Autor Wątek: Do sprzedania nieruchomość w Czekanowie z przeznaczeniem na działalność gosp.  (Przeczytany 2152 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline czekanow-ogloszenie

  • Kandydat na Forumowicza
  • *
  • Wiadomości: 1
W Czekanowie jest do sprzedaży pawilon usługowy, parterowy, o powierzchni 260 m2 położony na działce o powierzchni 1000 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w otoczeniu budynków mieszkalnych i to decyduje o sposobie jego wykorzystania.
Pawilon nadaje się doskonale do prowadzenia nieuciążliwej działalności, np. sale ćwiczeń i odnowy biologicznej, aerobic, gabinety, usługi, mały oddział banku itp.
Ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo budynków mieszkalnych nie jest możliwe prowadzenie działalności wymagającej dojazdu dużych samochodów ciężarowych, głośnej produkcji, zanieczyszczania powietrza itp.
Na terenie nieruchomości można zorganizować parking dla samochodów osobowych klientów. Całość jest ogrodzona, dostęp poprzez furtkę lub bramę wjazdową.
W budynku uruchomione są wszystkie potrzebne media: prąd elektryczny, woda, kanalizacja, CO z piecem gazowym, dobry zasięg internetu. Budynek aktualnie ma wydzieloną część socjalną oraz 5 pomieszczeń do pracy biurowej, dwie hale, z czego do jednej jest dostęp z wewnątrz lub poprzez zewnętrzne wejście. Wnętrze można w dużej mierze dostosować do własnych potrzeb za pomocą ew. ścianek działowych.
Zainteresowanych zapraszam do kontaktu: tel. 667947402