Autor Wątek: Wybory Samorządowe 2014  (Przeczytany 101423 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline OPTYMISTA

• Rozgadany Forumowicz
Odp: Wybory Samorządowe 2014
« Odpowiedź #495 dnia: 24.11.2014 00:00 »
ObywatelK zadzwoń jutro do Gminy i spytaj się Pani W-ce Wójt o jej wykształcenie. I potem podaj to jutro na forum ;)

Offline OPTYMISTA

• Rozgadany Forumowicz
« Odpowiedź #496 dnia: 24.11.2014 00:03 »
Acha tylko nie zapomnij przygotować sobie kartki i czegoś do pisania, żebyś o niczym nie zapomniał ;)

Offline obywatelK

• Znajomy z Forum
« Odpowiedź #497 dnia: 24.11.2014 00:06 »
Po co Optymisto? Moje pytanie to pytanie retoryczne. Chyba, ze nie łapiesz niuansu?  ???
Skoro zachwycasz się wyimaginowaną inteligencją pani Kasi, zaczepka w postaci pytania o konkrety nie powinna zadziwić. :laugh:

Offline Kris

• Znajomy z Forum
« Odpowiedź #498 dnia: 24.11.2014 00:08 »
Rzeczywiście Panu Wójtowi nerwy puszczają, że spać nie może  :D

Offline OPTYMISTA

• Rozgadany Forumowicz
« Odpowiedź #499 dnia: 24.11.2014 00:14 »
Obywatelu , no właśnie nie masz pojęcia o niczym, wszystko co jest w twojej głowie jest wyimaginowane. Bo wykształcenie Pani Kasi jest prawdziwe, oczywiście przypuszczam, że dla Ciebie bardzo niewygodne, no bo po pierwsze kobieta po drugie wykształcona i to jeszcze w danym kierunku potrzebnym do pracy w samorządzie :D :D

Offline napływowy

• Rozgadany Forumowicz
« Odpowiedź #500 dnia: 24.11.2014 00:15 »
@ObywatelK, może nie dopisałem - ci eksperci to praca czysto społeczna.

Miałem nadzieję, że była radna Łosicka coś wniesie w temacie rozwoju działu uzyskiwania dotacji UE, unowocześnienia i uporządkowania struktury Gminy skoro pracuje w UM Gliwice. Ale niestety nie doczekałem się.

Myślę, że w otoczeniu Kowolika nie będzie tylu ekspertów co w otoczeniu Szaszkowskiego i Grabowego. Na razie przy kampanii doradzali mu społecznie. Co będzie dalej, zobaczymy.

Offline Wiesia

• Nowy Forumowicz
  • **
« Odpowiedź #501 dnia: 24.11.2014 09:30 »
Chyba się tu komuś coś pomyliło, że Kris to p.Kowolik. I już wszyscy zapomnieli o Dniu Życzliwości, bo chyba gorąco zaczęło się w pupcię robić...Jednak miłego dnia wszystkim ;)

Offline Leoni

• Znajomy z Forum
« Odpowiedź #502 dnia: 24.11.2014 09:36 »
W czysto społeczną pracę "ekspertów" nie wierzę, bo za darmo dzisiaj nikt nie chce pracować - takie czasy. A co z odpowiedzialnością ? Poza tym pretendenci do wójtowego stołka powinni sami mieć odpowiednią wiedzę, żeby później nie było "to nie był mój pomysł, to eksperci". Uważam, że gminę nie stać na opłacanie ekspertów.

Offline Sołtys

• Znajomy z Forum
« Odpowiedź #503 dnia: 24.11.2014 18:01 »
Witam wszystkich!

