Autor Wątek: Przesada oraz Problemy w internetem  (Przeczytany 1276 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline JulekWTF

• Kandydat na Forumowicza
  • *
Przesada oraz Problemy w internetem
« dnia: 28.02.2015 15:06 »
Witam , Mogę wiedzieć dlaczego płace za internet 60zł , a coraz więcej osób wkurza mnie i moich znajomych że mają z wieszowej neta nie dość że szybszego to jeszcze płacą mniej... Przecież to jakieś oszustwo... nie dość że płacę więcej jak inni to jeszcze wciąż przerywa i mam lagi w grach …. Planujecie coś z tym zrobić aby dobrze działało i było sprawiedliwie? Nie że chciałbym zerwać umowę czy coś lecz wróciłem na urlop  zza granicy i tu takie boom , transfer powiększył się lecz nie da się popracować bez nerwów na internecie a już nie mówię o grach która wymaga połączenia z internetem , lagi + ping 1000 + gdzie przy tamtym transferze bodajże 5mb chodziło 100 razy lepiej niż teraz gdy czasami wskoczy 20 mb ! Inni też mają z tym problem lecz nie mają odwagi coś z tym zrobić więc piszę tego posta nie złośliwie ale już wkurzony :) Pozdrawiamy .
« Ostatnia zmiana: 28.02.2015 15:14 wysłana przez JulekWTF »

Offline AnHELLuS

• Administrator
Odp: Przesada oraz Problemy w internetem
« Odpowiedź #1 dnia: 28.02.2015 19:10 »
Witam.

Na wstępie drobna uwaga - czytanie opisu działu forum nie boli
Cytuj (zaznaczone)
To forum nie służy do zgłaszania awarii! Wszelkie usterki lub nieprawidłowości proszę NAJPIERW zgłosić do Maniera Service.

Zgłaszanie usterek oraz ustalenia dotyczące opłat można - a wręcz wskazane jest - zgłosić telefonicznie, przez formularz on-line lub w tygodniu osobiście w biurze w Wieszowie (ul. Bytomska 85). Pozostałe dane do kontaktu dostępne są na stronie wieszowanet.pl w dziale "Kontakt" .

Cytuj (zaznaczone)
Przecież to jakieś oszustwo...
Poważny zarzut - radzę go przemyśleć.

Prywatnie od mnie
Cytuj (zaznaczone)
"a coraz więcej osób wkurza mnie i moich znajomych że mają z wieszowej neta"
Wieszowa to nazwa własna miejscowości więc zdecydowanie piszemy z dużej litery, "ej" zostawiamy dla kolegów - z Wieszowy.
« Ostatnia zmiana: 28.02.2015 19:12 wysłana przez AnHELLuS »

Offline artm

• Administrator
Odp: Przesada oraz Problemy w internetem
« Odpowiedź #2 dnia: 01.03.2015 18:50 »
witam

prosze zglosic problem,
przypomne tel.
326664444 - biuro
504-298-877
508-082-544

i wtedy na pewno naprawimy w danym dniu roboczym