Autor Wątek: Vattenfall On-line  (Przeczytany 1643 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tom'ek

• Maniak Forum
Vattenfall On-line
« dnia: 21.01.2010 12:31 »
Pewnie większość z was dostała listownie nowe oferty Vattenfall'a, jest wśród nich produkt On-line, reklamowany jako najtańsza opcja. Zapewnia gwarancję stałej ceny energii elektrycznej w trakcie trwania umowy którą zawiera się na 12 miesięcy, niby wybierając oferte terminową ominie nas lutowa podwyżka cen.
Co myślicie o tym, czy warto skorzystać? Macie jakąś wiedze/doświadczenie w tym temacie?
Umowa zawierana na 1 rok i pytanie co nam zaśpiewają po jej wygaśnięciu?

Przygody z ukochaną TP lub bankami powodują że jestem sceptycznie nastawiony do każdej promocji, może w tym przypadku niepotrzebnie?

Offline Bloondyn

• Post-man
Odp: Vattenfall On-line
« Odpowiedź #1 dnia: 21.01.2010 19:46 »
Czeka nas lutowa OBNIŻKA o... 2gr za kilowat . Ale zeby nie było za dobrze. To w Polsce niekoniecznie obnizka oznacza obniżke . A w tym wypadku PODWYZKĘ co niektórym użytkownikom :P Wchodzi oto stała opłata w wysokosci 4,15/m-c dla płacacych tradycyjnie i o ile sie nie mylę 2,38/m-c dla płacacych on-line. :P
Oczywiscie po roku moze cena byc taka sama albo i wyzsza od tradycyjnie płacacych.
Ja bym powiedział tak... próbują tylnymi drzwiami podnieść sobie zyski wprowadzając nową ołate stałą  która sie bedzie płacic czy prąd zuzywasz czy nie. A oni nie musza prosic sie o zgode URE jesli te opłate beda podnosic .Bo to przeciez opłata nie za przesył  >:(
Oto moje zdanie w tym temacie
"Dramatem naszej epoki jest to, że głupota zabrała się do myślenia" Jean Cocteau

Offline inka

• Rozgadany Forumowicz
Odp: Vattenfall On-line
« Odpowiedź #2 dnia: 27.02.2010 13:39 »
Tomek, po roku dostajesz nową ofertę, możesz z niej skorzystać lub zostać na obecnym produkcie lub wrócić np. do taryfy podstawowej :)
pozdr.