Autor Wątek: Internet ograniczony pomimo maksymalnego zasięgu  (Przeczytany 1597 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kamil007

• Kandydat na Forumowicza
  • *
Cześć, mam problem z internetem i w komputerze stacjonarnym i laptopie. Jeżeli internet jest podłączony na kabel to wszystko jest okej, ale kiedy przełączam się na WIFI to na komputerze stacjonarnym i laptopie internet jest na jakieś 10 -20min, chociaż zasięg jest pełen. Pokazuje mi się taki żółty trójkącik z napisem ograniczone. Jest to bardzo denerwujące, szczególnie kiedy gram w NFS na multi, żeby mieć internet z powrotem to musze wyłączać od prądu router i włączać na nowo. Router to EDIMAX BR-6228nC. Bardzo proszę o pomoc, to bardzo ważne, już mam dosyć tego, mam nadzieję że mi tu ktoś pomoże :) Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam:)

Offline AnHELLuS

• Administrator
Odp: Internet ograniczony pomimo maksymalnego zasięgu
« Odpowiedź #1 dnia: 11.11.2013 22:43 »
Jeśli router jest od Maniera Service to skontaktuj się z Markiem, jeśli twój prywatny to spróbuj wgrać najnowszy firmware ze strony producenta.

Offline andrzejj

• Nowy Forumowicz
  • **
Odp: Internet ograniczony pomimo maksymalnego zasięgu
« Odpowiedź #2 dnia: 16.11.2013 11:22 »
W tym tygodniu też mam takie problemy, co chwila albo nie ma internetu, albo idzie tak, że lepiej wyłączyć komputer bo tracisz nerwy  :(