Autor Wątek: Wybory i wybór kandydatów  (Przeczytany 11795 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tbore

• Znajomy z Forum
Odp: Wybory i wybór kandydatów
« Odpowiedź #30 dnia: 22.11.2014 22:57 »
Witam,
cisza na forum. Forumowicze się pochowali. Moja ulubienica Olivia schowała się w gabinecie wójta Olszewskiego, a wójt wszedł w skórę Olivii.
No, zobaczymy co będzie dalej?
Pozdrawiam
Tadeusz

Offline obywatelK

• Znajomy z Forum
« Odpowiedź #31 dnia: 22.11.2014 23:27 »
Też mam kilka pytań, na które mógłby mi pan wójt Olszewski odpowiedzieć
Na przykład nurtuje mnie takie -  Kto prawdziwie  pozyskał środki unijne w wysokości 500 tys. zł na wybudowanie CUP?
Tylko czy przejdzie mu przez gardło (czytaj klawiaturę) właściwa i zgodna z prawdą odpowiedź?

Offline bobek123

• Nowy Forumowicz
  • **
« Odpowiedź #32 dnia: 22.11.2014 23:28 »
Panie Tadeuszu, zadał Pan za ciężkie pytania skierowane do Wójta, obawiam się, że sam zatracił się w definiowaniu swojej osobowości. Moim zdaniem na stanowisku Wójta powinna być osoba o nieposzlakowanej opinii, dająca przykład swoim życiem zarówno zawodowym jak i tym prywatnym. Widocznie nasz Wójt nie ma się czym chwalić, co jest przykre...

Offline tbore

• Znajomy z Forum
« Odpowiedź #33 dnia: 23.11.2014 14:00 »
Szanowna Pani Olivio,
rozumiem, że bycie obecnie v-ce wójtem jest trudnym wezwaniem. Musi być pani lojalna wobec swojego pryncypała, i chwała. Jeszcze raz wracam do wartości. Zdałem panu Olszewskiemu proste pytanie i odpowiedzi są również proste, ale pod warunkiem, że nie żyje się w moralnym matrixsie. Zawsze uważam, jakim się jest w życiu prywatnym, takim samym jest się w życiu zawodowym. Ukuto w Europie taka maksymę, wara od mojego życia prywatnego, i dobrze, ale pod warunkiem, że nie będziesz pełnij funkcji społecznych. Chcesz się zajmować polityką, pełnić funkcje społeczne, reprezentować społeczność, to nie tylko musisz być kompetentnym ,ale musisz  wzorem dla innych. Nie możesz kłamać, oszukiwać nie dotrzymywać słowa, jeśli nie dotrzymujesz ich wobec własnej rodziny, krzywdzisz ją, to również będziesz tak samo postępował wobec swoich wyborców, współpracowników, podwładnych, przełożonych. Chcesz być na świeczniku, to musisz być zarzutu. Tylko ludzie o silnych osobowościach i o zdrowym morale nie są podatni na szantaż, manipulację, korupcję. Tylko taki człowiek jest w stanie nie tylko zrealizować cele dla dobra społeczności którą reprezentuje, ale również jeśli zajdzie konieczność poświęcić swoje życie, co historia pokazuje. Potrzebni są nam przywódcy.
Ten temat można rozwinąć i myślę, że przyjdzie na to czas.
Szkoda tylko ,że tak wielu forumowiczów ukrywa swoją tożsamość po nickami. Czyżby wstydzili się swoich podglądów?
Pozdrawiam
Tadeusz

Offline tbore

• Znajomy z Forum
« Odpowiedź #34 dnia: 24.11.2014 21:18 »
Witam,
jakiś facio ukrywający się pod nickiem Sołtys( piszący na innym wątku) zapomniał dodać ,że w edukowaniu wyborców czynny udział mają media mainstremowe TVN, Polsat, TVP i inne periodyki. Również faciowi Sołtysowi przypomnę lemingowo -mainstremowych dziennikar(ek)-rzy Kublik, Olejnik, Lisów, Kuźniarów, Żakowskich, Durczoków, itp. którzy całą dobę całą nihilistyczną i relatywistyczną prawdę wciskają narodowi przy aplauzie miłościwie nam panującej Partii Obywatelskiej z jej ferajną i Ojcem Chrzestnym- królem Europy( jak wyraziła się córeczka króla) Donaldem Tuskiem.
Nie ma się co dziwić, że naród nie głosuje ze zrozumieniem jeśli mózg jest papką lemnigozową zawalony.
Pozdrawiam
Tadeusz

