Autor Wątek: Ad-Aware  (Przeczytany 2925 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Elmo

• Pości jak rok długi
Ad-Aware
« dnia: 15.01.2005 09:58 »
Ci którzy korzystają z tego programu ... posiadacie jakieś nowe bazy? Ja mam plik odniesienia z 2003 i kiedy szukam nowych uaktualnień o trojanach mówi mi że nic nie ma, a w to wierzyć mi się nie chce.
Jestem Elmo a reszta niech będzie milczeniem......8)

Tu znajdziesz odpowiedź na wszystkie pytania.

Offline AnHELLuS

• Administrator
Ad-Aware
« Odpowiedź #1 dnia: 15.01.2005 14:34 »
ostatnia aktualizacja bazy dla Ad-Avare 6.0 build 181 z 26.10.2004 http://updates.ls-servers.com/reflist.zip

strona producenta http://www.lavasoft.com/

Jak widać raczej wersja 6.0 nie będzie uaktualniana więc przyszłościowo pozostaje przesiadka na wersję Ad-Aware SE - wersja Home jest darmowa ale nie ma najważniejszego modułu: Ad-Watch  :| pozostaje zassać wersję full z eMule  :wink:

Offline Elmo

• Pości jak rok długi
Ad-Aware
« Odpowiedź #2 dnia: 22.01.2005 17:10 »
No to powiem tylko że mam pełną wersję. AdAware SE professional - ta wersja ma działającego Ad-Watch'a i posiada parę pluginów których jeszcze nie rozpracowałem :). Jest u mnie na DC.

Offline Ner`zhul

• Pości z rana i wieczora
    • http://www.gwrota.com
Ad-Aware
« Odpowiedź #3 dnia: 22.01.2005 19:14 »
Ja dobrze pamiętam jak kiedys pod systemem XP miałem zainstalowanego AdAware wraz z AdWatch`em i musiałem kompa przez niego wyłączać "na dwa razy". Za pierwszym naciśnięciem klawisza "Zamknij" wyłączał się tylko AdWatch, dopiero za drugim razem wyłączał się komputer... :?
Niewiem czy to był tylko jakiś wybryk u mnie, ale instalowałem program kilka razy i ciągle był ten sam feler dlatego zostałem przy samym AdAware...

Offline AnHELLuS

• Administrator
Ad-Aware
« Odpowiedź #4 dnia: 22.01.2005 22:55 »
Cytat: "Ner`zhul"
Ja dobrze pamiętam jak kiedys pod systemem XP miałem zainstalowanego AdAware wraz z AdWatch`em i musiałem kompa przez niego wyłączać "na dwa razy". Za pierwszym naciśnięciem klawisza "Zamknij" wyłączał się tylko AdWatch, dopiero za drugim razem wyłączał się komputer... :?
Niewiem czy to był tylko jakiś wybryk u mnie (...)

To nie wybryk - mam to samo :?

Offline Elmo

• Pości jak rok długi
Ad-Aware
« Odpowiedź #5 dnia: 22.01.2005 23:08 »
Może to i feler ale już się przyzwyczaiłem do tego.
Po co ci AdAware??
-po to żeby czyścić syf który wdarł Ci sie na kompa.
Ad-Watch?
-zapobiega dostania się jakiegokolwiek syfu na Twojego kompa.
Więc chyba lepiej mieć te oba jakże dobre narzędzia. "Lepiej zapobiegać niż leczyć"  :OK: Jak już mówiłem wcześniej Ad-Watch uratował mnie kiedyś przed dłuuuuugaśnym czyszczeniem kompa. Coś mi chciało zmienić kilkadziesiąt wpisów w rejestrze.
Nadal gorąco polecam.

Dopisane 23.01.2005r.
- Mam dobrą wiadomość. Tym razem już nie trzeba wyłanczać kompa na "dwa razy". Odziwo wczoraj kiedy wyłączyłem kompa wyłączył się za pierwszym razem, dzisiaj próbowałem i to samo więc to nie przypadek :).