Autor Wątek: Przedwyborcza grączka  (Przeczytany 4732 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline król

• Znajomy z Forum
Przedwyborcza grączka
« dnia: 28.10.2014 23:34 »
Drodzy Mieszkańcy  odpowiedzcie sobie na pytanie jak obecny " zarządca - wójt" mógł zmienić godło Gminy Zbrosławice nie konsultując to z nami Mieszkańcami !!!!! skąd on wziął te badziewie !!!  chyba to Ci jego kompetentni pracownicy rysowali albo dzieci w szkole specjalnej!! do czego to nawiązuje, zobaczcie to na stronie www.zbroslawice.pl - trzeba tego gościa pogonić. 

Offline Olivia

• Prawdziwa "Gaduła"
Odp: Przedwyborcza grączka
« Odpowiedź #1 dnia: 29.10.2014 01:53 »
Chłopie aleś napastliwy. W każdym wątku będziesz to wrzucać. Meliske sobie zaparz, kotka przytul :P

Offline król

• Znajomy z Forum
« Odpowiedź #2 dnia: 30.10.2014 23:58 »
Oliwia - wiesz ani melisy ani kota nie mam -  a fakt jest faktem co robi jeszcze nam panujący dziś zaczął ograniczyć nasze prawa i podobno kazał zdjąć baner jednego z kandydatów z OSP Wieszowa ??? czy on się czegoś obawia ma jeszcze tylko " 17 dni"

Offline król

• Znajomy z Forum
« Odpowiedź #3 dnia: 31.10.2014 01:02 »
a tu... z ukrycia nam "panujący" chce 4 listopada  zadłużyć Gminę obligacjami   ... zapraszam do lektury  internauci  http://bip.zbroslawice.pl/index.php?
grupa=503810   
 i to już nie są jajca jak powiedział Kiepski ale to my mieszkańcy  będziemy spłacać jego zaciągnięte  kredyty!!!!! czemu na parę dni przed Wyborami ?????

Offline Olivia

• Prawdziwa "Gaduła"
« Odpowiedź #4 dnia: 01.11.2014 16:30 »
Oj tam, oj tam  :D .  Król jak piszesz to konkrety, a nie "być może", "podobno" itd. itp.. Czy kazał czy nie to nie wiem, niemniej to tak samo jakby plakat Wójta został powieszony na którymś z przedszkoli.
 Już widzę twoje wywody jak to wójt wykorzystuje instytucje gminne do kampanii. Na całe szczęście tak nie jest a ty nie masz już się czego łapać to wyszukujesz jakieś pierdoły.

Ło matko - "z ukrycia" powiadasz obligacje. Chłopie w "Fakcie" się zatrudnij  ;D do pisania tytułów bo masz talent. Obligacje "wiszą" na Bipi-e od 14.10.14. Jest wszystko jasno i przejrzyście. Uchwała, opinia RIO, sprawozdanie itd..
http://bip.zbroslawice.pl/index.php?grupa=503810
Nie przypominam sobie lepszego wójta jeśli chodzi o zarządzanie budżetem niż obecny. Wiesz co to racjonalne gospodarowanie ? Chyba nie za bardzo. Owszem można brać kredyty bankowe i dzielić na prawo i lewo, tylko co potem. Bo nie wiem czy CUP w twojej miejscowości mieszkańcy całej gminy już spłacili.
Obecny wójt i oszczędza i inwestuje http://www.zbroslawice.pl/index.php/component/content/article/37-inwestycje/939-i-etap-budowy-ul-wierkowej-w-szaszy-zakoczony

P.S. Kotka nie masz to może piesek, i jednak meliskę zaparz.

Offline dramatal

• Rozpisany Forumowicz
« Odpowiedź #5 dnia: 03.11.2014 13:44 »
Szanowna Pani Olivio. Obecny Wójt ani nie oszczędza ani nie inwestuje. Obecny wójt najzwyczajniej w świecie jedynie administruje przypisaną mu jednostką terytorialną i nic więcej. Wójt ma być jak dobry menedżer w firmie z którą się całkowicie utożsamia a nie jak kierownik który po szychcie wiesza beret na kołku a o firmie pamięta jedynie w dniu wypłaty i żyje ze świadomością takiego błogostanu przez cztery lata.
Wszystko się zmieni gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy wku..ieni

Offline Olivia

• Prawdziwa "Gaduła"
« Odpowiedź #6 dnia: 05.11.2014 20:29 »
Witam Panie dramatal. Oczywiście możesz mieć odmienne zdanie na temat tego co robi obecny Wójt. Tocząc dyskusje z królem przedstawiłam kilka przykładów inwestycji. Powtarzać mi się najzwyczajniej w świecie nie chce. Niemniej dziękuję za sugestie, że jedynym właściwym kandydatem będzie Pan Szaszkowski. Niestety analizując opcje polityczną - ten kandydat tym bardziej mi nie odpowiada i pozostaje przy swoim wyborze.
Pozdrawiam

Offline Leoni

• Znajomy z Forum
« Odpowiedź #7 dnia: 05.11.2014 21:07 »
Właśnie, czemu otwarcie nie startuje z PiSu tylko robi kamuflaż z własnym komitetem ? A wróble wszystko wyćwierkają.

