Autor Wątek: Wybory samorządowe  (Przeczytany 23194 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bloondyn

• Post-man
Wybory samorządowe
« dnia: 20.10.2010 17:24 »
Skoro to okres przedwyborczy . Przykład dla przyszłych radnych - jak w kampanii sie nie skompromitować....

http://kontakt24.tvn.pl/temat,wpadka-kandydata-po-quot-ja-pier-nie-wiem-quot-,31442.html

Nie dotyczy to akurat spraw Wieszowy i gminy, ale za to ogólnie wyborów które będą i u nas  :D
"Dramatem naszej epoki jest to, że głupota zabrała się do myślenia" Jean Cocteau

Offline diablica

• Znajomy z Forum
Odp: Wybory samorządowe
« Odpowiedź #1 dnia: 27.10.2010 14:26 »
A ja znalazłam świetny wierszyk w Gwarku z dnia 5.10.2010

W pewnej gminie
Wicewójt wójtowi rzucił rękawicę.
- W wyborach - powiedział - sam stery uchwycę!
A wójt mu w rewanżu kompetencji odjął,
Czy teraz już obaj siedząc nic nie robią???

ha,ha,ha... tylko w naszej gminie tak może być :-)

Offline Bloondyn

• Post-man
« Odpowiedź #2 dnia: 27.10.2010 19:41 »
Wszystko możliwe .... a oto artykuł z wysokościami zarobków m.in. wójta i wice w gminie Zbrosławice. Teraz wiadomo przynajmniej po co tam wszyscy się pchają :P

http://tarnowskiegory.naszemiasto.pl/artykul/290941,zarobki-urzednikow-gmin-i-powiatu,id,t.html
"Dramatem naszej epoki jest to, że głupota zabrała się do myślenia" Jean Cocteau

Offline AnHELLuS

• Administrator
« Odpowiedź #3 dnia: 28.10.2010 21:23 »
Aktualna lista wszystkich zarejestrowanych kandydatów na radnych do rady gminy -> KLIKNIJ.

Kandydatów na stołek wójta jest dwóch - obecny wójt i ... obecny wicewójt.

I trzech kandydatów z Wieszowy do rady powiatu -> KLIKNIJ
« Ostatnia zmiana: 28.10.2010 21:35 wysłana przez AnHELLuS »

Offline Bloondyn

• Post-man
« Odpowiedź #4 dnia: 29.10.2010 17:20 »
Dzieki ;) Tego mi brakowało.
Ale konkurencja na stanowisko wójta.... po byku :D

Offline Kamila

• Rozpisany Forumowicz
« Odpowiedź #5 dnia: 02.11.2010 20:00 »
hmm... no tak...

Offline diablica

• Znajomy z Forum
« Odpowiedź #6 dnia: 03.11.2010 10:27 »
Uwielbiam wybory:-) i chciałabym aby były przynajmniej co dwa lata!!! Nasz wielki wójt przed wyborami jest zawsze uśmiechnięty, prawie każdemu podaje rękę, odpowiada, a nawet pierwszy mówi”dzień dobry” teraz będzie uważać co mówi i nie będzie “zwyczajowych” wieszowskich “pyskówek”, można go nawet częściej spotkać w Urzędzie, a nie w terenie:-)

Nie do wiary, że można się zmienić aż tak przed wyborami i jak zwykle skutecznie mydlić ludziom oczy:-(

Offline mArCi_No1

• Forumowicz Wieszowa NET
« Odpowiedź #7 dnia: 03.11.2010 11:26 »
Mała uwaga odnosnie kandydatów(ek) do powiatu....jest ich czterech (p.Maniera,Słodczyk,Lis,Sikora)

Zmiany w zachowaniu nie są niczym nowym, co 4 lata występuje taka odmiana u wiekszosci kandydatów.
Jest to widoczne od kandydatow na radnych gmin az po kandydatów na prezydenta Polski.
Today ... Tomorrow... Silesia

Offline tomx

• Nowy Forumowicz
  • **
« Odpowiedź #8 dnia: 08.11.2010 20:51 »
Witam serdecznie!
Zauważyłem, że tylko jeden z kandydatów do rady gminy z naszego okręgu przedstawił konkretny program...

Offline AnHELLuS

• Administrator
« Odpowiedź #9 dnia: 08.11.2010 21:58 »
@tomx - do "konkretnego" to jeszcze  daleko. Konkretny to był plan sporządzony w oparciu o posty z tego wątku - przez sołtysa pominięty milczeniem a głośno wyśmiany przez wójta Kowolika, który nazwał go "koncertem życzeń".

Dla przypomnienia: http://forum.wieszowa.pl/index.php/topic,2012.0.html , a dla zainteresowanych wpiszcie w googlach: Wodolot Zbrosławice oraz "Protokół nr  XXIV/08 z sesji Rady Gminy Zbrosławice, odbytej w Świetlicy Gminnej w Zbrosławicach w dniu  22 października 2008r." (Ad.10)

Offline zascianek

• Kandydat na Forumowicza
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: 09.11.2010 18:03 »
« Ostatnia zmiana: 09.11.2010 18:55 wysłana przez zascianek »

Offline diablica

• Znajomy z Forum
« Odpowiedź #11 dnia: 09.11.2010 19:17 »
ha,ha,ha... a mnie ta stronka www.czasnazmiany.net bardzo się podoba :-) BRAWO! Polecam tą stronkę! Co, prawda w oczy kole???? Jeszcze, jeszcze, jeszcze...

Offline tkrol

• Nowy Forumowicz
  • **
« Odpowiedź #12 dnia: 09.11.2010 20:59 »
Jak czytam to wszystko to żałuję, że jest tylko dwóch kandytatów na Wójta. Miałem nadzieję, że w tegorocznych wyborach będzie jakis nowy silny kandydat, a tu znowu stara ekipa.

Offline wrazliwa mieszkanka

• Kandydat na Forumowicza
  • *
« Odpowiedź #13 dnia: 09.11.2010 21:10 »
mylisz się to nie stara ekipa! Myślę,że robi się bardzo ciekawie:-) zastępca wójta wreszcie wychodzi z cienia i już nie będzie marionetką sterowaną przez wójta tylko pokaże na co go stać i otworzy nam wszystkim oczy na to co się działo w UG...

Offline Robin

• Nowy Forumowicz
  • **
« Odpowiedź #14 dnia: 09.11.2010 23:13 »
Moim zdaniem jeżeli chcesz by coś się zmieniło w naszej gminie głosuj na W. Olszewskiego. Jeżeli jesteś zadowolony z obecnej sytuacji to głosuj na P. Kowolika. Ja chce by się wiele zmieniło i będę głosować na W. Oleszewskiego. Bardzo fajna strona internetowa polecam.