Autor Wątek: Reality Show  (Przeczytany 1640 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Roxx

• Maniak Forum
Reality Show
« dnia: 20.12.2004 22:02 »
Witam. mam takie pytanie co sądzicie o programach właśnie reality show??
Bo moim zdaniem to niektóre są tak bezsęsowne że to sie w pale nie mieście, ludzie którzy tam idą dla jednych sa wzorem do naśladowanie i wogóle , a dla drógich to kurde wogóle jakieś lumpy spod sklepu. Ludzie którzy są jużw takim programie odwalają takie maniany żę sie w pale nie mieści, czasem jak już naprawde sie nudze i nie ma nic ciekawego w TV i włącze jakiś bar czy inne takie g....o to mnie czasem szlak trafia, rozumiem jakieś spięce między nimi czy cośale nie żeby od razu sie kurde po "mordzie lać" nbo ludzie bez jaj, są ludzie którzy harakterem do siebie nie pasują ale to wtedy sie trzymajązdala od siebie, a nie na chcam sie kłucąprzed kamerą i jeden przed drugim pokaże jaki on to nie jest. a wy co na ten temat sądzicie??
"W życiu chodzi o to, aby uczyć się tak, by inni nie spostrzegli, że się człowiek uczy." Winston Leonard Spencer Churchill   
RaMZeS -----> Roxx
www.sound-studio.pl   Nagłośnienie, oświetlenie

Offline Bloody

• Global Moderator
Reality Show
« Odpowiedź #1 dnia: 20.12.2004 22:16 »
Bo przed kamerą to oni zawsze tylko "grają", zresztą presja i chęć zwyciestwa powoduje że przestają zachowywać się naturalnie, co niby było początkowym założeniem reality show.  Teraz bardzie jest właśnie na topie jak sie ludzie zachowują pod ową presja. Ja patrzyłem tylko na pierwszą edycję Big Brother'a, reszta była już nudna.
Ludzi powinno się uczyć współpracować i żyć ze sobą, a tam jest akuratnie na odwrót, uczy się jak ze sobą rywalizować. Jak dla mnie jest to porażka, w tych czasach ludzie są coraz mniej ludzcy, chociaż kto wie, moze to ja się myle...   :-|
Ten nasz świat to istny narreturn ;)

Offline Roxx

• Maniak Forum
Reality Show
« Odpowiedź #2 dnia: 20.12.2004 22:25 »
Ci ludzie zachowują sie gorzej jak dwa różne drapierzne garunki zwierząt które mająsi zaraz zacząć bić. Fakt pierwsza tedycja Big Brother'a to im wypaliło, to mogłem spokojnie sobie obejrzeć, ale to co sięteraz dzieje.... szkoda gadać, tak jak to ująłeś R@phael miało być normalne zachowanie ludzi a jest rywalizacja i zaciekł walka o kase, sławe i co ino idzie
"W życiu chodzi o to, aby uczyć się tak, by inni nie spostrzegli, że się człowiek uczy." Winston Leonard Spencer Churchill   
RaMZeS -----> Roxx
www.sound-studio.pl   Nagłośnienie, oświetlenie

Offline Brzozomir

• Forumowicz Wieszowa NET
    • http://www.2ygfryd.prv.pl
Reality Show
« Odpowiedź #3 dnia: 21.12.2004 18:16 »
Ja z przyjemnością sobie obejrzałem "robinsona" bo tam atmosfera była przyjemna. Ale z resztaa nie zawsze. A bar?? Bar to scierwo i shit za przeproszeniem mderatorow, ale w artykulowanym jezyku trudno opisac niekture r.sh.
mam kare na wszystko, może keidys będe... :/