Autor Wątek: Co jest grane ?  (Przeczytany 4036 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 'Jaro'

• Znajomy z Forum
    • Extreme-TS
Co jest grane ?
« dnia: 07.06.2011 15:58 »
Nie wiem czy tylko ja mam taki problem, ale od jakiegoś czasu internet mi się wyłącza na parę sek po czym uruchamia ponownie, jest to troszkę denerwujące bo co chwilę wywala mnie z gier :( Ma ktoś z was taki problem i jak to naprawić ?
Może ktoś z mojej okolicy czyli Miedary ?
Extreme-TS.Wieszowa.pl
Cs-NaBani.Wieszowa.pl

Offline MieH

• Maniak Forum
Odp: Co jest grane ?
« Odpowiedź #1 dnia: 07.06.2011 16:22 »
Radze zadzwonic do ktoregos z administratorów i opisac problem, lub nawet wyslac smsa z opisem problemu i swoimi danymi. Mozesz tez skorzystac z WBOK jesli masz swoj PIN i haslo. Numery mozna znalezc tutaj: http://net.wieszowa.pl/index.php?option=com_contact&view=category&catid=12&Itemid=90

U mnie na Górniczej wszystko jest OK. Jak mam jakis problem zawsze kontaktuje sie z adminami, oni serio nie gryza.

Jesli chcesz sam zgiadnozowac problem to np sciagnij program WinMRT http://www.download.net.pl/2839/WinMTR/ i w polu 'Host' wpisz adres serwera na ktorym grasz. Jesli go nie znasz to wpisz np. www.wp.pl i jesli po jakims czasie bedziesz mial jakies straty - pozycja 'Loss %' przy pozycjach z ***.wieszowa.pl w nazwie tzn, ze wina lezy po Twojej stronie. Jeżeli zaś beda tam wartosci zerowe, a dalej beda straty tzn ze Sieć jest w porządku i admini nic nie moga z tym zrobic.

Offline 'Jaro'

• Znajomy z Forum
    • Extreme-TS
« Odpowiedź #2 dnia: 07.06.2011 16:56 »
Wina nie leży w 100% po stronie serwera. Ponieważ wyrzuca mnie z wszystkiego z czym jestem połączony. Po czym przez parę sek mam Tylko Lokalne. 
Pytałem się sąsiada czy ma taki problem i powiedział mi że też go rozłącza.
« Ostatnia zmiana: 07.06.2011 17:07 wysłana przez Bulg@ri@n »
Extreme-TS.Wieszowa.pl
Cs-NaBani.Wieszowa.pl

Offline Rock

• Forumowicz Wieszowa NET
« Odpowiedź #3 dnia: 09.08.2011 08:31 »
To nie tylko u Ciebie się tak dzieje mi także a gram na konsoli. Prosiłem rok temu o przekierowanie portów i do tej pory nie zostało to uczynione (chodzi o NAT otwarty). Ludzie mamy 21 wiek dla administratorów powinna to być pestka a wydaje się czymś skomplikowanym.

Offline artm

• Administrator
« Odpowiedź #4 dnia: 10.08.2011 21:22 »
witam

i żeby w 21 wieku nie umieć napisać maila :) 

pozdrawiam Artm