Autor Wątek: Farmy wiatrakowe  (Przeczytany 102679 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Antonia

• Prawdziwa "Gaduła"
Odp: Farmy wiatrakowe
« Odpowiedź #345 dnia: 02.09.2012 20:18 »
Miałam już w sumie nie odpowiadać na bełkoty megamastera, ale z racji tego, iż znów widzę szuka zaczepki nie tylko na forum, ale wysyłając mi stek bzdur na PW odpowiem. Z góry przepraszam czytających i forumowiczów za używanie kolokwializmów w wypowiedzi, ale najwidoczniej megamaster nie rozumie innego języka. Korzystając z mojego prawa do wolności słowa i umiłowania prawdy, o których to rzeczony osobnik tak głośno tutaj wykrzykiwał wyrażę dobitnie i bez owijania w bawełnę swoje zdanie. Megamaster czasami warto, a nawet trzeba dopuścić do głosu rozum, ponieważ to, co tu ukazałeś swoimi wypowiedziami w moim mniemaniu jest szczytem MEGA głupoty, żeby nie powiedzieć skrajnego kretynizmu! Wkleję tutaj część Twojej wiadomości, którą wysłałeś mi na PW, a która to była chyba odpowiedzią na mojego posta napisanego na forum.
"znajde jeszcze czas zeby ogölnie na ten temat odpisac.Ale nie bede nikogo obrazal.A Ty mnie obrazilas 2 razy i to w pierwszym zdaniu, nawet sie nie zastanawiajac sie kim moze byc Megamaster."Cytat:niedorzeczny oksymoron. To coś jak otyły anorektyk"z tym oksymoronem to faktycznie musialem zajrzec do wikipedii.ale anorektyk.Naprawde.ani nie znerwicowany tylko zapracowany(i nie do Hansa) tylko samego siebie.Megamaster to 45 letnia, umiesniona Kampfmaschine."
Człowieku! czy Ty się dobrze czujesz???!!! Czy Ty wiesz w ogóle o czym mówią inni i Ty sam? Co za durnoty wypisujesz mi na PW???!!! Określiłam niedorzecznym oksymoronem Twoje stwierdzenie :
"Typowe dla Ludzi myslenia Katolicko-Komunistycznego"
Napisałam to pod wypowiedzią MBerta, który już wcześniej go zauważył i odniósł się do niego. Otyły anorektyk to był tylko przykład oksymoronu, ponieważ katolik nie może być komunistą ani komunista katolikiem. I nadal korzystając z wolności słowa i poglądów oraz prawa do wyrażania ich, kolokwialnie stwierdzam, (bez ą lub ę, żeby było jasne) iż trzeba być MEGA  ograniczonym żeby nie zrozumieć treści i to już nawet po zajrzeniu do wikipedii i zapoznaniu się ze znaczeniem wyrażenia. Co do reszty Twojej wiadomości, to po prostu ręce opadają. Człowieku ja nie jestem kolekcjonerką CV, czy życiorysów. Nie obchodzisz mnie i nie prosiłam o Twoje zwierzenia, czy historyjki mające na celu podniesienie Twojego, męskiego ego jaki to z Ciebie "umiesniona Kampfmaschine" (!) Może raczej napisz na " onanista.eu" lub poszukaj terapeuty, który będzie wysłuchiwał Twoich bredni, bo ja sobie nie życzę! Zrozumiano?! I nie strasz mnie, kim to Ty nie jesteś, bo ja się nie boję kozaków zza klawiatury. Uważasz się za pomazańca demokracji, prawdy,sprawiedliwości oraz postępu, a ja powiem tak: już ja tam wiem czym Ty się pomazałeś, bo cuchnie na kilometr. Walisz ekskrementy do każdego gniazda, w którym siedziałeś lub siedzisz obecnie. Tak w tych "nimcach" super, tacy europejscy i postępowi przy nas zaściankowych i ciemnych, że aż straszysz nas niemiecką telewizją, po czym już w innej wypowiedzi stwierdzasz, jacy to z Niemców lenie i nierobole. To kto zrobi ten program o tym polskim ciemnogrodzie? Ci leserzy, którzy już drugiego dnia montażu pójdą na chorobowe? Po tym wszystkim co nawypisywałeś, wiem jedno- Twoja postawa, to postawa śmierdzącego tchórza i zdrajcy. Możesz się czuć obrażony, wszak prawda u Ciebie działa tylko jednokierunkowo, kiedy to Ty możesz obrażać innych oraz pomawiać, ale mówiąc szczerze i znów kolokwialnie, mam w głębokim poważaniu Twoją obrazę, bo nie ja winna jestem czyjejś głupoty, braku logiki, czy też kompleksów na tle wykształcenia i intelektu oraz marnego charakteru, a raczej jego, kompletnego braku. Ja mówię tylko prawdę, którą to widać jak na dłoni. Jesteś zwykłym fanatykiem Olszewskiego i cała dyskusja z Tobą nie ma sensu, bo jako fanatyk nie przyjmujesz żadnych argumentów, żadnych dowodów i już kompletnie zatraciłęś sens tego o czym mowa. Jesteś dokładnie taki sam jak Twój idol, czyli BETONOWY MÓZG.
A już tak na zakończenie, to powiem, że nie masz prawa oceniać wiary innych, bo Twoja jest lodowatym, martwym trupem. Zdradziłęś Ojczyznę, zdradziłeś wiarę, zdradziłęś tradycję, czyli to wszystko, co decyduje o tożsamości i wartości człowieka. Ciebie po prostu nie ma.
"Bez sumienia nie czuję w sobie nic,co by mnie wynosiło ponad zwierzęta,prócz smutnego przywileju miotania się od obłędu do błędu,kierowany rozsądkiem niepewnym swych reguł i rozumem niepewnym swoich zasad." J.Rousseau

