Autor Wątek: Znowu najwyzszy potatek od nieruchomości na rok 2016  (Przeczytany 2517 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline daroo

  • Forumowicz Wieszowa NET
  • *****
  • Wiadomości: 63
Czytając propagandowe Wieści na stronie nr 3 można przeczytać o stawkach od nieruchomości podatek rolny itp na rok 2016. Oczywiście gmina żywcem zerrzneła wszystkie stawki które określa ustawa wiec mamy maksymalne stawki.

Czytając stronę nr 2 z Wieści można się dowiedzieć, że gmina podjęła m.in. następujące uchwały:

Uchwały podatkowe ( normalka przecie to się uchwala pod koniec roku)
Uchwała w sprawie budowy kanalizacji i chodnika w Kamieńcu (brawo !)
Uchwały o lekcje religii z osobami z Zabrza czy Rudy (u nas w gminie nie ma takich osób, po co dawaj zarabiam obcym)
Zapytanie o likwacje straży gminnej
Uchwały w sprawie prognostyki finansowej (czytaj ile będzie kasy z nowo osiedlających się jeleni na terenie gminy)
Uchwała w sprawie nadaniu nazwy drogi (powiązanie patrz wyżej)

Patrząc na artykuły w wieściach oraz przeglądając pierwsze i trochę dalsze informacje na stronie gminy można się dowiedzieć, że w gminie bujnie kwitnie życie kulturalne oraz rozrywkowe. Raczej nic nie można się dowiedzieć o sprawach organizacyjno-inwestycjnych.

Pytam się czy cały następny rok 2016 też będzie przechuśtany na zabawy, odwiedziny gmin partnerskich organizacje bezsensownych spotkań kulturalnych itp. Prosze sobie poczytać co się wydarzyło w gminie - tylko takie informacje wydnieją. Władze gminy zamiast uczciwe pracować w godzinach pracy uczestniczą w różnych uroczystościach. Pytam się czy wam nie wstyd czasu pracy przeznaczać na takie sprawy ?. Weźcie się do roboty a nie do organizacji samych 2 i 3 planowych spraw. Za niedługo się skończy haracz odzyskany z UE, ciekawe czy gmina ma w perspektywie pozyskanie jakiś środków czy znowu będzie miała w głowie wiatraki albo centra przeładunkowe.

Na koniec po co wam moja deklaracja kanalizacyjna skoro od iluś tam lat jestem podłączony do kanalizacji. Macie bajzel w papierach i nic nie wiecie. Tyle osób siedzi w urzędzie a wymagają tego co powinni wiedzieć sami (można zrozumieć wiedze o ilości ścieków od mieszkańców nie podłączonych do kanalizacji)