Autor Wątek: Pierwszy komputer niekoniecznie PC ;)  (Przeczytany 5017 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ner`zhul

• Pości z rana i wieczora
    • http://www.gwrota.com
Pierwszy komputer niekoniecznie PC ;)
« Odpowiedź #15 dnia: 24.12.2004 13:48 »
Cytat: "R@phael"
Osobiście znałem wszystkie fatality z dokładną wiedzą jaki wykonać by nie trzeba było przerzucać dyskietek

Wyobraź sobie jaka by była zabawa jakbyś odpalał RTW na Amidze i wtedy rzucał dyskietkami :D Depresja gwarantowana...
Ja pamiętam swoje początki na C64, z tymi zacnymi kasetami z grami i "magnetofonem" do ich odtwarzania...
Potem był pierwszy IBM, niestety nie pamiętam konfiguracji. Jedyne co pamiętam to moją wielką chęć zagrania w NFS3 i moją piękną S3Virge, która gierke pociągła dopiero po domontowaniu VooDoo :D
Potem już był:
-AMD Duron 800 MHz
-Riva TNT2 32MB
-128 MB RAM`u jeszcze SDR
-12 GB Samsung
-monitorek Highscreen 15` (który swoją drogą mam do sprzedania ;) )

Obecnie to już jest:
-AMD Duron 1200 MHz
-Radeon 9200 Excalibur 128 MB
-256 MB DDR
-80 GB Maxtor + 12 GB Samsung
-monitorek Samsung SyncMaster 17`

Cytat: "Atreyu"
obecnie wszystko ...z drobnymi wyjatkami... ma tendencje do przemijania... nowy procek... wiecej ramu... nie robi to nikomu roznicy ze co "miesiac" zmienia maszyne... szczerze mowiac tesknie za starymi czasami ...

Tak to jest całkowita racja, teraz praktycznie cokolwiek kupisz, jakąkolwiek kartę czy procek to i tak za miesiąć będzie już stary a będą już dwa razy lepsze a twój, za którego wyłożyłeś kupę kasy będzie już 4 razy tańszy :D

Offline Mścibór

• Maniak Forum
    • http://www.asg.wieszowa.pl
« Odpowiedź #16 dnia: 24.12.2004 17:08 »
Moja komputerowa kariera wyglądała tak:
1.Commodore 64.
2.Amiga 500
3. Playstation.
4. Celeron 2.4 MHz.
-Grafika: ATI Radeon 9200SE/128MB/TVout
-DDR 256/266MHz
-HDD 40GB
-Chaintech CT-9EJL1.
 Ech to były czasy. Pamiętam jak kupiłem nowego joystick na mikrostykach i zasiadłem do kultowego Senlible Soccer. Przegrałem mecz o mistrzostwo świata grając Argętyną. Nie umiejąc ścierpieć widma porażki wymierzyłem potężne uderzenie w rączkę joysticka. Niestety odpadła :cry:. Agresja przeszła jak ręką odjął przeradzając się w rozpacz…To były czasy :D
Każdy adept Taekwon-do zawsze będzie uczciwy i skromny w obliczu niesprawiedliwości bez strachu i wahania stanie po stronie prawdy, niezależnie od liczby i siły przeciwnika.

Offline AnHELLuS

• Administrator
« Odpowiedź #17 dnia: 24.12.2004 21:23 »
temat "oczyszczony" z postów o starych grach itp ;) , a posty jako oddzielny temat przerzucony do Życie gracza  

Historia "giercowania",czyli w co sie grało kiedyś

Proszę :twisted: nie dopisywać postów o treści innej niż prywatna historia posiadania komuterów i ewnetualnie podanie ich konfiguracji.