Offline witos

• Rozgadany Forumowicz
« Odpowiedź #346 dnia: 02.09.2012 21:49 »
Megamajster, jak każdy zwolennik, nie odpowiedziałeś konkretnie i nie przytoczyłeś żadnych argumentów. Ale zadałeś super ważne pytanie... "dlaczego nie mozna tych Wiatrakow budowac dalej?duzo dalej ...!czy ktos moze mi konkretnie na to odpowiedziec?" Włłłłaaaaaaśśśśśśśśśsnnnnnnnnnniiiiieeeee!!!! Powiedz mi dlaczego nie można dużo dalej???????? A wiesz kto nie chce odpowiedzieć na to pytanie? Nie my przeciwnicy tylko wójt, wójt i jeszcze raz wójt. Wielokrotnie pytanie to było mu zadawane. Przecież tak genialnie proste rozwiązanie, nie 650 m a np. 2-3 km , mogłoby załatwić sprawę. Sam powiedziałeś ziem starczy. Właśnie dlaczego nie można dalej.
Zadaj to pytanie wójtowi (postępowemu, ugodowemu, szukającemu dialogu), rozwiąż z nim ten problem. Załatw zapis 2-3 km w studium do Planu a problem zniknie. Właśnie mega dlaczego nie można dalej?????

Offline daroo

• Forumowicz Wieszowa NET
« Odpowiedź #347 dnia: 02.09.2012 23:54 »
Mega(...) czytać ciebie cholera już nie można.
Jaki to ma sens siedzieć w DE i się emocjonować co się dzieje u nas gdzieś pod gliwicami, zabrzem, tj w gminie. Wyjechałeś nie mieszkasz tu to się nie odzywaj. Nie obchodzi to ciebie skoro tu nie mieszkasz. Bronisz jednej strony a nie wiesz co się wyprawia na spotkaniach i to, że nic się nie robi. Gmina ma dobre położenie i powinno sie postawic na budowe domów ale nie tak jak to bywa z przekrętami, że sprzedaje się przekrętem ziemie rolną o jakiś naiwnych ludzi i się kase na tym zbija (ogłoszenie na necie, ciekawe skąd gmina ma tyle ziemi do sprzedania hehe)
Zajmij się lepiej sytuacją w DE bo jeszcze pokolenie i będziecie mieć republike islamską :D.

Offline Bloondyn

• Post-man
« Odpowiedź #348 dnia: 03.09.2012 00:15 »
PO PIERWSZE. Twoja tożsamość mnie nie interesuje . Po prostu przybliżyłem  twoja osobę pozostałym forumowiczom . A wszystkie informacje o tobie wynikały tylko i wyłącznie z TWOICH TEKSTÓW . SAM PISAŁEŚ O SOBIE.  Nie pisz, że nikt ci nie podsyła  informacji  . W  Allgemeine Zeitung na pewno o tym nie pisali.

PO DRUGIE.Ja właśnie kieruję się zasadami. Dlatego jeśli uważam, że coś jest nie tak,  to swoje zdanie wyrażę.   NIKT MNĄ NIE KIERUJE. Ani opozycja , ani były wójt z którymi nie mam nic do czynienia.

PO TRZECIE . Ja ( w odróżnieniu od ciebie ) identyfikuję się ze społecznością tego forum . Dlatego piszę tyle lat i tyle postów . ( nie jestem jak pan Olszewski który pisał tylko przed wyborami, gdy potrzebował głosów przy urnie . A po wyborach  cisza .)  .To forum dawno by umarło gdyby ludzie przestali pisać.  Nie wiem czy zauważyłeś ,że to jest FORUM DYSKUSYJNE  naszej małej lokalnej  społeczności .

