Autor Wątek: 26.01.2012 - ACTA.  (Przeczytany 2740 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Adrianen

• Nowy Forumowicz
  • **
26.01.2012 - ACTA.
« dnia: 20.01.2012 21:54 »
Witam, chciałem was zapytać co myślicie o ACTA (Anti-Counterfeiting Trade Agreement).
Podzielcie się waszym zdaniem.

Moje zdanie jest w tej sprawię neutralne, jestem za tym oraz nie jestem.

Offline mArCi_No1

• Forumowicz Wieszowa NET
Odp: 26.01.2012 - ACTA.
« Odpowiedź #1 dnia: 22.01.2012 21:47 »
W zasadzie cieżko stwierdzic jak internet zmieniłby swoje oblicze po wprowadzeniu ACTY. Jednak po tym jak informowane jest społeczeństwo o całym tym projekcie od roku 2007 oraz jawne robienie ludzi w balona przez szanownego rzecznika rządu jak to dziś wszystko pod kontrolą jestem na NIE.
Today ... Tomorrow... Silesia

Offline yorg

• Pości z rana i wieczora
« Odpowiedź #2 dnia: 28.01.2012 11:36 »
Mamy prawo antypirackie, nie zawsze nadąża i nie zawsze jest skutecznie egzekwowane. Ale jest i to nim powinniśmy sie w Polsce posługiwać. ACTA posiada podstawy do ograniczenia Twojej prywatności i wolności na podstawie wniosku PRYWATNEJ KORPORACJI. Bez sądu. Jetem za tym aby przestrzegać prawa do własności intelektualnej ale... NIE w ten sposób! Jeszcze styl wprowadzania tego daje wiele do myślenia kto nami rządzi... Won z tym z Polski! http://referendumacta.pl/
Ja swój podpis i znajomych wysyłam we wtorek, polecam innym to samo bo niebawem ktoś wpadnie na to, aby nam zaglądać pod kołderkę - czy aby wszystko tam jest po bożemu.

Dla rozluźnienia: http://www.youtube.com/watch?v=Na4KbXEMZk4&feature=player_embedded
« Ostatnia zmiana: 28.01.2012 12:30 wysłana przez yorg »
The Borg's frightening appearance may scare small children.

Offline mirek

• Kandydat na Forumowicza
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 30.01.2012 14:20 »
jestem zdecydowanie przeciwny! to początek cenzury i ochrona wielkich korporacji

Offline lampart

• Kandydat na Forumowicza
  • *
  • Bunkrów nie ma, ale też jest *****iście :)
« Odpowiedź #4 dnia: 31.01.2012 18:54 »
ja również przeciw, w dodatku acta to tylko początek ograniczania wolności, za tym idą kolejne kwestie, nie tylko internet, m.in. skończą się części zamienne do samochodów czy zamienniki tuszy do drukarek. Będzie można kupować tylko oryginały!