Autor Wątek: Czasopisma komputerowe  (Przeczytany 4282 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bloody

• Global Moderator
Czasopisma komputerowe
« dnia: 21.09.2004 13:28 »
Mam takie pytanie do was czy kupujecie jakieś czasopisma komturetowe, a jesli tak to jakie? Ja kiedyś kupowałem "Click", głównie dlatego że był tani, a zawierał w  skrócie co nowego jeśli idzie o gry :).  Obecnie już prawie w nic nie gram, więc też go już nie kupuje, po za tym trochę szkoda na to mi kasy  :roll: . Pozdro
Ten nasz świat to istny narreturn ;)

Offline Sqall

• Nowy Forumowicz
  • **
    • http://www.sqall.prv.pl
Czasopisma komputerowe
« Odpowiedź #1 dnia: 21.09.2004 14:51 »
No ja z przyzwyczajenia kupuję CDA, choć i tak już nie każdy numer... poza tym... to wszystko jest w necie czego mi potrzeba z newsow itp.  :roll:

Offline Elmo

• Pości jak rok długi
Czasopisma komputerowe
« Odpowiedź #2 dnia: 21.09.2004 15:09 »
Jak dla mnie to trochę szkoda mi kasy.Jak jest coś ciekawego to idę poczytać do empika:)
Jestem Elmo a reszta niech będzie milczeniem......8)

Tu znajdziesz odpowiedź na wszystkie pytania.

Offline Bloody

• Global Moderator
Czasopisma komputerowe
« Odpowiedź #3 dnia: 21.09.2004 15:54 »
W sumie to fakt że net powoduje że człowiek nie potrzebuje juz prawie żadnych gazet, nawet Dziennik Zachodni zastępują mi wiadomości na Onecie :). Jedynie ejszcze książki, te się źle czyta  na kompie, po za tym mieć jakas w kolekcjiteż jest dobrze. Tylko że od czasu jak mam neta to przeczytałem chyba tylko 2-3 książki  :? .
Ten nasz świat to istny narreturn ;)

Offline Ner`zhul

• Pości z rana i wieczora
    • http://www.gwrota.com
Czasopisma komputerowe
« Odpowiedź #4 dnia: 21.09.2004 17:41 »
Hmmm czasopisma.......... kiedyś miałem tego na tony :P Teraz raczej trzymam się CDA choć zdaży mi się (czyt. bardzo rzadko :) ) zakupić jakąś inną.