Autor Wątek: Ochotnicza Straż Pożarna w Gm. Zbrosławice ( temety związane z OSP naszej Gminy)  (Przeczytany 20280 razy)

Offline cudik

• Rozpisany Forumowicz

To założyciele naszej OSP :) odp. do galerii
All rights reserved

Offline yorg

• Pości z rana i wieczora
yeah! Ale klimat :) Możesz to mi wysłać na maila w jak najlepszej jakości? Czy będę mógł to wrzucić na www UG? (do Wieszowy)

W ogóle, jeżeli ktoś ma ciekawe fotki i zgadza się na ich umieszczenie to wysyłajcie, nie kiście tego w szufladach :P
« Ostatnia zmiana: 22.12.2010 17:54 wysłana przez yorg »
The Borg's frightening appearance may scare small children.

Offline cudik

• Rozpisany Forumowicz
Ta fot. jest w Galerii tylko odpisałem bo pisało co to jest dużo ciekawych zdjęć posiada P. Zygmunt Pierszalik on napisał kilka książek historii o Wieszowie i ma ciekawe rzeczy.
All rights reserved

Offline cudik

• Rozpisany Forumowicz
Witam, po dość długich problemach technicznych z serwerem i całą bazą mam przyjemność poinformować że str. www.osp.wieszowa.pl znów zawitała w sieci, jest  w niej jeszcze dużo do uzupełnienia w dziale interwencji ale myślę, że szybko to uzupełnimy, dodamy jakieś nowe fotki, gdyż w tym roku za pomocą was samych ( 1% z podatku ) jak i  dzięki WOŚP mamy trochę nowego sprzętu którym, chcemy się pochwalimy.
All rights reserved

Offline AnHELLuS

• Administrator
Cieszy mnie bardzo ten fakt :) ale widać że posypało się Wam kodowanie - wygląda na to że utf8 w bazie a iso-8859-2 w szablonie, bo "po ręcznym" przestawieniu kodowania na iso w przeglądarce jest OK. Jak najszybciej to możliwe zróbcie upgrade skryptu galerii - polecam przejść już na wersję 2 (tak jak galeria.wieszowa.pl). Pomyśl o porzuceniu phpNuka na rzecz na przykład Joomla! (CMS) lub WordPress (blog). Oba są jednak "lżejsze" i szybsze w działaniu. Może nawet skrypt blogu w przypadku gromadzenia i prezentacji treści jak dotychczas to macie na stronie bardziej się sprawdzi. Możesz za free testować na pl.wordpress.com Pozostaje tylko kwestia przerzucenia danych z bazy do bazy.

Offline cudik

• Rozpisany Forumowicz
@ AnHELLuS

Powolutku i do przodu, już udało się nam coś poprawić uzupełnić, co do galerii trochę cierpliwości bo zdjęcia trzeba zgrać z tel. kom i dodać. A na str kilka nowych informacji warto poczytać zapraszam www.osp.wieszowa.pl

A propos Do siego roku 2011r i Oby nam się :)
All rights reserved

Offline mArCi_No1

• Forumowicz Wieszowa NET
http://www.osp.wieszowa.pl/modules.php?name=News&new_topic=15

ZACHECAM !!!
Cytuj (zaznaczone)
Wszystkie środki przekazane z 1 % podatku na rzecz straży pożarnej, są w 100 procentach rozliczane a cała kwota przeznaczana na sprzęt ratowniczy.
Today ... Tomorrow... Silesia

Offline mArCi_No1

Strażacy serdecznie dziękują wszystkim, którzy zdecydowali się przekazać swój jeden procent podatku na rzecz naszej wieszowskiej straży pożarnej. Z uzyskanej kwoty 1 % tj. 4.210 zł zostanie prawdopodobnie zakupiona drabina strażacka dwuprzęsłowa, której koszt wynosi ok. 4.700 zł
http://www.ppoz.sklep.pl/ratownicza-drabina-dwuprzeslowa-trzyosobowa-2100-p-44.html

