Autor Wątek: Kilka słów na początek  (Przeczytany 5487 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sasanka

• Rozgadany Forumowicz
Kilka słów na początek
« dnia: 13.02.2005 11:04 »
Jestem tu nowa i jest to mój pierwszy post, dlatego przepraszam za ewentualne niedociągnięcia :) . Na początku mile się zaskoczyłam kącikiem "Czytelnia", jednak teraz dochodzę do wniosku (sądząc po ubóstwie postów), że niewiele osób jeszcze czyta. Rozumiem, że w gonitwie dnia codziennego, nie ma na to czasu, ale przeczytanie przynajmniej dwóch książek w miesiącu, nie jest wyczynem niemożliwym. Mam optymistyczną wizję przyszłości, że Czytelnia zacznie funkcjonowac tak, jak powinna. Uwagi na temat przeczytanej literatury są dla mnie niezwykle cenne, gdyży życie jest zbyt krótkie na to, by przeczytac wszystkie książki, dlattego nie warto tracic czasu na czytanie szmatławców  :D

P.S. Oskar i pani Róża to nie romansidło, ale wzruszająca przypowieśc o kruchości ludzkiego życia.

Offline AnHELLuS

• Administrator
Kilka słów na początek
« Odpowiedź #1 dnia: 13.02.2005 22:55 »
Witam na Forum :) Jeśli chcesz rozruszać ten dział - proszę bardzo ;) Z niecierpliwością czekam na jakieś soczyste recenzje. Po avatrku domyślam się, że mogę oczekiwać recenzji książek w klimatach Smoczej Lancy albo Swiata Czarwnic ;) , a może nawet Kryształowego Gryfa ?

Offline Sasanka

• Rozgadany Forumowicz
Kilka słów na początek
« Odpowiedź #2 dnia: 14.02.2005 16:24 »
Niestety, ale chyba cię zawiodę, gdyż jeśli chodzi o literaturę fantasy to przeczytałam zaledwie kilka pozycji z tego gatunku. Jednak „Świat Czarownic” brzmi bardzo ciekawie. Podobny tytuł nosi „Córka czarownic” D. Terakowskiej. Książka przyjemna i wciągająca, choć może nieco bardziej urokliwa dla kobiet, niż dla mężczyzn i starych wyjadaczy fantasy.  :roll:

Offline Atreyu

• Maniak Forum
Kilka słów na początek
« Odpowiedź #3 dnia: 15.02.2005 10:32 »
Cytat: "AnHELLuS"
Po avatrku domyślam się, że mogę oczekiwać recenzji książek w klimatach Smoczej Lancy albo Swiata Czarwnic ;) , a może nawet Kryształowego Gryfa ?

...ja po avatarku domyslam sie ze kolezanka lubi gotowac w kociolkach =D
...

Offline AnHELLuS

• Administrator
Kilka słów na początek
« Odpowiedź #4 dnia: 15.02.2005 11:52 »
Cytat: "Atreyu"
Cytat: "AnHELLuS"
Po avatrku domyślam się, że mogę oczekiwać recenzji książek w klimatach Smoczej Lancy albo Swiata Czarwnic ;) , a może nawet Kryształowego Gryfa ?

...ja po avatarku domyslam sie ze kolezanka lubi gotowac w kociolkach =D

Atreyu :D ... masz rację  - recenzje książek kucharskich też mile widziane :lol:

Offline Sasanka

• Rozgadany Forumowicz
Kilka słów na początek
« Odpowiedź #5 dnia: 16.02.2005 09:31 »
Ach te chłopy! Wy to byście zawsze kobietę do garów posłali. Na szczęście czarownice są trochę bardziej sfeminizowane i w kociołkach niekoniecznie gotują pomidorową. Wam polecam coś w stylu „facet w kuchni”. „Kuchnia polska” też jest ok. Instrukcja obsługi takiej księgi jest wyjątkowo prosta, dlatego nie powinniście mieć z tym problemów.
Szacunek dla całego rodu męskiego.  :lol2:  :P  8)

Offline Elmo

• Pości jak rok długi
Kilka słów na początek
« Odpowiedź #6 dnia: 16.02.2005 16:14 »
Widze że ktoś tu dowcipkuje sobie na ważne tematy: "facet w kuchni". Może nie wszyscy ale wiele facetów radzi sobie w kuchni i to całkiem nieźle  8).
Za to znam kilka osób płci żeńskiej, które nie mają zielonego pojęcia o kuchni hehe.
Jestem Elmo a reszta niech będzie milczeniem......8)

Tu znajdziesz odpowiedź na wszystkie pytania.

Offline Berta

• Pości z rana i wieczora
Kilka słów na początek
« Odpowiedź #7 dnia: 25.01.2008 20:20 »
Jestem tu nowa. Internet mam od niedawna miał być wcześniej ale pierwsza praca niewypał dopiero druga pozwoliła mi i siostrze na założeniu internetu bo rodziców nie chciałam obarczać kosztami. To na tyle.
A teraz coś na temat "faceta w kuchni". Wg. mnie nie każdy wszystko musi potrafić jak w każdej regule są wyjątki ale dziewczyna która nie potrafi gotować to lekkie przegięcie. niektórzy się śmieją ale znam osoby, które po szkole gastronomicznej o gotowaniu nie mają zielonego pojęcia. Poważnie  :lol2:
Na miły Bóg, życie nie po to tylko jest, by brać
Życie nie po to, by bezczynnie trwać
I aby żyć siebie samego trzeba dać."Tolerancja"S. Sojka