Autor Wątek: Duzy Upload  (Przeczytany 2729 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline daroo

• Forumowicz Wieszowa NET
Duzy Upload
« dnia: 09.03.2011 10:55 »
Mam neta w technologi 5 MHz czy jakos tak, do tego telefon, zastanawia mnie fakt czemu mam cholernie duzo nabitego Upload'u, torrentow az tak duzo nie uzywam a jak juz to mam bardzo ograniczone wysylanie, moze to przez wlaczone czesto radio internetowe, ktos wie czemu tak jest, teoretycznie powinno sie miec wieksza ilosc sciagnietych danych a ja mam 2x wiecej pobranych danych ...

Offline Bloondyn

• Post-man
Odp: Duzy Upload
« Odpowiedź #1 dnia: 09.03.2011 11:05 »
Każde oglądanie filmików w sieci jak i słuchanie muzyki w sieci to jest transfer w twoja stronę ;)
"Dramatem naszej epoki jest to, że głupota zabrała się do myślenia" Jean Cocteau

Offline daroo

« Odpowiedź #2 dnia: 09.03.2011 11:47 »
w moja strone czyli pobieram a ja pisze ze mam 2x wieksze wysylanie, co ja az tak niezrozumiale pisze czy ty nie potrafisz czytac ze zrozumieniem ?:P

Offline Bloondyn

• Post-man
« Odpowiedź #3 dnia: 09.03.2011 11:53 »
Sorry , masz rację zakręciłem się  :D Przeleciałem tekst pobieżnie  i ZONK   :D  Zazwyczaj kazdy martwi i o Download niż Upload  ;) Z  wyjaśnieniem  tego tylko do Admina ;)
"Dramatem naszej epoki jest to, że głupota zabrała się do myślenia" Jean Cocteau

Offline daroo

« Odpowiedź #4 dnia: 09.03.2011 18:12 »
Tak tylko pytam z ciekawosci, nei bede dupe zawracac moderatotowi o *****y, byc moze telefon w czasie czuwania w nocy tyle nabija hehe :P

Offline AnHELLuS

• Administrator
« Odpowiedź #5 dnia: 09.03.2011 21:36 »
Witam.

Nie 5 MHz tylko 5 GHz ;) Wysoki upload może sugerować, że twoja maszyna jest częścią botnetu. Skan antywirem, najlepiej po zbootowaniu kompa z CD/DVD lub pena. Nie zaszkodzi też przeszukać dysku spybotem.

Offline Gunnar

• Rozgadany Forumowicz
« Odpowiedź #6 dnia: 09.03.2011 23:02 »
przypuszczam, ze raczej chodzi o to, ze w WBOK upload/download jest zamieniony miejscami. Upload jest z zewnatrz na kompa, Download na odwrot. Nie wiem czemu tak jest ale trzeba z tym zyc :]
Przynajmniej kiedys bylo zamienione miejscami juz pare miesiecy nie zagladalem do WBOK

Offline Bloondyn

• Post-man
« Odpowiedź #7 dnia: 09.03.2011 23:14 »
Gunnar - to ty żyjesz!!! :D Szkoda że tak rzadko piszesz  ;) Ale z tą zamianą upload/download masz rację . Obserwuję to od kilku lat . Dlatego odesłałem daroo do Admina  ;) Mnie to osobiście nie przeszkadza.

Pzdr.