PO CZWARTE. To było najlepsze . Że niby się mszczę ? Nienawiść ? Sprawa osobista? ZYSKI NATURY MATERIALNEJ?  Zauważ,  że tylko TY CIĄGLE wspominasz o mściwości , nienawiści , obrażaniu i to pod tematem ... WIATRAKÓW .

Widzę że obrażasz ile się da i jeszcze grozisz. Kto napisał że miedzy Czekanowem a Świętoszowicami ma być wysypisko?Ja ? Ma być firma logistyczna  która całodobowo będzie prowadziła załadunek i wyładunek , oraz będzie rozjeżdzała i tak zniszczone drogi .To co było napisane o spalarni to BYŁ PRZYKŁAD BEZ PODANEJ LOKALIZACJI . Sprawa Studium pod TDJ przeszła w ciągu ostatniego roku a nie za poprzedniego wójta.
NIKT WÓJTA nie oczernia . Wystarczy przyjść na jakiekolwiek zabranie sołeckie z nim i posłuchać jego dyskusji z ludźmi.

Wiatraki to nie ekologia tylko kasa . I tak naprawdę TYLKO ONA je napędza. Można by było te wiatraki oddalić od zabudowań  i po krzyku . Tylko widzisz , taki BIZNES PLAN nie podoba sie ani wójtowi , ani p. Wesołowskiemu ( inwestorowi  )

Chłopie wyluzuj

« Ostatnia zmiana: 03.09.2012 06:23 wysłana przez Bloondyn »
"Dramatem naszej epoki jest to, że głupota zabrała się do myślenia" Jean Cocteau

Offline AnHELLuS

• Administrator
« Odpowiedź #349 dnia: 03.09.2012 08:34 »
@ MBert mam gdzieś czy ktoś jest w domniemanej grupie zwolenników Mr.O czy w grupie Mozarta  ;) .  Megamaster dostał ostrzeżenie i instrukcje jak się ma zachować, oraz pouczenie o karalności za pomówienie na forum.  Część tekstów skorygował - ten z najcięższym zarzutem do radnego Jankowskiego, a resztę olał. Dorzucił do tego ataki przez PW więc dostał dziś BANA.

@ Antonia na przyszłość (choć mam nadzieję, że się już to nie zdarzy) proszę o info, że taka sytuacja z PW ma miejsce. 

Ostatni post mega skasowany ... .
« Ostatnia zmiana: 03.09.2012 09:26 wysłana przez AnHELLuS »

Offline Marek Nowak

• Kandydat na Forumowicza
  • *
« Odpowiedź #350 dnia: 07.09.2012 23:01 »
co tutaj taka cisza.Czyzby juz Wietraki przeszly?
“We are Ano...ous.We are Legion.We do not forgive.We do not forget.Expect us!”

Offline witos

• Rozgadany Forumowicz
« Odpowiedź #351 dnia: 26.09.2012 23:45 »
Wiatraki do nas wrócą po niedzieli  :(
... i nie dadzą nam o sobie zapomnieć przez następne 30 lat :'(

a teraz cisza... no bo po co ludzi wkurzać jeszcze by do referendum poszli, a tak sprawa przycichła, przyschła, ludzie zapomnieli, do referendum nie pójdą a tymczasem dokumentacja dotyczącą lokalizacji wiatraków powoli się kompletuje.

Offline Artur J.

« Odpowiedź #352 dnia: 26.09.2012 23:58 »
Marek Nowak nas opuscil.Bo byl niegrzeczny i dostal Bana :(

Offline Patryk

« Odpowiedź #353 dnia: 27.09.2012 06:17 »
Wiatraki do nas wrócą po niedzieli  :(
... i nie dadzą nam o sobie zapomnieć przez następne 30 lat :'(

a teraz cisza... no bo po co ludzi wkurzać jeszcze by do referendum poszli, a tak sprawa przycichła, przyschła, ludzie zapomnieli, do referendum nie pójdą a tymczasem dokumentacja dotyczącą lokalizacji wiatraków powoli się kompletuje.

Mam podobne obawy. Ta cisza źle wróży bez względu na wynik referendum.

Offline Kaśka

• Znajomy z Forum
« Odpowiedź #354 dnia: 28.09.2012 21:22 »
Czy wynik będzie pozytywny, czy nie to i tak Wójt i Rada mają zgryz z  negatywną opinią Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska.

Offline Patryk

« Odpowiedź #355 dnia: 29.09.2012 07:51 »
Dla kogoś tak zdeterminowanego taka przeszkoda może nie być znacząca. Po cichutku da się pchać sprawy do przodu i w przyszłości może okazać się, że wobec innych "pozytywów" a także np. zaangażowanych środków, krytycznej sytuacji budżetowej gminy (o co chyba nietrudno się postarać) itp. itd., negatywna opinia RDOŚ nie ma tak istotnego znaczenia .

