Autor Wątek: Kiedy przestaniecie  (Przeczytany 8729 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Radzio

• Rozgadany Forumowicz
Kiedy przestaniecie
« dnia: 12.04.2005 09:45 »
Kiedy przestaniecie bez sensu kasować, łączyć i zmieniać wątki w Hyde Park??
Ruch na Hyde Park pryzpomina wiejską polną drogę. Dlatego tłumaczenie, że chodzi o przejrzystość jest śmeiszne, bo przy tej "ogromenej" ilości wątków i postów jest to nie możliewe.
Dlatego mała prośba do obsługujących

KASUJCIE SOBIE POSTY, ZAMYKAJCIE WATKI, DOPISUJCIE KOMENTARZE, WSZĘDZIE TYLKO NIE NA HYDE PARK!!

Radz!o

Offline Bloody

• Global Moderator
Kiedy przestaniecie
« Odpowiedź #1 dnia: 12.04.2005 11:07 »
Możesz bardziej rozwinąć temat i podać konkretny przykład o który ci chodzi?
Ten nasz świat to istny narreturn ;)

Offline Radzio

• Rozgadany Forumowicz
Kiedy przestaniecie
« Odpowiedź #2 dnia: 12.04.2005 11:53 »
Choroba i śmierć Jana Pawła II a podejście do tolerancji
to tylko przyklad z ostatniego czasu
Za kazdym razem jak zamieszczam post o moderowaniu na hyde parku, karzecie mi przytaczać przykłady.

Offline Radzio

• Rozgadany Forumowicz
Kiedy przestaniecie
« Odpowiedź #3 dnia: 12.04.2005 11:54 »
Za pominalem to kolejny przyklad jak obsluga wcina sie w wypowiedzi użytkowników

" Off-top ale całkiem dobry Smile - R@phael "

" Popieram, nie trzeba usuwać Wink - Ner`zhul "

Offline Bloody

• Global Moderator
Kiedy przestaniecie
« Odpowiedź #4 dnia: 12.04.2005 12:13 »
Cytat: "Radzio"
Za pominalem to kolejny przyklad jak obsluga wcina sie w wypowiedzi użytkowników

Ja już akurat "obsługą" nie jestem : http://forum2.wieszowa.pl/~phpBB/viewtopic.php?t=445

No ale podchodząc do tego przykładu bez sensu było to komntować tworząc kolejny post to raz, a dwa chodziło o to by ktoś inny z obługi nie wziął tego za bezsensowny offtop i nie skasował bądź cos podobnego. Po prostu pozwoliłem by temat ciągnął się dalej.
Nie wiem Radz!o na jakich forach ty czytujesz, ale ja zaczynałem od katedry, a tam to dopiero się dopierdzielali ( przynajmniej na początku ), nieraz byłęm wkurzony i chciałem wygarnąć moderatorowi  :evil: .

A biorąc pod uwagę zmienę tematu, to chciałbym zauważyć że o ile się orientuję twój pierwszy wpis był już po owej zmianie, nie rozumiem więc jaką ci to czyni różnice.
Ja nie wiem, ale osobiście odnoszę wrażenie że twoim zdaniem forum powinno być na zasadzie "róbta co chceta". Nie mówie że ze strony "obsługi" nie są i nie były popełniane błędy, ale przecież nikt nie jest doskonały. Pozdro

PS -  Następnym razem napisz od razu o jakie konkretne przypadki ci chodzi.
PS 2 - Jak wspomnialem moderatorem już nie jestem, więc nie mówisz brać pod uwagę moich słów i czekać aż odpowie "obsługa".

Offline Brzozomir

• Forumowicz Wieszowa NET
    • http://www.2ygfryd.prv.pl
Kiedy przestaniecie
« Odpowiedź #5 dnia: 12.04.2005 15:23 »
Cytat: "Bloody"
Nie wiem Radz!o na jakich forach ty czytujesz, ale ja zaczynałem od katedry, a tam to dopiero się dopierdzielali ( przynajmniej na początku ), nieraz byłęm wkurzony i chciałem wygarnąć moderatorowi  .

