Autor Wątek: internet  (Przeczytany 2149 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Boguś

• Kandydat na Forumowicza
  • *
  • tanio-szybko-uczciwie-realizacja talonów węglowych
    • transport
internet
« dnia: 19.03.2005 12:51 »
:?: mam pytanie Dlaczego w naszej sieci sa tak wolne transfery chodzi tu o sciąganie plików z internetu czy 1,2 -2 kb/s jest maksymalną szybkością , wczym tkwi problem.

Offline AnHELLuS

• Administrator
Re: internet
« Odpowiedź #1 dnia: 19.03.2005 13:12 »
Cytat: "Boguś"
:?: mam pytanie Dlaczego w naszej sieci sa tak wolne transfery chodzi tu o sciąganie plików z internetu czy 1,2 -2 kb/s jest maksymalną szybkością , wczym tkwi problem.

1. Nie ten dział forum - dlatego przenoszę

- proszę czytać opisy przy działach - są w napisane po polsku, więc sądzę, że nie będzie problemu ze zrozumieniem

2. O jaki protokół Ci chodzi? - sprecyzuj

Offline artm

• Administrator
internet
« Odpowiedź #2 dnia: 19.03.2005 16:41 »
witam

Aby odpowiedziec potrzebne są bardziej szczegółowe dane

....... czym sciągane, jakie pliki i z jakiego serwera....

.
pozdrawiam artm 8)

Offline Ner`zhul

• Pości z rana i wieczora
    • http://www.gwrota.com
internet
« Odpowiedź #3 dnia: 21.03.2005 08:57 »
Cytat: "Boguś"
mam pytanie Dlaczego w naszej sieci sa tak wolne transfery chodzi tu o sciąganie plików z internetu czy 1,2 -2 kb/s jest maksymalną szybkością , wczym tkwi problem.

Hmm czyżby pan "IE rullez"??

Osobiście używam Opery bez rzadnych specjalnych ustawień i wcale nie narzekam na transfery. Z "lepszych" stronek leci mi spokojnie w granicach 70-120 kb/s...

Napisz dokładniej tak jak artm prosi czy chodzi ci o jakąś konkretnie stronę czy ogólnie, niektóre serwery nie dadzą Ci większego transferu niż podany przez Ciebie...

Offline artm

• Administrator
internet
« Odpowiedź #4 dnia: 21.03.2005 21:03 »
witam

no i wyjasnilo sie .......
IDG ma serwery dobre ale płatne .......jak sie tam ciągnie za darmo to prędkości nie prakraczają sensownych

pozdrawiam artm

Offline AnHELLuS

• Administrator
internet
« Odpowiedź #5 dnia: 21.03.2005 21:08 »
Cytat: "artm"
no i wyjasnilo sie .......
IDG ma serwery dobre ale płatne .......jak sie tam ciągnie za darmo to prędkości nie prakraczają sensownych

Trzeba być rozpaczliwie zdesperownym, żeby pobierać coś z ftp IDG wer. BASIC  :wink: Google nie gryzą i na 100% idzie znaleźć ten sam plik na innych (czyt. szybszych) serwerach.