Autor Wątek: Wolna Ukraina!  (Przeczytany 6251 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Atreyu

• Maniak Forum
Wolna Ukraina!
« dnia: 30.11.2004 02:44 »
http://www.wolnaukraina.pl/index.php

zapraszam do dyskusji...
...

Offline ERA

• Nowy Forumowicz
  • **
    • http://www.erazmus.kom.pl
Wolna Ukraina!
« Odpowiedź #1 dnia: 06.12.2004 16:56 »
Wolna <hahaha>

Przejdą z papucia na lać tak jak Polska
Mój system przekonań jest raczej honorem osobistym. Nie dbam o to, co robią inni.
Chcę robić to, co uważam za słuszne. To też trochę jak poczucie więzi społecznej.
Jeśli nazwiesz to socjalizmem to chyba jestem socjalistą.
 Linus Torvalds

Offline Ner`zhul

• Pości z rana i wieczora
    • http://www.gwrota.com
Wolna Ukraina!
« Odpowiedź #2 dnia: 06.12.2004 19:45 »
Jakbym miał mówić szczerze to raczej sytuacja na Ukrainie mnie "wali" (czyt. mało obchodzi) Nie potrafię zrozumieć czemu wszyscy Polacy tak uważnie patrzą na każdy element i każdy szczegół tego co się tam dzieje, zamiast sprubować się wpatrzyć w ten syf co jest u nas....

Offline Pajonkhin

• Forumowicz Wieszowa NET
Wolna Ukraina!
« Odpowiedź #3 dnia: 06.12.2004 20:45 »
Sytłacja na Ukrainie jest dla Polaków i polskiej gospodarki dosyć ważna.  Ukraina to nasz sąsiad, razem uczestniczymy w misji w Iraku, mamy wspólną historie, rozbudowane kontakty gospodarcze. Jesli uda się nam Ukrainę wprowadzić do UE to znaczenie Polski w jej strukturach znacznie wzrośnie.

Syf jest u nas ale błędem było by skupiać się tylko na sprawach wewnętrznych. Trzeba myśleć perspektywicznie, bogatszy i stabilniejszy sąsiad to wyższy komfort życia w Polsce.

Offline Elmo

• Pości jak rok długi
Wolna Ukraina!
« Odpowiedź #4 dnia: 06.12.2004 22:28 »
Cytat: "Pajonkhin"
Trzeba myśleć perspektywicznie, bogatszy i stabilniejszy sąsiad to wyższy komfort życia w Polsce.

Masz rację gdzieś trzeba spiepszyć - ale na pewno nie w stronę wschodu [przynajmniej mnie tam nie sićgnie].
Gospodarka może i jest ważna ale po jakiego *** polska [tak z małej litery to pisze -plose mnie nie banować:)] tak sie wtrąca w ich zasr*** wybory? G**** im [w sumie nam] do tego kto nimi rządzi [no chyba że [znowu korupcja] mamy tam jakiegoś gościa który po wybraniu na prezydenta będzie lał dla "nas" kasą [w złotówkach]!!!.
Jestem Elmo a reszta niech będzie milczeniem......8)

Tu znajdziesz odpowiedź na wszystkie pytania.

Offline Bloody

• Global Moderator
Wolna Ukraina!
« Odpowiedź #5 dnia: 07.12.2004 02:20 »
Ponieważ Elmo wcześniej czy później na nas te wybory także się odbiją w jakis sposób, a to kogo będziemy popierać itp może nam dać ten lepszy "sposób". Zresztą najbardziej się to chyba odbije na ludziach mieszkających zaraz przy granicy w Ukrainą, a mowa tu przecież o polakach.

Cytuj (zaznaczone)
polska [tak z małej litery to pisze -plose mnie nie banować]

Za brak patriotyzmu i wiary w swój kraj bana się nie daje, więc bez obaw  :wink:
Ten nasz świat to istny narreturn ;)

Offline Radek

• Znajomy z Forum
Wolna Ukraina!
« Odpowiedź #6 dnia: 07.12.2004 18:19 »
Cytat: "Elmo"

G**** im [w sumie nam] do tego kto nimi rządzi [no chyba że [znowu korupcja] mamy tam jakiegoś gościa który po wybraniu na prezydenta będzie lał dla "nas" kasą [w złotówkach]!!!.

Biedny Elmo ty zwyczajnie jestes IGNORANTEM.
Podpis nieczytelny

Offline Elmo

• Pości jak rok długi
Wolna Ukraina!
« Odpowiedź #7 dnia: 07.12.2004 19:56 »
No jasne że jestem ignorantem.

