód Skarbu Państwa, w przeciwieństwie do mandatu wystawionego przez Straż Miejską (Gminną), który stanowi dochód gminy. To dlatego strażnicy tak uparcie chcą zakończyć te sprawy w postępowaniu mandatowym! Jednakże zawsze przysługuje prawo do odmowy przyjęcia mandatu (art. 97 §2 kpsw), wtedy kara może być wyższa (bo dojdą jeszcze koszty sądowe), ale satysfakcja z niezasilenia budżetu gminy jest gwarantowana  :D

Offline Kamila

• Rozpisany Forumowicz
« Odpowiedź #4 dnia: 23.11.2009 18:50 »
ciekawe ile ciężarówek i mknących(w dzień i w nocy) TIR'ów w terenach zabudowanych złapały fotoradary?

Offline Bloondyn

• Post-man
« Odpowiedź #5 dnia: 23.11.2009 21:21 »
W dniu dzisiejszym smietnik stał w.... Świętoszowicach! Koło przedszkola . W takich akurat miejscach jak szkoły czy przedszkola muszę przyznać że jestem ZA. Tylko jak dlugo będą w takich miejscach stali ???

Offline MrMark

• Administrator
« Odpowiedź #6 dnia: 23.11.2009 23:00 »
Jak już wcześniej pisałem byłem za utworzeniem straży gminnej, ale jak ostatnio w Wieszowie posypały się gęsto mandaty za przechodzenie pieszych nie na pasach (koło poczty), to się z leksza zdziwiłem.

mój entuzjazm szybko zmalał ...

Marek

Offline Gunnar

• Rozgadany Forumowicz
« Odpowiedź #7 dnia: 23.11.2009 23:05 »
hehe pewnie nie ja jeden mam chec napisania "a nie mowilem"....

Offline yorg

• Pości z rana i wieczora
« Odpowiedź #8 dnia: 24.11.2009 15:16 »
Także dziś, stali w Karchowicach - było ostrzeżenie przed strażą w antyradiowym "szczytowaniu"
The Borg's frightening appearance may scare small children.

Offline Bloondyn

• Post-man
« Odpowiedź #9 dnia: 24.11.2009 19:57 »
Wynika z tego ze chyba maja za małą "wydajność" i chwytają się czego tylko mogą ;D Niech lepiej sobie złapia za śmigło i nim pokręcą ;D
Podobno w Świętoszowicach byli srebrną Vectrą na rejestracjach bytomskich SY ;)

Offline cudik

• Rozpisany Forumowicz
« Odpowiedź #10 dnia: 25.11.2009 10:10 »
ale jak ostatnio w Wieszowie posypały się gęsto mandaty za przechodzenie pieszych nie na pasach (koło poczty), to się z leksza zdziwiłem.

mój entuzjazm szybko zmalał ...
A to dopiero początki więc trzeba się wykazać. nawet na bzdetach jak nie przechodzenie na pasach. Co będzie później jak już faktycznie będą wyposażeni w samochód i nie daj Boże w kagańce na koła już się stresuje. Czyżby przerost Formy nad treścią? Wiadomo że mają robić swoje ale, trzeba powiedzieć Sobie szczerze gm. Zbrosławice to nie miasto tylko wsie więc wyrozumiałości też potrzeba. 
All rights reserved

Offline Bloody

• Global Moderator
« Odpowiedź #11 dnia: 25.11.2009 22:32 »
A są jakieś konkretne godziny wystawiania sprzętu na świeży luft? Czy trzeba sie ich obawiać np. nocą?
Ten nasz świat to istny narreturn ;)

Offline mArCi_No1

• Forumowicz Wieszowa NET
« Odpowiedź #12 dnia: 25.11.2009 22:51 »
Wszystko zalezy jakego typu parametrami dysponuje fotoradar. Na jedny z forum wyczytalem ze tee najnowsze robia zdjecia noca bez flesza. Ale patrzac na godziny pracy w/w formacji mozna sie ich spodziewac raczej w godzinach rannych i poludniowych.
I jeszcze jedna informacja gdyby ktos nie wiedzial - robi fotki tylko aut zblizających sie w jego kierunku.
Today ... Tomorrow... Silesia

Offline Bloondyn

• Post-man
« Odpowiedź #13 dnia: 27.11.2009 22:53 »
Fotoradary przenośne : w odległości miedzy 150 a 200 metrów dokonują pomiaru ,na 50 metrze "pstryczek" ;)

Offline Janie

• Postopisarz [stopień 2]
« Odpowiedź #14 dnia: 30.11.2009 12:21 »
30 listopad 2009 ustawili fotoradar kolo apteki na Wieszowie