Autor Wątek: Wiedźmin- Książka, Film, Gra, RPG  (Przeczytany 1902 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Brzozomir

• Forumowicz Wieszowa NET
    • http://www.2ygfryd.prv.pl
Wiedźmin- Książka, Film, Gra, RPG
« dnia: 24.12.2004 19:59 »
Właśnie, co sądzicie, o grze która ma nadejść, czy nadeszła, narazie mnie to nie interesuje bo mam zasłabego kompa, ale może niedługo..., "Wiedźmin". Oraz co sądzicie o "Wiedźminie:Grze Wyobraźni" Proponuję też wstawiac teksty na temat książki i filmu (blee.. film)

Gra wyobraźni, jest ciekawa lecz uważam że ma Zrąbana Do Bólu Mechanikę. Ale ogółem, bardzo fajny opis świata(wiadomo, Sapek). Ciekawe kiedy wyjdzie druga część...
mam kare na wszystko, może keidys będe... :/

Offline AnHELLuS

• Administrator
Wiedźmin- Książka, Film, Gra, RPG
« Odpowiedź #1 dnia: 24.12.2004 20:52 »
NVIDIA i CD PROJEKT nawiązują współpracę przy Wiedźminie

Cytuj (zaznaczone)
Niezależnie od rozbudowanej strony fabularnej gracza czeka wiele nowości technicznych między innymi szereg modyfikacji silnika Bioware Aurora Enigne takich jak: system renderingu oparty na najnowszej wersji bibliotek DirectX, zapewniający pełne wsparcie dla najnowszych technologii, odbicia i załamania w czasie rzeczywistym, rozbudowany i widowiskowy system zmiennych pór dnia i pogody, system efektów pełnoekranowych oraz dynamiczny system walki w czasie rzeczywistym, czy też związanych z użyciem po raz pierwszy w grze RPG silnika fizycznego (znany z serii gier Unreal silnik Karma firmy Criterion) odpowiedzialnego za realistyczne zachowanie przedmiotów i postaci.

Cytuj (zaznaczone)
CD Projekt optymalizuje grę pod platformę sprzętową NVIDII i współpracuje z tą firmą celem zapewnienia jak najlepszego działania Wiedźmina na komputerach wyposażonych w szeroką gamę procesorów graficznych NVIDII, od najnowszych GeForce™ 6800 począwszy, na GeForce™ 3 skończywszy.

Cytuj (zaznaczone)
Jakie są wymagania sprzętowe programu?

Obecna wersja gry działa płynnie na komputerach z procesorem 2 GHz i kartą graficzną klasy GeForce 4 oraz 256 megabajtami pamięci RAM. Oczywiście wymagania będą się zmieniać w toku prac nad programem.

FAQ gry
Screeny z gry

IMO niestety oficjalna strona gry www.thewitcher.com jest nieporozumieniem - wygląda nawet ciekawie ale zupełnienie nierozumiem dlaczego jest napisana w asp, co powoduje, że muszę obniżyć pozim zabezpieczeń mojej przeglądarki żeby zobaczyć jej raczej niebogatą zawartość :x Mam nadzieję, że gra nie będzie tak "przekombinowana" jak oficjalna strona :?

tapety w 1024x768 :
Dworzyszcze
NPC Berengar walczy z Kościejem
Geralt (wersja czerwona)
tapety spakowane zip'em - po wyższe rozdzielczości musicie sami zajrzeć na stronę www.thewitcher.com