Jeśli ty nie jesteś to zaproś jaką ukraińską rodzinę do Siebie, daj im prace, "wolność", żarcie, dach nad głową i ubranie - a nie pieprz głupot bez sensownych o pomocy jak nic nie robisz w tym kierunku!!!
Głupie pieprzenie!!!

Offline Pajonkhin

Wolna Ukraina!
« Odpowiedź #8 dnia: 07.12.2004 20:46 »
Elmo życzę Ci na święta zaproszenia od rodziny w Niemczech. Niech tam w tej krainie dobrobytu i uczciwości (której brak w Polsce i na Ukrainie) żyje Ci się dostatnio. Tam będziesz mieć prace, dom nad głową i co tam jeszcze sobie zamarzysz. Ja zostanę tutaj w tak znienawidzonym przez Ciebie kraju i będe kibicować oglądając TV Wolnej Ukrainie.

Offline Elmo

• Pości jak rok długi
Wolna Ukraina!
« Odpowiedź #9 dnia: 07.12.2004 21:27 »
Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia także życzę każdemu spełnienia swych [nawet najskrytszych] marzeń!!
Dzięki Pajonkhin - może się kiedyś uda  :oczko:

Offline Radek

• Znajomy z Forum
Wolna Ukraina!
« Odpowiedź #10 dnia: 09.12.2004 00:01 »

Jeśli ty nie jesteś to zaproś jaką ukraińską rodzinę do Siebie, daj im prace, "wolność", żarcie, dach nad głową i ubranie - Głupie pieprzenie!!!

Drogi ELMO
Tutaj nie chodzi o przyjmowanie kogoś na świeta do domu, ale o znajomośc przemian które dokonują się w twoim najbliższym otoczeniu.
Włąsnie 2 dni temu rozmawiałem z dwoma ukraińskimi studentami i dla nich jest to ogromnie wazne, e Polacy okazują zrozumienie i solidarnosc .
Jestem ciekawy co sądzisz o pomocy jaka została udzielona Polsce w latach 80 też bzdury?
Podpis nieczytelny

Offline Elmo

• Pości jak rok długi
Wolna Ukraina!
« Odpowiedź #11 dnia: 09.12.2004 20:26 »
Cytat: "Radek"
Drogi ELMO
Tutaj nie chodzi o przyjmowanie kogoś na świeta do domu, ale o znajomośc przemian które dokonują się w twoim najbliższym otoczeniu.

No nie no masz racje niesamowicie bliskie otoczenie, dosłownie tak jak podwórko koło mojego domu :D
Co do lat 80 i tak nam to nie pomogło pewnie 79% poszło do czyjeś kieszeni. Lepiej na pewno nie jest.

Offline Radek

• Znajomy z Forum
Wolna Ukraina!
« Odpowiedź #12 dnia: 09.12.2004 21:18 »

No nie no masz racje niesamowicie bliskie otoczenie, dosłownie tak jak podwórko koło mojego domu :D

Teraz juz wiem ze nie jestes w stanie patrzec dalej niż walhof z jednej strony i Konary z drugiej, gratuluje postawy!!!

Co do lat 80 i tak nam to nie pomogło pewnie 79% poszło do czyjeś kieszeni. Lepiej na pewno nie jest.

Jasne wszytsko ukradli, zabrali, bylo lepiej, kazdy mial prace, teraz "wszyscy to k...y i zlodzieje". Weź ty otworz jakis podrecznik do historii, moze jakis film zobacz.
Podpis nieczytelny

Offline Bloody

• Global Moderator
Wolna Ukraina!
« Odpowiedź #13 dnia: 09.12.2004 21:43 »

Elmo bo nie pamiętasz tamtych czasów, bo byłeś na to za mały. W tamtych czasach na piwo do knajpy to sie z "krauzą" bo nawet kufli nie było.
Najlepiej sie zobacz film np. "Miś" albo "Alternatywy 4" ten komputer na którym klikasz pewnie byś musial kupić w Pewex'ie   :D . Fakt że wszyscy mieli pracę i pieniądze, ale nic za nie nie szło kupić, bo sklepy były puste  :evil:
Ten nasz świat to istny narreturn ;)

Offline Pajonkhin

Wolna Ukraina!
« Odpowiedź #14 dnia: 09.12.2004 22:13 »
A ja w tamtych czasach patrzyłem w okno i czekałem kiedy pod mięsny zajedzie zielony robór. Wtedy krzyczałem: "Mama! Mama!" i w domu było wtedy święto :lol2:

Naprawde to były czasy nie ma co :twisted: