Autor Wątek: Wybory Samorządowe 2014  (Przeczytany 86236 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline król

• Znajomy z Forum
Odp: Wybory Samorządowe 2014
« Odpowiedź #30 dnia: 02.11.2014 21:13 »
O jakich dużych inwestycjach myślisz i że na gębę a gdzie był Olszewski na urlopie w owym czasie czy na nartach wodnych czy protestował czy krzyczał ??? nie brał kasę co miesiąc i miał to wszystko w .......
  Nie robił nic. Odpowiadał za szkoły, przedszkola , sport, kulturę ale czy zrobił jakąkolwiek inwestycje ?  nie bo to co robi w tamtym czasie i obecnie to tylko gada i gada i to najczęściej do pań. co do festynu to rozmawiałem z ludźmi z komitetu organizacyjnego to przekazali że z jego strony nie usłyszeli żadnej propozycji pomocy.
Dlatego "ekipa Olszewskiego" zorganizowała sobie fest "Jajatalia" za 120 000 złotych z czego na festynie było około 100 gości i 50 mieszkańców z terenu Gminy w niedzielne popołudnie ( najczęściej rodziny radnych Wójta)  to za tę kasę mógł ich zaprosić do Hotelu w Ustroniu.
A jeśli jesteś ze Świętoszowic to powinieneś przemyśleć sprawę terenów przemysłowych w sołectwie i to że nie słucha mieszkańców a jednego biznesmena.
Moim zdaniem jak i wielu to jest to najgorszy Wójt jakiego dotąd Gmina Zbrosławice miała - świadczy o tym referendum!!!!!!!

Offline Olivia

• Prawdziwa "Gaduła"
« Odpowiedź #31 dnia: 02.11.2014 21:33 »
Twoje wypowiedzi i intencje są ukierunkowane w stronę wyborów i nagonki jaką tworzysz. W wątku o cenie wody wypisałam ci inwestycje o których słyszałam bądź przeczytałam http://forum.wieszowa.pl/index.php/topic,2402.0.html
Wszystko jest umieszczone na Bipie bądź stronce gminy. Jasno i klarownie.

Rozumie, że ukazywanie obecnej władzy jako tej która faktycznie inwestuje i buduje jest tobie nie na ręka i będziesz za wszelką cenę starał się ją zdyskredytować.  Inne inwestycje które np. widzę to termomodernizacja szkól i przedszkoli, odbudowa mostów w Zbrosławicach. To są rzeczy o których można przeczytać i zobaczyć.

Każdy kto był w kościele w Ziemięcicach miał okazję usłyszeć że potrzeba chętnych do organizacji festynu i jeśli się nie zgłoszą to festynu nie będzie. Podejrzewam, że jeśli gmina wyasygnowałaby jakąś konkretną kwotę i festyn by się jakimś cudem odbył to dzisiaj pisałbyś jak to gmina z publicznych pieniędzy finansuje kościół tak więc naprawdę daj sobie spokój z tym festynem i głupimi oskarżeniami.

Uwierz mi, że tematem terenów inwestycyjnych jestem żywo zainteresowana  :)

Tak masz rację jest to najgorszy wójt dlatego nie odwołano go w referendum  :P ???
A...sory, zapomniałam to był spisek. Tak wiem widziałeś szpiega z krainy deszczowców który odganiał wyborców mających głosować za odwołaniem wójta.  Rozbawiłeś mnie. Dzięki. Buziaczek  :-*
( I nikt nam nie powie że czarne jest czarne, a białe jest białe)
« Ostatnia zmiana: 02.11.2014 21:39 wysłana przez Olivia »

Offline król

• Znajomy z Forum
« Odpowiedź #32 dnia: 02.11.2014 22:46 »
Opowiadania że ta nowa ekipa Olszewskiego buduje i inwestuje to...  ona tylko kończy cudze, ale nie ma w projekcie żadnej i to żadnej inwestycji nowej na przyszłe lata nie opracowano kierunków rozwoju no chyba tylko w kierunku wiatraków i terenów 1 inwestora , a sorry jednemu już przekształca 40 ha.
Nie gadaj Oliwio  że ma jakikolwiek pomysł na nowe inwestycje ( bo szkoły i mosty) były przygotowane w wcześniejszej kadencji.
Co do referendum to powiem jedno potrafił  zastraszyć wszystkich w szkołach, przedszkolach, bibliotekach i ZGKiM, wiem mam wielu znajomych z tych instytucji i mówili jedno "jak się nie uda to on sprawdzi listy uczestnictwa w referendum a mstliwy jest"  szpieg z krainy deszczowców o tym wie.
A tak na koniec powiem jedno Oliwia ty jesteś tylko albo tylko Panem Wiesławem O pod pseudonimem Oliwi, Ta nowomowa _i nikt nam nie powie....
Każdy i to każdy z kandydatów będzie lepszy od Obecnego na 100%
Pozdrowienia do jutra w urzędzie