Moze nie na temat na poczatek, ale czarne pudełko jeszcze ejst dom kupienia :] - bloody.. :]

Dobra na temat. Powiem szczerze, że nie rozumiem co Ci to przeszkadza, w sumie nci się nie stało... :|  Był trudny temat, wiadomo ludzie zaczna na siebie wrzucac, ale trzeba to jakoś zatrzymac. No to EOT. i tyle. Aktualnie rozmowa o JP2 weszła na wmiarę pożadny tor wg mnie ;)

A tamte wcięcia były raczej smieszne niż denerwyjące
mam kare na wszystko, może keidys będe... :/

Offline Elmo

• Pości jak rok długi
Kiedy przestaniecie
« Odpowiedź #6 dnia: 12.04.2005 15:52 »
Bywam na forum ok 5 razy na dzięń [kiedy mi się przypomni to wchodzę] i nie zauważyłem wielkich wpadek. Fakt, że kasowano niektóre wypowiedzi lub tematy ale już się koledzy poprawili i jest spoko.

Jak już piszę to wspomnę o jednej sprawie. W dziale programy sprzęt uważam że nie powinno się kasować żadnych starych lub zbędnych wypowiedzi czy tematów. Zawsze może się znaleźć ktoś z podobnym problemem więc bazę wiedzy mamy  8)
Radzio nie rób więcej takich "szerokich tematów" nie mieszci mi się w monitorze :) przedzielaj te wykrzykniki :)
Jestem Elmo a reszta niech będzie milczeniem......8)

Tu znajdziesz odpowiedź na wszystkie pytania.

Offline Ner`zhul

• Pości z rana i wieczora
    • http://www.gwrota.com
Kiedy przestaniecie
« Odpowiedź #7 dnia: 12.04.2005 20:10 »
Człowieku niewiem czy ty widzisz tylko to co chcesz widzieć czy nie, ale tak to właśnie wygląda  :?

Zauważ, że zasady obowiązujące w Hyde Parku już są dawno zmienione.

Po za tym przykład który tutaj przytoczyłeś, mianowicie:

Cytat: "Radz!o"

jest już spóźniony o grubo kilka miesięcy...

Co do tematu o papieżu, to rozumiem, że wolałbyś, żeby kłócono się tam  tak długo, aż posypałyby się bany za łamanie regulaminu?? Temat był celowo uciszany, ażeby do takich starć nie doszło...

Cytat: "Elmo"
Radzio nie rób więcej takich "szerokich tematów" nie mieszci mi się w monitorze  przedzielaj te wykrzykniki

Racja wykrzykniki w tym wypadku nic Ci nie dawały, każdy zrozumiał o co Ci chodziło :?...

Offline Radzio

• Rozgadany Forumowicz
Kiedy przestaniecie
« Odpowiedź #8 dnia: 12.04.2005 21:12 »
Tak czytałem nowe zasady w Hyde Park'u
I nie rozumiem czemu ktoś ma poprwaiac moje bledy ortograficzen.

Druga sprawa
co do tematu o Papieżu,
Tak wolałbym żeby ludzie tutaj mieli swobode wypowiedzi,
a nie gdy tylko posty zmierzaja w kierunku niechcianym przez obsluge,
pojawia sie post w stylu "tititit niegrzeczny bo zaraz zamkne ten watek"

Pozdrawiam

Offline Bloody

• Global Moderator
Kiedy przestaniecie
« Odpowiedź #9 dnia: 12.04.2005 22:30 »
Cytat: "Brzozomir"
Moze nie na temat na poczatek, ale czarne pudełko jeszcze ejst dom kupienia - bloody..

Hehe, jazda była na całego  :twisted: . Ale ja o tym co było wcześniej ajk Tweety szalał iw szzie tylko " nie doczytałeś tego, tu się nie pisze, tu nie odpowiada".
Za ostro podchodził do tego i potem nawet chciał zrezygnować, ale tak sie ludziska za nim wstawili że pozostał :). Potem już był spokój i ogólne zrozumienie ( za wyjątkiem czarnej skrzynki  :twisted:  )

Radzio, po prostu pisz, ja tak robię, Elmo, Mścibór, Ner itd.. i jest dobrze.
Na forum masz takie same prawa jak inni użytkownicy, więc do dzieła ;)

