Autor Wątek: Zewnętrzne IP  (Przeczytany 2462 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mucha

• Prawdziwa "Gaduła"
Zewnętrzne IP
« dnia: 07.03.2005 23:38 »
Mam pytanie ma ktoś w naszej sieci juz zewnetrzne IP widziałęm ze w cenniku jest juz dostępne i chciałem sie dowiedziec czy widac jakies róznice np. w p2p emulek te sprawy piszcie

pozdro

Offline Mucha

• Prawdziwa "Gaduła"
Zewnętrzne IP
« Odpowiedź #1 dnia: 11.03.2005 22:07 »
ja testuje juz jeden dzien i na emulku przez jedna noc sciągneło mi 700 mb a stronki otwieraja sie szybcieja jak u innych ??

Offline Morfeusz

• Forumowicz Wieszowa NET
Zewnętrzne IP
« Odpowiedź #2 dnia: 12.03.2005 12:55 »
Ja też jestem szczęsliwym posiadaczem Ip zewnetrznego na kilka dni do testu i powiem szczerze całkiem, całakiem sie sprawuje. Jestem zwolennikiem DC++ i po jednej nocy sciągania jestem pozytywnie zaskoczony.Transfery są szczególnie w nocy zadawalajace. A stronki www z moich obserwacji tez sie szybciej otwierają.

Offline MrMark

• Administrator
testowanie zewnętrznego IP
« Odpowiedź #3 dnia: 13.03.2005 23:46 »
Witam,

Nie ma adresów zewnętrznych za dużo, ale zachęcam do ich testowania.

Nie pisze to na głównej stronie, ale każdy kto chce potestować jak to działa i jak mu komputerek się zachowuję z zewnętrznym IP proszę o kontakt.
Dostanie zewnętrzne IP na okres próbny.

MM

moje gg: 722005 a najlepiej tlen: mrmark75@tlen.pl

Offline Mucha

• Prawdziwa "Gaduła"
Zewnętrzne IP
« Odpowiedź #4 dnia: 13.03.2005 23:47 »
mozna przedłuzyc okres prubny :P tak o rok :D

Offline Rock

• Forumowicz Wieszowa NET
Zewnętrzne IP
« Odpowiedź #5 dnia: 29.03.2008 09:18 »
Sorry, że odkopuje stary temat ale czekam na ip zewnetrzny napisałem do admina trzy dni temu o przydzielenie ip zewnetrznego i zero odpowiedzi.  :?

Offline AnHELLuS

• Administrator
Zewnętrzne IP
« Odpowiedź #6 dnia: 29.03.2008 15:50 »
Cytat: "Rock"
napisałem do admina trzy dni temu o przydzielenie ip zewnetrznego i zero odpowiedzi
Admini też ludzie - proszę o tym nie zapominać. Kwestia przydzielenia IP zew. to nie "sprawa życia i śmierci" może z pewnością poczekać do np. soboty wieczór czy niedzieli. Przypominam: od zeszłego roku abonenci powinni kontaktować się za pomocą zakładki helpdesk w WBOK. Jest to najpewniejsza i preferowana forma kontaktu z Maniera Service.