Offline Olivia

• Prawdziwa "Gaduła"
« Odpowiedź #33 dnia: 02.11.2014 23:13 »
Masz wyobraźnie. Człowiek udowadnia ci , że mijasz się z prawdą to znowu jakąś nową teorie dorabiasz. Ta referendum było jak wybory w Donbasie - napisz jeszcze że ludzie wójta z karabinami stali pod komisjami.Naprawdę rozbawiasz mnie do łez z tymi twoimi teoriami spiskowymi.
 Tak i obecna władza kończy to co chciałeś zacząć ale nie wyszło. "Jeszcze jedna kadencja i ide na emeryture ;D" To idź już na nią z całym szacunkiem.
Faktem są sukcesem zakończone inwestycje i nowe rozpoczęte przez obecną władzę.
Obojętnie kto wygra te wybory życzę mu jako mieszkanka tej gminy trafnych decyzji i dużo cierpliwości, dla dobra gminy i jej mieszkańców.
Dobranoc

Offline Leoni

• Znajomy z Forum
« Odpowiedź #34 dnia: 02.11.2014 23:58 »
Oliwio, podziwiam Cię, że masz cierpliwość dyskutować z Królem. On ma swoje teorie, jest zacietrzewiony w niechęci do obecnego wójta i chciałby aby inni myśleli tak jak on i wszyscy głosowali tak jak on chce. Niestety, to nie komuna, mamy demokrację i wolność wyboru.
Uprawianie propagandy dziś nie robi na ludziach wrażenia, bo każdy ma swój rozum.

Offline Olivia

• Prawdziwa "Gaduła"
« Odpowiedź #35 dnia: 03.11.2014 08:25 »
Tylko prawda się obroni.

Pojawiły się plakaty kolejnego komitetu wyborczego -KWW Dalej Do Przodu-
http://dalejdoprzodu2014.pl

Offline dramatal

• Rozpisany Forumowicz
« Odpowiedź #36 dnia: 03.11.2014 13:21 »
Szanowna Pani Wicewójt (zwana dla niepoznaki Olivią), serdecznie dziękujemy za reklamę ludzi aktualnie administrujących (bo przecież nie zarządzających) naszą Gminą. Należy uczciwie przyznać iż posiadacie w swoich szeregach jedną naprawdę wartościową osobę - Karinę Respondek, która jest prawdziwą działaczką społeczną i aż dziw bierze że firmuje swoim szacownym nazwiskiem takich NIEUDACZNIKÓW. Wszystkich innych kulturalnie okryję całunem milczenia gdyż nie warto tracić na nich cennego czasu. Dodając do tematu NIEUDACZNIKÓW startujących z byłym Wójtem(również jedynie administratorem) Panem Kowolikiem oraz kosmitów na czele z byznesmenem i kandydatem w równoległej nadprzestrzeni do Rady Powiatu Panem Grabowym (zrzuconych nam łaskawie jako ochłap z powiatu), okazuje się że nie ma na kogo zagłosować. Takich niezdecydowanych jak ja jest większość pośród mieszkańców Gminy. Jesteśmy szarą masą, która póki co przygląda się Waszej wspólnej bezczelności, brakowi samokrytycyzmu i samozadowoleniu z własnej nieudolności. Jeśli okaże się że jest jakaś czwarta lub piąta droga wyboru to bez wahania "zbierzemy tyłki w troki" i pofatygujemy się żeby przy urnach wyborczych odsunąć Was wszystkich od koryta które łapczywie eksplorujecie naszym kosztem. Dlatego bójcie się. To nie straszenie - TO OBIETNICA.
Wszystko się zmieni gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy wku..ieni

Offline Gabrielle

• Forumowicz Wieszowa NET
« Odpowiedź #37 dnia: 03.11.2014 16:08 »
Ojej,co się tutaj dzieje,ktoś płaci Wam za to? Żartowałam oczywiście :D A tak całkiem serio to z tym Panem Olszewskim mam jak z hamburgerem z McDonald s. Niby wiem co w nich siedzi, ale dalej je wcinam. Proponuję głosować na niego-nie dlatego że, jest najlepszy ,ma dobry program czy mądrych ludzi wokół siebie....ale dlatego ,że inni go też nie mają! Jasne ,są jakieś programy i cele,niestety wszystko to fruwa w ciemnościach,nikt nie konkretyzuje skąd na to wszystko kasa się znajdzie.Nie konkretyzują bo nie wiedzą. Hasło "środki zewnętrzne" nie przekonuje mnie już-zresztą coraz trudniej o nie przecież jest. Ci "inni" jak wrócą bądź przyjdą będą zajmować się głównie sobą jak myślę,zrzucaniem ze stołków poprzedników i sprzątaniem po nich. Zakładam ,że obecny Wójt wszystko to już poukładał i jeśli wygra to czas już tylko "do roboty" zostanie. Tak wiem to mało,aby znowu tego hamburgera zjeść,niczego więcej jednak nie dostrzegam,u pozostałych kandydatów również.Słusznie ktoś zauważył,nie wyłonił się nikt wyraźny ,a powrotu do przeszłości to chyba nie chcemy-myślę.