Offline Brzozomir

• Forumowicz Wieszowa NET
    • http://www.2ygfryd.prv.pl
Kiedy przestaniecie
« Odpowiedź #10 dnia: 12.04.2005 22:37 »
Cytat: "Radzio"
Druga sprawa
co do tematu o Papieżu,
Tak wolałbym żeby ludzie tutaj mieli swobode wypowiedzi,
a nie gdy tylko posty zmierzaja w kierunku niechcianym przez obsluge,
pojawia sie post w stylu "tititit niegrzeczny bo zaraz zamkne ten watek"

Ehhh wg. mnie forum, jak sama nazwa wskazuje jest forem (publicznym miejscem [jak w dawnym rzymie forum romanum]- rynkiem gdzie ludzie rozmawiają i debatuja na różne tamaty)gdzie nikt na siebie nie powinien wrzucać. a Czy widziałeś kiedyś Radziu zeby np. na forum(tez forum, tez sie debatuje) tym razem telewizyjnym ktoś na siebie wrzucał i klął? no niewiem ;] I dlatego w telewizjii są moderatorzy np. Ewa Drzyzga. I takimi modami jest np. Ner' .... itp a on ma swoją rację...
mam kare na wszystko, może keidys będe... :/

Offline Radzio

• Rozgadany Forumowicz
Kiedy przestaniecie
« Odpowiedź #11 dnia: 12.04.2005 22:55 »
Cytat: "Brzozomir"

Czy widziałeś kiedyś Radziu zeby np. na forum(tez forum, tez sie debatuje) tym razem telewizyjnym ktoś na siebie wrzucał i klął?

odpowiedz brzmi tak (no chyba ze to bylo podchwytliwe pytanie)

To czy ktos używa "słow" to jego kultura jezeli nei umie inaczej to trudno, to nie jest miejsce do wychowywania, to jest miejsce wymiany pogladow.

Jak sama nazwa wskazuej Hyde Park to miejsce ktore nie powinno byc moderowane. Ingerencja w cudze wypowiedzi jest NIEDOPUSZCZALNA.
Podaje przyklad zeby mi ktos znowu nei kazal cytowac.
Dlaczego moje !!!! zostaly wyciete bez żadnej adnotacji ??
Kto mi zagwarantuje że ktoś keidyś nie zmieni sensu mojej wypowiedzi ??

Dlatego upieram sie i bede sie upieral przy wolnosci slowa na Hyde Park'u

Offline Bloody

• Global Moderator
Kiedy przestaniecie
« Odpowiedź #12 dnia: 12.04.2005 23:15 »
I Elmo i Ner mówili o wykrzyknikach.  
Mnie też mogą zmieniać to co napiszę, ale jakoś nie robię sobie nic z tego  :wink:  ( niech no spróbują  :twisted:  )

Offline Ner`zhul

• Pości z rana i wieczora
    • http://www.gwrota.com
Kiedy przestaniecie
« Odpowiedź #13 dnia: 12.04.2005 23:52 »
Człowieku, moje zdanie jest proste ( ale dla Ciebie może i tak nie zrozumiałe) :

1. Wykrzykniki usunąłem po napisaniu mojego posta i dałem cytat do posta Elmo, żeby było wiadomo dla czego usuwam
 2. Dlaczego mam poprawiać Twoje błędy ortograficzne?? Bo ich robisz tyle, że szok! Posty tego typu się wręcz źle czyta, w tym temacie poprawiłem Ci tylko pierwszy post, radzę Ci przeczytać resztę i policzyć se błędy (oczywiście jak Ci się będzie chciało i nie będzie to naruszać Twojej wolności do wypowiedzi :?)
 3. Naprawdę ostatni raz odzywam się na taki temat, moje zdanie jest juz powszechnie znane i jak komuś coś nie pasi to walić na priva to chętnie pomogę w sprawach dotyczących Forum.

Pozdrawiam jak zawsze wasz zły i nieprzewidywalny Moderator...

Offline Radzio

• Rozgadany Forumowicz
Kiedy przestaniecie
« Odpowiedź #14 dnia: 12.04.2005 23:59 »
Cytat: "Ner`zhul"

2. Dlaczego mam poprawiać Twoje błędy ortograficzne?? Bo ich robisz tyle, że szok!

To sie chyba nazywa przyganial kociol garnkowi czy jakoś tak.

Pozdrawiam
Radzio
Ktory wie ze powinien uzywac polskich znakow ale mu sie nie chce i wie jak sie pisze nie z czasownikami