Offline dramatal

• Rozpisany Forumowicz
« Odpowiedź #8 dnia: 05.11.2014 21:38 »
Szanowne Panie ja nie zamierzam przekonywać Was osób pracujących w Urzędzie Gminy do czegokolwiek a w szczególności do postawienia się szefowi który jest bardzo mściwy i pamiętliwy. Na szczęście mam luksus niezależności i nie muszę jak Wy być czyimś rzecznikiem za wszelką cenę. Zanalizowałem wszystkie zamierzenia i dokonania wszystkich kandydatów i po prostu wybrałem sobie tego który będzie najlepszy. Czy Pan Szaszkowski jest w PIS-ie to trzeba by spytać jego samemu a nie bawić się w ornitologa. Plotki po Gminie krążą przeróżne, np to że Pan Szaszkowski i Pan Grabowy poukładani są z Panią Sosada a Pan Kowolik jest poukładany z Panem Grabowym ale o prawdziwości tych słów też ćwierkają wyłącznie jakieś wróbelki. Pani Sosada jest bardzo sympatyczną osobą i nie dziwie się tym którzy chcą się z nią układać ale wszyscy doskonale wiemy że ona jest poukładana przede wszystkim z Panem Olszewskim i jego młodzieńczym urokiem osobistym oraz gitarą.

Offline Leoni

• Znajomy z Forum
« Odpowiedź #9 dnia: 05.11.2014 22:19 »
Fajnie, że robisz ze mnie urzędnika, miło mi. Każdy ma prawo mieć swojego faworyta i nie należy się zwalczać. Ja o p. Szaszkowskim tyle wiem, co napisał w agitkach wyborczych. Program ma cacy, wszystko obiecuje (nawet zmniejszyć bezrobocie). Dla mnie to czyste mrzonki, bo nie pisze, skąd na to weźmie kasę. Jeżeli ludzie się na to nabiorą, niech głosują na niego. Tylko obyśmy za 4 lata nie czytali na tym forum, że trzeba nowego wójta, bo ten nic nie zrobił. No, może jego zaletą jest świeżość, młodość.  Nie potępiaj w czambuł obecnego wójta, może go nie lubisz (masz prawo) ale nie można mówić, że nic nie zrobił, bo to nie jest prawdą (poczytaj na dalejdoprzodu2014.pl). Tamtych dwóch pozostałych w ogóle nie biorę pod uwagę.

Offline dramatal

• Rozpisany Forumowicz
« Odpowiedź #10 dnia: 05.11.2014 22:23 »
Żadnego z kandydatów ani lubię ani nie lubię. Pana Olszewskiego także. Podejrzewam że człowiekiem jest wartościowym natomiast Wójtem jest miernym, żeby nie powiedzieć iż beznadziejnym i jedynie pogłębił marazm pozostawiony przez poprzedników.

Offline MBert

• Rozpisany Forumowicz
« Odpowiedź #11 dnia: 14.11.2014 16:50 »
A jak dla mnie to może być każdy ale nie Olszewski. Nie pokazał przez 4 lata tylko przez 8 bo wcześniej był zastępcą wójta. Pomyłka z drogą w Szałszy to przecież Pan Olszewski kiedy był zastępcą. Notoryczne okłamywanie mieszkańców a przede wszystkim nie słuchanie ich np.: sprawa studium.

To może zadam putanie polecznikom Pana bieżącego wójta: Co zrobił dobrego w Gminie ?

Czy może być gorzej. Pewnie może ale na dzień dzisiejszy Pan Olszewski jest mieszkańcem Gliwic i z gminą go chyba nie wiele łączy. Może wybierzmy wójta z Warszawy. Wójt powinien być z Gminy i to nie ulega wątpliwości jak dla mnie.
"Im bardziej skorumpowane państwo, tym więcej praw." — Tacyt
"Nie ma już mężczyzn, gdyż nie ma już przekonań, nie ma przekonań, gdyż nie ma zasad, nie ma zasad, gdyż nie ma już wiary." - kardynał Pie

Offline Leoni

• Znajomy z Forum
« Odpowiedź #12 dnia: 14.11.2014 20:54 »
Tak, wójt będzie dobry tylko ten swój.

Offline AnHELLuS

• Administrator
« Odpowiedź #13 dnia: 14.11.2014 21:43 »
Za przypomnienie o ciszy wyborczej dziękuję sztabowi wyborczemu Pana WÓJTA Grabowego Adama  ;)

Offline dramatal

• Rozpisany Forumowicz
« Odpowiedź #14 dnia: 14.11.2014 21:49 »
Wójt Gminy Zbrosławice wyłącznie z Gminy Zbrosławice czyli Pan Szaszkowski, którego życie toczy się u nas.