Offline król

• Znajomy z Forum
« Odpowiedź #38 dnia: 03.11.2014 17:10 »
A Pani Gabriele to ( dla niepoznaki pani Zyga -sekretarz???? )  straż przyboczna czy co???

Offline Leoni

• Znajomy z Forum
« Odpowiedź #39 dnia: 03.11.2014 17:45 »
No właśnie, jak ktoś napisze coś rozsądnie to Król (który uważa, że ma monopol na rację) zaraz daje kopniaka. Gabrielo, dużo ludzi będzie głosować na Olszewskiego, bo on po prostu robi to, co do niego należy. A co zrobił, jest pokazane w jego  www.dalejdoprzodu.pl  i to można sprawdzić w terenie,

Offline pikkumyy

• Kandydat na Forumowicza
  • *
« Odpowiedź #40 dnia: 03.11.2014 19:04 »
No, właśnie widać ile zrobił: http://oi57.tinypic.com/vqlie1.jpg  :angel: 
Internet prawdę Ci powie :P

Offline dramatal

• Rozpisany Forumowicz
« Odpowiedź #41 dnia: 03.11.2014 19:14 »
Pani Gabrielle najlepiej zlikwidować wybory i mianować kogoś dożywotnio bo każda zmiana spowoduje zwolnienia, czystki i wydatki. Niech sobie jeden rządzi bez kontroli i bez świadomości rozliczenia jego miernej kadencji. Niech nepotycznie pozatrudnia swoją rodzinę i znajomych oraz utworzy kolejne niepotrzebne stanowiska. Na obecnego Wójta będzie głosować wiele ludzi czyli rodzina, znajomi i kandydaci na radnych z jego Komitetu Wyborczego. Trzeba wreszcie nieodwołalnie zamknąć ponury i destrukcyjny dla Gminy rozdział pt.: Rządy obecnego i poprzedniego - miernych Wójtów. Szanowny Panie królu albo lepiej Panie Danielu Kruszona z tego co mi wiadomo Pani Zyga daje drapaka do powiatu gdyż boi się rozliczenia.

Offline pikkumyy

• Kandydat na Forumowicza
  • *
« Odpowiedź #42 dnia: 03.11.2014 19:17 »
A taka mała dygresja: jak patrzę na plakaty wyborcze niektórych kandydatów to się zastanawiam, czy to są wybory samorządowe, czy plebiscyt na najbardziej buracką twarz. Olszewski i Szaszkowski jeszcze trzymają poziom, ale ten pierwszy mógłby sobie darować to farbowanie włosów czy tam promowanie się na zdjęca z młodości, bo pierwszy siwy włos to ma już dawno za sobą, i dziesiąty nawet, i milionowy chyba też :D

Wiem, wiem, wygląd nie ma znaczenia, ale panowie - trzeba prezentować się godnie, a nie jak Jabba The Hutt.

Offline dramatal

• Rozpisany Forumowicz
« Odpowiedź #43 dnia: 03.11.2014 20:05 »
Nie wiem jeszcze kto to jest ten Pan Szaszkowski ale twarz ma normalną w odróżnieniu od botoxo-solarnej i kruczowłosej twarzy Pana Olszewskiego, nieskalanej jakąkolwiek myślą twarzy Pana Kowolika i przaśno-buraczanej niepełnej dentystycznie twarzy Pana Grabowego. Naprawdę nie chciałbym żeby moja Gmina z którą się silnie utożsamiam miała twarz Pana Grabowego, nie wspominając o jego milicyjnych ludziach...

Offline król

• Znajomy z Forum
« Odpowiedź #44 dnia: 03.11.2014 21:10 »
Oj Dramatal czy ty czasem 12 lat temu nie startowałeś na wójta - jakoś twoje nazwisko zapomniałem ale masz racje zdjęcia Olszewskiego to jak by miał twarz Leppera z przed 10 lat, jak był u władzy, opalony , piękny , ten kruczoczarny włos, taki aj aj , prawdziwy "bawidamek" - wszystkie i wszyscy  się zakochali w naszym Wójcie prawdopodobnie najlepszy wójt na świecie, jak w reklamie Calsberga. Tylko czemu on nie patrzy ludziom w oczy????
 A tak na poważnie na jego stronie to pisze same wielkie wyczyny naprawa drogi " hahahah " zasypanie dziur w drodze szutrowej hahaha to są jego inwestycje 10 dziur =10000,-złotych super , a inwestycje w kanalizacje - niech napisze ile budynków się podłączyło do tej kanalizacji- ile ???? , ale bez budynków z Czekanowa bo to nie jego inwestycja.
 Nie rozumiem takiego Leoni - kto to jest? kolejna osoba z urzędu ??? czyżby Pan od Promocji ???