Ponadto Dzięki dofinansowaniu z :
  • - Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej,
  • - Funduszu sołeckiego,
  • - Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji,
  • - środków własnych,
... udało się zakupić 4 kompletne nadciśnieniowe aparaty ochrony dróg oddechowych  wraz z czujnikami bezruchu firmy MSA Auer w kwocie ponad  18 000 zł,
http://www.ppoz.sklep.pl/aparat-nadcisnieniowy-airgo-p-1019.html

Zakupiono również inny potrzebny sprzęt m.in. :
  • - 2 kombinezony do usuwania gniazd os i szerszeni
  • - 2 rozsiewacze sorbentu do neutralizacji płynów eksploatacyjnych pojazdów
  • - 3 latarki przeznaczone do użytku w strefach zagrożonych wybuchem
  • - 15 koszulek strażackich
  • - środki ochrony indywidualnej tj. buty, rękawice
  • - kpl. 6 sztuk  flar ledowych ostrzegawczych
  • - detektor tlenku węgla (zakup do konca roku)
  • - narzędzie ratownicze hooligan
( koszt powyższego sprzętu finansowanego z różnych źródeł  to ok.  5 500zł )

*strony www podane są jedynie w celach poglądowych.

Offline cudik

• Rozpisany Forumowicz
Witam to co opisał marcino to tylko malutka kropla w morzu potrzeb a już możecie państwo zobaczyć ile co kosztuje. Nie ukrywam że, sprzęt zakupiony jest bardzo potrzebny niemniej jednak dla Naszej OSP najważniejsze decyzje zapadną "na dniach" jakie ?? bardzo poważne, złożyliśmy wniosek (pismo) do władz o wyasygnowanie  kwoty 350.000PLN na zakup nowego Ciężkiego Samochodu Ratowniczo Gaśniczego, z przedziałem do ratownictwa technicznego i ograniczenia skażeń chemiczno ekologicznych coś takiego jak na zdjęciu.

zdjęcie zamieszczone w celach poglądowych.

taki wóz kosztuje miedzy 650-800tyś zł w zależności od wyposażenia i sposobu zabudowy.
Argumentem jest przede wszystkim nasz 30 letni jelonek(JELCZ) który chce już na emeryturę ale i autostrada. To czy decydenci podejmą słuszną decyzję okaże się niebawem. Mam nadzieję że uchwała będzie słuszna, nie chce również się za bardzo wywodzić gdyż mniej sprzyjający ludzie czytają to co się tu pisze i wytykają to publicznie "bo na Forum", a ja piszę co myślę... i do tego mam prawo.
« Ostatnia zmiana: 22.11.2011 21:34 wysłana przez cudik »
All rights reserved

Offline cudik

• Rozpisany Forumowicz
Z przykrością zawiadamiam że z naszego wozu nici. BRAK KASY znowu!!! to wszystko w tym temacie.
Pozostają tylko marzenia. j/w i tyle

« Ostatnia zmiana: 25.01.2012 15:59 wysłana przez cudik »
All rights reserved

Offline cudik

• Rozpisany Forumowicz
All rights reserved

Offline AnHELLuS

• Administrator
@cudik kiedy uruchomicie kanał rss ?

Offline cudik

• Rozpisany Forumowicz
« Ostatnia zmiana: 12.09.2012 19:50 wysłana przez cudik »
All rights reserved

Offline mArCi_No1

Witam
Na Naszej stronie internetowej  http://www.osp.wieszowa.pl  znajdziecie program do rozliczania PIT
Gdyby ktoś nie miał wybranego celu przekazania 1% zachęcamy do skorzystania z możłiwości przekazania środków na Osp w Wieszowie
W celu szcegółowym wystarczy dopisać OSP WIESZOWA, 42-672 Wieszowa, Bytomska 144
Pozdr