Offline Sołtys

• Znajomy z Forum
« Odpowiedź #35 dnia: 24.11.2014 21:55 »
Witam
Zgodzę się z Panem Tadeuszem, że obecny stan osób chodzących głosować ma związek z tym co przez ostatnie lata dzieje się w kraju... rozumiem, że można bojkotować wybory do parlamentu europejskiego, bo sie go nie lubi, bądź niektórzy nie czują, że mieszkają już w Europie a nie na wschodzie. Można nie lubić polskich "osłów" z wiejskiej, ale jak już się nie ogarnia własnego podwórka to ...kupkę może na nim zrobić każdy i zewsząd...
i tak jest u nas, w końcu pan D. zawładnął wójtem, a niedługo całą gminą.
Niestety ten "facio" o którym Pan pisze nie obraża współforumowiczów. To niestety nie ja wymyśliłem wojnę polsko-polską, to nie ja dzielę na lepszych i gorszych. Jeżeli na Pana mają taki wpływ media, to może warto oddać potrzebującym telewizor, radio, kompa... ktoś może potrzebuje! Niestety to ludzie mitu smoleńskiego i wyznawcy ojca dyrektora zrobili z Polski kraj nienawiści do bliźniego - i Wy się nazywacie katolikami...gdzie miłość do bliźniego...gdzie przebaczanie...
Proszę więc spojrzeć do środka tych głów, które widzą wszędzie teorie spiskowe, które chcą kaczoautorytarnej władzy, bo tam nie papka jest, tam już jest szmabo...
Pozdrawiam
"...Ab alio exspectes, alteri quod feceris..."

Offline tbore

• Znajomy z Forum
« Odpowiedź #36 dnia: 24.11.2014 22:38 »
Witam,
i jeszcze dla Optymisty piszącego w wątku Wybory Samorządowe.
Jestem mieszkańcem tej gminy od 7 lat. Zarówno za kadencji pana Kowolika ,którą pełnił wspólnie z panem Olszewskim, jak i obecnej kadencji pod kierownictwem pana Olszewskiego nie zauważyłem rzeczy najważniejszej, to działań zmierzających do integracji mieszkańców gminy. Żaden z tych Panów nie potrafił skorzystać z kapitału jaki stanowią mieszkańcy. Brak jakichkolwiek konsultacji społecznych i wdrażanie swoich pomysłów na przekór pragnień mieszkańców zaowocowało buntem społecznym. Do tego dochodzi manipulowanie ludźmi i rozsiewanie plotek, wykorzystywanie stanowiska dla załatwiania partykularnych interesów swoich lub grupy osób. Zrozumienie problemów i potrzeb  mieszkańców w poszczególnych sołectwach jest kluczem do rozwiazywania problemów i określania celów. Do tego potrzebny jest dialog, a nie jak to ma miejsce w poprzedniej jak i tej kadencji wiara o nieomylność swojej osoby. Olszewski ma problem, którego się nie spodziewał, to druga tura wyborów. Zbudował za swojej kadencji zaplecze zwolenników i sponsorów z którymi ma wspólne interesy. Czy zbieżne są z interesami mieszkańców? To pokazało studium zagospodarowania przestrzennego. Sami możecie Państwo ocenić. Olszewski nie wykazał się polotem intelektualnym   zarządzaniu gminą, ale przebiegłością, ta przebiegłość ma cechy budowanie sojuszy z tymi którzy mogą mu przysporzyć korzyść, ale nie za darmo. Korzyść to stanowisko wójta . Pytanie za jaka cenę? Na ile można zmanipulować wyborców, aby osiągnąć sukces? Cdn.
Pozdrawiam
Tadeusz

Offline tbore

• Znajomy z Forum
« Odpowiedź #37 dnia: 25.11.2014 21:26 »
Witam,
Kilka słów do facia, który podpisuje się nickiem Sołtys.
"Panie Sołtys tych kilka zdań które poniżej wkleiłem charakteryzuje umysł zatruty lemingozą. Założyciel partii pod nazwą Rój Much Janusz Palikot wyznawca waginy, penisa i świńskiego ryja nawet lepiej tego by nie ujął.