Jestem tu nowy na forum, choć śledzę je już od jakiegoś czasu. Jako mieszkaniec Czekanowa, wstydzę się, że obecny wójt jest z naszej „wioski” (przepraszam był). Niestety nic dla Czekanowa nie zrobił i nic nie ma w planach przyszłościowych zrobić, oprócz oczywiście przekształcenia terenów , jak on to uważa dla naszego dobra i dobra gminy. Patrząc z boku na poczynania rodziny D. i firmy tdj oraz układów jakie łączą te osoby z naszym wójtem, mogę powiedzieć tylko jedno, że wg mnie tym powinno się zając cba i prokurator. Pan wójt chce za pieniądze gminy tzn. nasze pieniądze uzbroić tereny pod przemysł (i na pewno to szybko zrobi, bo … układy z panem D.) a nie potrafi ludziom pomóc w zapewnieniu podstawowych mediów /wody/ do nowo powstałych budynków mieszkalnych – bo gmina nie ma kasy…?Choć ma obowiązek wynikający z zapisów o przekształcaniu terenów. Niestety nie jest zainteresowany rozbudową Czekanowa i zwiększeniem jej liczby mieszkańców, a co za tym idzie zwiększeniem mieszkańców gminy i wpływów do kasy. Ważniejsze są własne interesy. Jest jeszcze nadzieja ze grunty pana D. przepadną na rzecz Skarbu Państwa i wtedy rozwój tych terenów jako przemysłowych szybko umrze śmiercią naturalną (brak zysku dla naszego „przywódcy”). 
To na razie tyle mojego wstępu.

Moim zdaniem pan Kowolik nie jest wymarzonym wójtem ale w koalicji z p.Szaszkowskim są w stanie stworzyć fajny duet (patrząc sobie wzajemnie na ręce) i co najważniejsze odsunąć od władzy człowieka, który na dzień dzisiejszy po swoich poczynaniach i układach nie nadaje się do pełnienia stanowiska wójta Naszej gminy. Trzeba powiedzieć szczerze, że to są zmarnowane 4 lata! I szkoda następnych.

Niestety my mieszkańcy Czekanowa, jako że na Nas spadnie cały ten niechlubny plan wójta, jesteśmy w mniejszości, dlatego musimy prosić innych mieszkańców Naszej gminy o zrozumienie naszej sytuacji i postawienie się na naszym miejscu - bo Wy jesteście bezpieczni.  Tylko jako wspólnota i jedność damy radę powstrzymać plan „zagłady” Czekanowa. Pamiętajmy, że w jedności gminy jest siła! Wierzę w Was!

A tak na marginesie to pan wójt chyba ukrywa się tu pod kilkoma osobami albo dobrze im płaci… e prostuję to są kolejne układy jakie wójt lubi…
"...Ab alio exspectes, alteri quod feceris..."

Offline Aragorn

• Nowy Forumowicz
  • **
« Odpowiedź #504 dnia: 24.11.2014 18:35 »
Panie Sołtysie
Popieram Pana i mieszkańców Czekanowa. Mój wybór jest oczywisty.

Offline Sołtys

• Znajomy z Forum
« Odpowiedź #505 dnia: 24.11.2014 19:00 »
Wielkie dzięki Panie Aragorn. Jeden głos to już coś ;)
Wkurzające jest niestety to, że samych mieszkańców Czekanowa jakoś trudno jest wyciągnąć z domów, by oddali głos dla przyszłości swojego miejsca zamieszkania, a za chwilę na zmiany może już być za późno... dlatego, po tak długim czasie dopiero się tutaj zarejestrowałem aby choć wśród Was szukać zrozumienia, bo jest  tu kilka osób, które chcą zmian i widza problem, którego nasz szanowny przywódca i jego dzielni rycerze nie dostrzegają.

Offline Aragorn

• Nowy Forumowicz
  • **
« Odpowiedź #506 dnia: 24.11.2014 19:17 »
Zapraszam na facebooka: https://www.facebook.com/gmina.dla.rodzin
gdzie znalazłem informacje odnośnie tworzącej się koalicji

Offline dramatal

• Rozpisany Forumowicz
« Odpowiedź #507 dnia: 24.11.2014 19:31 »
Nie mam pojęcia jak skomentować ten komunikat...
Wszystko się zmieni gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy wku..ieni

Offline Drama

• Rozgadany Forumowicz
« Odpowiedź #508 dnia: 24.11.2014 19:44 »
dramatal niech Twoim komentarzem będzie oddanie WAŻNEGO głosu w niedzielę.... :-) pozdrawiam

Offline Sołtys

• Znajomy z Forum
« Odpowiedź #509 dnia: 24.11.2014 19:46 »
Nie mam pojęcia jak skomentować ten komunikat...
...jest nadzieja na zmiany...