Autor Wątek: "Chemia śmierci" --> "Zapisane w kościach&  (Przeczytany 3776 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline klajstek

• Znajomy z Forum
"Chemia śmierci" --> "Zapisane w kościach&
« dnia: 01.04.2007 12:11 »
"Już po trzydziestu sekundach przechodzi Cię dreszcz. Po minucie masz serce w gardle. A kiedy kończysz czytać, dziękujesz Bogu, że to tylko powieść."

"Chemia Śmierci" i "Zapisane w kościach" to dwie książki, które są ze sobą jakoś powiązane, choćby dlatego, że mają jednego bohatera. W "Chemii Śmierci" David przeżywa przygody, jakich naprawdę mało. Książki "Zapisane w kościach" nie czytałem, bo wyszła dwa dni temu, ale na pewno jest dobra. Gatunek tych książek to thriller kryminalny. Autor: Simon Beckett. Same okładki mówią same za siebie :D:

"Chemia Śmierci" wciągnęła mnie niesamowicie. A dodam, że nie jestem molem książkowym. Ten kto przeczyta "Chemię Śmierci" na pewno kupi sobie "Zapisane w kościach". Gwarantuję to!

Miłego czytania!

Offline R4inM4n

• Postopisarz [stopień 2]
Odp: "Chemia śmierci" --> "Zapisane w kościach&
« Odpowiedź #1 dnia: 18.02.2009 00:38 »
a jesli ktos lubi klimaty twardej fantasy typu saga Sapkowskiego to ja polecam Piekarę (Sługa boży, Młot na czarownice, Miecz aniołów, Łowcy dusz, Płomień i krzyż tom 1) ew Grzędowicza (Pan lodowego ogrodu 1 i 2 z 3) ew. Żambocha (Na ostrzu noża, Krawędź żelaza, Bez litości)