Offline MBert

• Rozpisany Forumowicz
« Odpowiedź #356 dnia: 01.10.2012 18:37 »
Patryk niestety to prawda ale Pan Wieslaw O ma gdzies opinie ochrony Srodowiska. Bedzie parł na te wiatraki bo ma dwa lata załatwić sprawę przekształcenia gruntów TDJ zanim skończy się sprawa w Gliwicach o nielegalny zakup ziemi. Po przekształceniu TDJ szybko pozbędzie sie ziemi temu kto da wiecej. A ten kto da więcej przyjdzie i zażąda od gminy uzbrojenia terenu bo przeciez działki bedą przemysłowe.

Wiatraki jak sie przepchnie co tam inspektorzy ochrony środowiska, co tam prośby mieszkańców sołectw dotkniętych tymi problemami. Pewnie gdy przegra wybory spółka Wiatraki zbrosławice o nim nie zapomni. Ciekawe że jest tylko jeden jedyny słuszny inwestor. Sam zadałem wójtowi pytanie dlaczego tylko jeden inwestor skoro w Kobylnicy na której tak się wzoruje było trzech i to poważnych. Powiedział że ma jeszcze jednego. Problem w tym że nie chciał podać nazwy a wszystkich których pytałem nikt nic nie wie.

Popatrz jak starał się sprawę ugrać do poczatku. Wiatraki miały stać tuż pod domami 100m :o (Mapki do wgladu w tym temacie). Ale jak sie nie udało przekabacić po cichu rolników i zrobił sie szum pojawiło się magiczne 650m ale wiadom że przy tym człowieku to nic nie wiadomo dziś jest 650 jutro będzie 50.
Na zebraniu w Świetoszowicach obiecywał mieszkańcom ze to nie będą strefy przemysłowe tylko logistyczne. W studium wpisał [przemysłowe uciązliwe. Tyle sa warte jego słowa.
Na poczatku zebrania w Wieszowie jak zobaczył tłum ludzi to powiedział że wiatraków w Wieszowie nie będzie. Dziennikarzom kłamał że miało ich wogóle nie być itd itp.
« Ostatnia zmiana: 01.10.2012 18:41 wysłana przez MBert »
"Im bardziej skorumpowane państwo, tym więcej praw." — Tacyt
"Nie ma już mężczyzn, gdyż nie ma już przekonań, nie ma przekonań, gdyż nie ma zasad, nie ma zasad, gdyż nie ma już wiary." - kardynał Pie

Offline Antonia

• Prawdziwa "Gaduła"
« Odpowiedź #357 dnia: 01.10.2012 18:50 »
MBert, nie wiem, być może to czytałeś odnośnie TDJ. Nie wiem, czy ja dobrze zrozumiałam ten artykuł, ale nie wygląda to wesoło. ( aha i fanką wyborowej nie jestem, ale szukając artykułów na ten temat, to znalazłam)

http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35063,12017397,Prokuratura_odpuszcza_koscielnym_gruntom.html
« Ostatnia zmiana: 01.10.2012 18:52 wysłana przez Antonia »
"Bez sumienia nie czuję w sobie nic,co by mnie wynosiło ponad zwierzęta,prócz smutnego przywileju miotania się od obłędu do błędu,kierowany rozsądkiem niepewnym swych reguł i rozumem niepewnym swoich zasad." J.Rousseau

Offline daroo

« Odpowiedź #358 dnia: 01.10.2012 20:52 »
Jak na szczeblu lokalnym jest takie g... to się nie dziwie, że Polska od ponad 20 lat nie potrafi stanąć na nogi. Może dopiero jak już wszystko co można było okraść zostanie ukradnięte.

Offline Bloondyn

• Post-man
« Odpowiedź #359 dnia: 10.10.2012 15:41 »
W końcu  jakaś pozytywna informacja :)

http://www.pb.pl/2677269,89619,pse-nie-podlaczy-juz-zadnych-wiatrakow

Dziś mamy w Polsce blisko 2,4 tys. megawatów zainstalowanej energii wiatrowej. Wydanych decyzji o warunkach przyłączeniowych jest na 17 tys. MW. Dodatkowo dalekosiężny plan PSE Operator sięgający 2020 roku zakłada przyłączenie najwyżej 7-8 tys. MW.
« Ostatnia zmiana: 10.10.2012 16:24 wysłana przez Bloondyn »
"Dramatem naszej epoki jest to, że głupota zabrała się do myślenia" Jean Cocteau