Autor Wątek: Może StarCraft ?  (Przeczytany 2641 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Piena

• Postopisarz [stopień 2]
Może StarCraft ?
« dnia: 30.06.2005 22:37 »
ostatnio zdarza mi sie czesciej grywac w starcrafta i sadze ze dobrze by było sobie pograc w to cudenko   przez siec... Klasyka  nigdy nie straci na wartosci.... piszcie pioszcie  bo jest  swietna....
Smokin...Smokin....":_

Offline AnHELLuS

• Administrator
Może StarCraft ?
« Odpowiedź #1 dnia: 01.07.2005 15:16 »
masz rację - TA gra jest świetna!  Może zagramy jutro wieczorem po 21ej ? obowiązuje patch BW 1.11b (dostępny na naszym ftp) w katalogu PROGRAMY.

Offline Piena

Może StarCraft ?
« Odpowiedź #2 dnia: 02.07.2005 12:55 »
Hmm Z tym patchem to nie wiem jak bo co wejde na Stara zaraz mi go aktualizuje na 1.13... Przez to mi chyba battle net nie działa teraz.... Zrobie jak  napisałes i zobaczymy... Mamy juz paru dobrych graczy w to  wiec konkurencja bedzie nawet  dobra...

Offline Piena

Może StarCraft ?
« Odpowiedź #3 dnia: 02.07.2005 13:09 »
ej... jaki  adres tego ftp>?  bo nie wiem  nawet  ze macie FTP.. hihi

Offline AnHELLuS

• Administrator
Może StarCraft ?
« Odpowiedź #4 dnia: 02.07.2005 13:33 »
na nasz ftp idze wejść tylko od strony sieci  Wieszowa NET- zakres IP 192.168.xxx.xxx. , zależnie od programu - w Total Commanderze wpisujesz jako nazwę hosta adres swojej bramy (masz go wpisany na karcie z danymi konfiguracyjnymi) albo poprostu wpisujesz net.wieszowa.pl. Można też z poziomu przeglądarki www. W pasku adresu wpisujesz ftp://net.wieszowa.pl/

Offline Piena

Może StarCraft ?
« Odpowiedź #5 dnia: 10.07.2005 16:16 »
NO GIERKE  JUZ MAM Z ROZSZERZENIEM...............  PATCHE 1.13 , 1.09b,1.08, obojetnie na nich gierka smiga..... Proponuje cos ala CS... Porobcie druzynki... Potrenujcie... Napiszcie... No i  sie  zmierzymy........

JAK NA RAZIE KAMIENIEC GÓROJE POD KAZDYM WZGLEDEM