"Niestety to ludzie mitu smoleńskiego i wyznawcy ojca dyrektora zrobili z Polski kraj nienawiści do bliźniego - i Wy się nazywacie katolikami...gdzie miłość do bliźniego...gdzie przebaczanie...
Proszę więc spojrzeć do środka tych głów, które widzą wszędzie teorie spiskowe, które chcą kaczoautorytarnej władzy, bo tam nie papka jest, tam już jest szmabo..."

Panie Sołtys jestem katolikiem, tak jak moi krewni, sąsiedzi, znajomi. Jak  rozumiałem Pana, wszystkiemu złu na świecie winni są katolicy i arcykapłan nienawiści Jarosław Kaczyński wraz z Ojcem Rydzykiem zarządzającym największym na świecie firmą medialną. I niech tak w Pana głowie zostanie, byle nie do śmierci.
Czego życzę,
Tadeusz

Offline tbore

• Znajomy z Forum
« Odpowiedź #38 dnia: 25.11.2014 21:40 »
Panie Arturze J, to ja zablokowałem pańskie IP i tak jak i sobie, oraz kilkunastu innym użytkownikom sieci, a pan czepia się Szaszkowskiego.
Przyczyna była prozaiczna, po stronie administratora sieci  wystąpił błąd w związku ze zmianą serwera.
Wystarczyło napisać maila do administratora i powiadomić o braku możliwości połączenia z domeną.
I tylko tyle..... proste!
Pozdrawiam
Tadeusz

Offline Sołtys

• Znajomy z Forum
« Odpowiedź #39 dnia: 25.11.2014 22:47 »
Witam Pana Tadeusza
Ja niestety będę nadal szanował innych forumowiczów i do nikogo "facio" nie będę się zwracał. Jeżeli Pana autorytetem do cytowania słów jest Pan Palikot to gratuluję( to już nie jest nawet lemingoza jak Pan to nazywa), to poprostu jest...szkoda pisać, bo nie o obrażanie chodzi tutaj kogokolwiek. Niestety brak szacunku dla wszystkich co nie są z "wami" to domena tylko jednej grupy naszego społeczeństwa.
wszystkiemu złu na świecie winni są katolicy
Ja tych słów nie użyłem i nawet tak nie myśle, ale to też Wasza domena, że Wy wiecie lepiej co oni myślą. Wszystkie moje słowa są skierowane do mafi Kaczorowo-Rydzykowej i pseudo-katolików którzy tylko głośno krzyczą , a kto głośno krzyczy to wiadomo...Niestety prawdziwych katolików jest coraz mniej, a za niedługo zostaną tylko nieliczni,a reszta drogi Panie Tadeuszu na plan pierwszy i piedestał wystawi swoich bożków i wyznawców teorii spiskowych... Od dziś w końcu macie już nowy cel ogłoszony w waszych szanownych mediach "o sfałszowanych wyborach"...Porażek też nie potraficie przyjąć.Więc proszę mi tu nie wciskać ciemnoty o wielkich katolikach, bo ich też już nie tolerujecie (zmiana na miejscy Boga), gdyż nie są z Wami w tym chorym Waszym świecie...Ta cała nienawiść, która przez Pana przemawia, tutaj na forum, jest odniesieniem do sytuacji w naszym kraju, którą porostu spie...przyliście.
Wasz kraj, wasze teorie, wasza prawda, wasze grono...Wy żyjecie w matrixie, czy rzeczywiście tak odmóżdżyliście się?
Ja szanuję wszystkich ale jak ktoś biegnie na mnie z szabelką i chce zniszczyć, to co pokolenia przodków budowały, nie będę stał biernie. Więc szanujcie też innych..."szanuj bliźniego swego"...choć to dla Was już jest obce i niepriorytetowe...
Pozdrawiam
"...Ab alio exspectes, alteri quod feceris..."